Tere tulemast matemaatika tippu Euroopasse! Selles ühises MSc programmis, mis on antud koostöös Stockholm University ja The Royal Institute of Technology, otsime kõrgelt motiveeritud õpilasi, kes soovivad sügavamat mõistmist matemaatika ja kommunikatsiooni. Pakume kvaliteetset haridust, suuri spetsialiseerumisvõimalusi ja isiklikku mentorlust igale õpilasele, tagades, et saate oma õpingudest maksimaalselt ära kasutada.

Valiku põhjused

Matemaatika Euroopa tipus:
Stockholm University
ja Royal Institute of Technology (KTH) ühisprogrammina on see haridus ainulaadne, pakkudes õpetajate hulgas ulatuslikku kogemust, ulatuslikku valikainete kursust ja topelt MSc kraadi. Õppikeskkond on rahvusvaheline ja dünaamiline, kus loenguid antakse nii Stockholm University kui ka KTH-s. Lisaks sellele võivad õpilased osaleda Stockholmi matemaatika keskuse üldkvokiumis.

Tugeva uurimiskeskkonnaga tihedalt seotud uuringud:
Stockholm pakub rikkalikku matemaatilist keskkonda, kus magistrante kutsutakse aktiivselt osalema uurimisseminaridel KTH, SU ja Mittag-Lefflerin Instituut. Kõik selle programmi õpetajad on aktiivsed uuringud ja kaks õpetajat (üks igast ülikoolist) annavad tavaliselt koostöökursusi. Selle tulemusena saavad meie õpilased oma hariduse kaudu rohkem teadlasi võrreldes teiste sarnaste MSc programmidega mujal.

Programmi struktuur

See 120 ECTS-i krediidiprogramm on jagatud kolmeks erinevaks kursuseplokkiks, alustades kõrgema taseme matemaatilise baasi alustamisest enne oma eriala kujundamist teises semestris. Laienemisplokk sisaldab teaduse teooria kohustuslikke kursusi, matemaatika kommunikatsioone ja vabatahtlikke kursusi, mida saab valida tingimustel teemal või tasemel. Teie õpingute lõppeesmärk on kraadiõpe, kus te ise oma uurimisprojekti planeerite, täidate ja esitate oma teadustöö järelvalve all.

Matemaatika magistriõppes antakse üldiselt 25-protsendilises tempos, mis ulatuvad kogu semestri jooksul ühe õpetamisperioodiga nädalas. Kuigi sageli toimub ainult üks nädala kohtumine, soovivad õpetajad vajaduse korral ülejäänud aja jooksul õpilastele kättesaadavaks. Õpilased võivad saada ka abi oma mentoritelt, programmide koordinaatoritelt või halduspersonalilt.

Esimene aasta

  • Algebra ja geomeetria 7,5 krediiti
  • Analüüs 7,5 krediiti
  • Topoloogia 7,5 krediiti
  • Diskreetne matemaatika 7,5 krediiti
  • Matemaatika valikainete kursused 30 ainepunkti

Teine aasta

  • Teaduse ja kommunikatsiooni teooria 15 ainepunkti
  • Valikkursused ükskõik millises ainepunktis 15 ainepunkti
  • Magistritöö matemaatikas 30 ainepunkti

Karjääri väljavaated

Matemaatiline haridus on rakendatav kõikides valdkondades, kus kasutatakse täiustatud matemaatilisi meetodeid. Näideteks on arvutuslikud arvutused tehnoloogias ja loodusteaduses, tõenäosuse hindamine, hinnakujundus finantssektoris ja algoritmide väljatöötamine, mida kasutatakse andmete turvaliseks edastamiseks. See programm on suurepärane alus doktoriõpinguteks (kusjuures kolmandik meie lõpetanud üliõpilastest jätkub) matemaatika ja sellega seotud teemadel ning pakub teadus- ja arendustegevust tööstuses ja ärisektoris. Matemaatika osakond korraldab iga aasta karjäärivõistlusi, et üliõpilased, kes otsivad veelgi inspiratsiooni.

Miks Stockholm University ?

Stockholm University õppimine muudab vahet

Stockholm University on üks maailma 100 kõrgeima reitinguga ülikoolidest ja Rootsi suurim kõrgharidusasutus, kellel on kõrgeima kvaliteediga haridus ja laiaulatuslikud uuringud paljudes valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Abikõlblikkuse nõuded

Õppeaine bakalaureusekraad, mis vastab 180 ainepunktile. Lõpetatud kursused vastavad kursustele Algebra III, AL 7,5 ainepunkti, analüüsi alused, AL 7,5 ainepunkti. Lisaks peate näitama inglise keele oskust, mis vastab Rootsi keskkooli tasemele.

Taotlemine ja õppemaksud on vajalikud, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 9 kursust Stockholm Universityis »

Viimati uuendatud October 9, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 31, 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
280,000 SEK
Õppemaks kokku: 280 000 SEK; ELi / EMP kodanikud ei pea tasusid maksma
Deadline
jaan 15, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 31, 2020
End Date
Juuni 5, 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020

aug 31, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
jaan 15, 2020
End Date
Juuni 5, 2022