Umbes

Aastate jooksul on Rootsi omandanud rahvusvahelise maine oma kõrgekvaliteedilise terase tootmise ja arenenud tootmistehnoloogia osas, mis on tulenenud otseselt strateegiliste investeeringute pärast haridusse ja teadustöösse. Dalarna provints on tugeva aluse terasetööstusele ja koduks Dalarna University .

Põhjalikke ja asjakohaseid teadmisi

Võttes selle magistriprogrammi materjalide inseneri ja tootearenduse alal, saate põhjalikke teadmisi materjalide inseneri ja tootearenduse protsessis, mis on mõlemad võti edukaks karjääriks töötlevas tööstuses.

Keskendutakse tootearenduse, tootmise, mikrostruktuuri, erinevate toodete omaduste ja toimivuse seose üksikasjalikule mõistmisele. Te omandate oskused ja oskused, mis on vajalikud uuendusliku tehnilise probleemi lahendamiseks, kus on teadmised materjalide inseneri ja tootearenduse kohta.

Teid õpetatakse mitmesugustel teemadel, mis on seotud materjalide inseneride, nagu mehaanilised omadused, pulbermetallurgia, sealhulgas lisandite tootmine, pinnatehnika ja tribology, materjalide valik ja disain. Lisaks saate õppida modulaarsuse ja selle eeliste kohta disaini, tootmise, kulude ja kvaliteedi valdkonnas. Samuti saate arusaamise probleemidest, mis võivad tekkida modulaarse tootevaliku väljatöötamisel. Te saate ka mõista efektiivset tooteartiklit ja erinevate toodete toimivust, kasutades materjalide insenerteadmisi.

Kas peaksite esitama?

Kui soovite mõlema materjali inseneri ja tootearendusega seotud paremaid teadmisi ja arusaamu saada, siis soovitame tungivalt selle programmi suhtes rakendada. Programm sisaldab väitekirja koosseisu; Sellisel juhul on programm ideaalne teie jaoks, kui teie eesmärk on uurimistöö jätkata või kui teie eesmärk on näidata oma oskusi ja võimeid mõista nii materjalide inseneri kui ka tootearendust potentsiaalsetele tööandjatele.

Riiki sisenemise nõuded (september 2019)

Konkreetsed sisenemise nõuded

Inseneribüroo (mehaanika, metallurgia, materjaliteadus, tootmistehnoloogia) või samaväärne kraad vähemalt 180 ainepunkti. Dokumenteeritud keeleoskuse teadmised on võrdväärsed inglise keele B / inglise 6-ga Rootsi gümnaasiumis või samaväärsetel teadmistel.

Inglise keele oskus

Kõige levinumad testid ja olulised skoorid on järgmised:

 • IELTS (akadeemiline õpe), 6,5 (ilma testi osaks allpool 5,5)
 • TOEFL (internetipõhine): 90 (kirjaliku osaga vähemalt 20)
 • TOEFL (paberil): 575 (kirjaliku osa puhul vähemalt 4,5)

Palun kontrollige inglise keele oskuse kohta ülikooli vastuvõtuküsimusi, et näha, kas teil on vaja esitada TOEFL või IELTS-i tulemus.

Õppemaksud

270 000 SEK (kokku)

 • EL / EMP Kodanikud ei pea õppemaksu tasuma.

  Õppemaksu makstakse ühe semestri osamaksetena ja esimene makse (67 500 SEK) tuleb maksta hiljemalt 1. juuniks. See võimaldab mõistliku ajaga elamisloa taotluse menetlust.

  Kui teil on küsimusi õppemaksu tasude kohta, palun e-posti aadressil tuitionfees @ DU .se.

  Stipendiumid

  Programmide taotlejatele, kes ei ole ELi / EMP kodanikud, on olemas mitmeid stipendiume.

  Stipendiumide kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebilehte rahvusvaheliste üliõpilaste stipendiumide või kontaktandmete @ DU .se kohta.

  • Stipendiumid rahvusvahelistele üliõpilastele107223_DSC02514.jpg

  Programmi ülevaade

  Programm on kaheaastane magistriõppekava materjalide inseneri ja tootearenduse valdkonnas. Kõik kursused õpetatakse inglise keeles. Programm koosneb 120 ainepunktist (1 krediiti = 1 ECTS) ja algab septembri alguses, mis on sügissemestri algus.

  1. semester (sügis)

  • Metallide mehaanilised omadused, 7,5 krediiti
  • Projektijuhtimine, 7,5 krediiti
  • Pulbermetallurgia, sealhulgas lisaainete tootmine, 7,5 krediiti
  • Materjalid ja pinna iseloomustus, 7,5 krediiti

  2. semester (kevad)

  • Surface Engineering ja Tribology, 7,5 krediiti
  • Tootearendus ja moodulisus, 15 krediiti
  • Probleemide lahendamine, 7,5 krediiti

  3. semester (sügis)

  • Advanced Solid Mechanics, 7,5 krediiti
  • Materjalide valik ja disain, 7,5 krediiti
  • Advanced FEM, 7,5 krediiti
  • Tõrke analüüs ja ennetamine, 7,5 krediiti

  4. semester (kevad)

  • Kraadiõpe materjalide projekteerimises, 30 ainepunkti

  Kraad

  Programmi lõppedes antakse teile magistrikraad või inseneri magister (120 ainepunkti), põhiteadus: materjalitehnoloogia.

  Õppekeskkond

  Dalarna on suurepärane koht elamiseks ja õppimiseks. Muutuvad hooajad ja piirkonna loomulik ilu kutsuvad teid õues nautima viisil, mis suurendab teie õppekogemust meiega: suusarajad metsarajal, matkad mägedes, suusaradade jäälinnud - need on vaid mõned sellised tegevused .

  Vaadake meie veebilehte, et saada rohkem ideid vaba aja tegevuste kohta Dalarna piirkonnas ja selle ümbruses: üritused ja tegevused.

  Karjäärivõimalused

  Programmi lõppedes valmistate te uuenduslike ettevõtete nagu SSAB, Sandvik, Atlas Copco, ABB, Outokumpu ja 3M positsioonid, nagu terase- ja töötleva tööstuse materjalid ja tootearendusinstrumendid. See programm valmistab teid ette ka täiendõppe Ph.D. Materjaliteaduse programmid.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 8 kursust Dalarna Universityis »

Viimati uuendatud December 28, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Price
270,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date