Materjalide uurimine on dünaamiline valdkond ja kiirelt arenev tehnoloogia, mis suurendab rafineeritud ja täiustatud materjalide nõudlust. See MSc programm põhineb meie teadustöö tugevusel tahke keha keemias ja me otsime õpilasi huvitatud materjalide sünteesi strateegiate või arendada oskusi täiustatud iseloomustamise meetodeid, nagu elektronmikroskoopia või tuuma magnetresonants (NMR).

Haridus, mis on tihedalt seotud maailma juhtivate uuringutega

See programm tugineb meie teadustöö tugevusele tahke keha keemias ja me tutvustame õpilastele mitmekülgseid materjalide sünteesi strateegiaid. Nano-struktureeritud materjalide disain molekulaarsete ehitusplokkide, matriitsemolekulide, nanoosakeste ja funktsionaalsete molekulide uute kombinatsioonide kohta on mitmesuguste kursuste jooks teema. Keskendume oma õpilastele täiustatud mõistmisega struktuuri- ja omandisuhte kohta kõigil pikkustel. Kõik selle programmi õpetajad on osakonna aktiivsed teadurid ja me soovime, et õpilased ja teadlased oleksid lähedased. Seetõttu keskendume uuringutele loengute, laboratoorsete tööde ja projektidega, mis on seotud selle valdkonna hiljutiste teaduslike edusammudega.

Tehnika oskused ja vahetusvõimalused

Pakume laias valikus valikainekursusi mitmel viisil, et saada põhjalikku materjali keemia uurimisvaldkonda. See hõlmab spetsialiseeritud kõrgtehnoloogilisi materjale, täiustatud iseloomustusmeetodeid, nagu elektronmikroskoopia, NMR ja modelleerimine. Lisaks sellele pakutakse teile poolteist semestrit muude institutsioonide poolt pakutavate vabatahtlike kursuste jaoks või osalemine vahetusprogrammides partneritega ülikoolidest väljaspool Rootsi.

Programmi struktuur

Selle programmi esimesel poolaastal tutvustatakse teile kristallstruktuuri, tahkete materjalide sümmeetriat ja omadusi ning olulisi iseloomustamisvõtteid. Sõltuvalt teie huvist võimaldavad järgnevad semestrid luua kraadiõppeprofiili, vabalt valides valikainete kombinatsiooni.

Teie õpingute lõplik komponent on kraadiõppe projekt, mida saab läbi viia osakonna aktiivse uurimisrühma või väljaspool ülikooli asuva ettevõtte kaudu. Projekt võimaldab teil oma omandatud teadmisi rakendada, sõltumatult planeerides, viies ellu uurimisprojekti ja teatades sellest ühe teadustöötaja järelevalve all. Pidage meeles, et järgnevat ülevaadet võib muuta.

Esimene aasta

 • Solid State Chemistry 15 ainepunkti
 • Sissejuhatus Materjalide keemia 15 ainepunkti
 • Valikainete kursused 30 ainepunkti

Teine aasta

 • Valikainete (15 või 30 ainepunkti) ja kraadiõppeprojekti (30 või 45 ainepunkti)
 • või
 • Kraadi projekt 60 ainepunkti

Karjääri väljavaated

Materjalide arendamine on kõrghariduse kõigis sektorites prioriteetne, alates farmaatsiatoodetest kuni rõivaste, plastide, materjalide ja terasetööstuse tootmises. Materjalide keemia erialal pakutakse teile põnevaid ja ulatuslikke karjäärivõimalusi ning meie lõpetajad on leidnud mitmesuguseid tegevusi nagu ÅF (nõustamine), Sandvik (materjalide arendamine), AstraZeneca (ravimid), Fresenius Kabi (tervishoid) või doktoriõpe.

Miks Stockholm University ?

Stockholm University õppimine muudab vahet

Stockholm University on üks maailma 100 kõrgeima reitinguga ülikoolidest ja Rootsi suurim kõrgharidusasutus, kellel on kõrgeima kvaliteediga haridus ja laiaulatuslikud uuringud paljudes valdkondades.

Meie ülikoolilinnak asub Royal Nationali linnapargis, vaid mõne minuti kaugusel Stockholmi kesklinnast. Stockholmis on hiljuti hinnatud Euroopas ohutumat kapitali ja see on tuntud paljude roheliste ja puhaste piirkondadega. Stockholm juhatab sellistes valdkondades nagu sotsiaalne heaolu, võrdsus, infotehnoloogia, jätkusuutlikkus ja innovatsioon. Rootsis tuntud kui avatud ühiskond on ka sotsiaalse progressi indeksi hulgas maailmas suuruselt teine.

Abikõlblikkuse nõuded

 • Bakalaureusekraad, mille hulka kuulub vähemalt 90 ECTS ainepunkti keemiakoolis. Lisaks peate näitama inglise keele oskust, mis vastab Rootsi keskkooli tasemele.
 • Taotlemine ja õppemaksud on vajalikud, kui olete Rootsis ELi / EMP kodanik või kellel on pikaajaline / alaline elamisluba (või ajutise elukoha tõttu muudel põhjustel kui uuringud).

Taotlus

 • Taotluse tasu: 900 SEK
 • Esimene õppemaksu osamakse: 70 000 SEK
 • Õppemaks kokku: 280 000 SEK

ELi / EMP / Šveitsi kodanikud ei pea tasusid maksma

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 9 kursust Stockholm Universityis »

Viimati uuendatud October 2, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2, 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
280,000 SEK
Kogu õppemaksu; SEK ELi / EMP / Šveitsi kodanikud ei pea tasusid maksma
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2, 2019
End Date
Juuni 6, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 6, 2021