Matemaatikainsener (Leuven)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kuidas automaatpiloot töötab? Kuidas saate määrata finantstoodete, näiteks optsioonide väärtuse? Kuidas leida epilepsiahoogudest põhjustatud kõrvalekaldeid ajukujutises? Matemaatilised tehnikad on osutunud ülioluliseks nendele küsimustele vastavate alusandmete tõhusa töötlemise jaoks, pakkudes kiiret ja täpset simulatsiooni ja optimeerimist. KU Leuven matemaatikaehituse magister varustab teid põhiliste teadmistega, mis on vajalikud andmete käitlemiseks, optimeerimiseks ja kontrollimiseks, et kohaldada lahendusi tänapäevastele probleemidele.

Rõhuasetus ei ole abstraktsel matemaatilisel teoorial, vaid rakendusel, matemaatiliste mudelite ja algoritmide kujundamisel, analüüsimisel, rakendamisel ja kasutamisel, et lahendada tööstusest pärit matemaatilisi probleeme.

Programmi ülevaade

Programmi põhikomponent on põhiline tehniline haridus , mis hõlmab erinevaid arenenud teemasid matemaatikas, protsesside juhtimist, süsteemi tuvastamist, arvulist optimeerimist, diferentsiaalvõrrandite arvulist simuleerimist, teaduslikku tarkvara, krüptograafiat ja projektipõhist õpet, kus õpilased lahendavad probleemi see eeldab põhihariduse ajal õpetatavate teadmiste ja oskuste kombinatsiooni.

Teise võimalusena valivad õpilased põhihariduse täiendamiseks valikainete kursuste komplekti. Kursuste valimine mitme raja seast annab laia ülevaate matemaatikavõtetest ja rakendustest inseneriteaduses. Valikainete kursused hõlmavad nii matemaatiliste lähenemisviiside tehnilisi kursusi kui ka kursusi, mida õpetatakse muudele magistriprogrammidele, mis keskenduvad nende matemaatiliste võtete modelleerimisele ja rakendamisele.

Tugevused

  • Lai valik valikaineid võimaldab vabalt välja töötada individuaalse õppeprogrammi, mis on teie huvidele kohandatud.
  • Meistrit toetavad kõrgekvaliteedilised uuringud, mis on viinud mitme spin-off ettevõtteni, kes täidavad reaalses maailmas mitmesuguseid rakendusi.
  • Programmi korraldavad arvutiteaduse ja elektrotehnika osakonnad ning õpilased saavad kasutada mõlema osakonna arvutitaristuid.
  • Õpilased saavad tuttavaks erinevate uurimisvaldkondadega, mis laiendavad nende väljavaateid ja oskusi.

Selle programmi kohta värsket teavet leiate meie veebisaidilt .

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Loe edasi

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti