Materjaliteaduse magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kandideeri UniTo-s aastaks 2020-2021 aadressil href = "https://apply.unito.it

Kandideerimise korra ja tähtaegade kohta klõpsake siin.

-------------------------------------------------- --------------------

Materjaliteaduse magistrikraadi eesmärk on pakkuda kindlat alust paljude materjalide keemilisele, füüsilisele ja tehnoloogilisele käitumisele, rõhutades kaasaegseid edusamme selles valdkonnas. Õpilased on koolitatud, et mõista praeguste materjalide omadusi ja julgustatakse töötama välja algseid ideid, et luua uusi materjale, mis vastavad ühiskonna ja maailma turgude nõuetele (st odavad, ohutud, ringlussevõetavad ja keskkonnale minimaalsed negatiivsed mõjud).

Kursus pakub täiustatud ja integreeritud teoreetilist ja praktilist koolitust järgmistes interdistsiplinaarsetes valdkondades: tahkete ainete keemia ja füüsika, materjalide tootmine, tootmine ja katsetamine, pöörates erilist tähelepanu materjali struktuuride ja omaduste iseloomustamisele ja modelleerimisele. Kõik magistrikraadi loengud ja eksamid viiakse läbi inglise keeles.

132089_ScreenShot2020-03-01at9.42.33PM.pngfoto viisakalt University of Turin

Haridus materjaliteaduses

Magistriõpe pakub põhiteadmistel põhinevat materjaliõpet, kuid teab ka tugevatest sidemetest kõrgtehnoloogiliste sektoritega. Kursuse põhirõhk on materjalide sünteesi, iseloomustamise, simulatsiooni, omaduste ja rakenduste peamistel kontseptsioonidel nii teoreetilisest kui praktilisest vaatenurgast. Tahkete ainete keemilised ja füüsikalised omadused on nende mahu, pinna ja liidese omadused; õpetatakse materjalide inseneri- ja tootmistehnoloogiat, mikrostruktuuride iseloomustamist ja simuleerimist, toorainete rolli tööstustoodetes. Lisaks tutvustab magistriõpe üliõpilastele materjalide tootmise ja tootmise keskkonnamõju ja majanduslikku mõju, tõstes esile materjalide elutsükli ja jätkusuutlikkuse tähtsust tänapäeva ühiskonnas.

Kaheaastase kursuse käigus uuritakse kõiki peamisi materjaliklasse (nt keraamika, metallid, polümeerid, pooljuhtid, ülijuhtid, katalüsaatorid). Juurdepääs arenenud laboratooriumidele ja koolitus konkreetsete valdkondade ekspertidega on kättesaadav kogu õppeperioodi jooksul. Selle eesmärk on pakkuda tegelikke praktilisi oskusi, mis on vajalikud nii fundamentaalsete kui ka tööstusharudes rakendatavate tegevuste jaoks. Kuna pool meie üliõpilaste tarbimisest on tavaliselt pärit muudest riikidest kui Itaalia, siis on materjaliteaduse magistriõppes osalemine tagatud pideva mitmekultuurilise vahetuse, mis on oluline lisandväärtus üha globaliseeruvas maailmas.

Magistriõpe lõpeb individuaalse uurimisprojektiga, mis viiakse läbi praktika ajal akadeemilises või välises / tööstusliku uurimislabori laboris ning lõputöö väljatöötamine ja arutelu.

132088_ScreenShot2020-03-01at9.42.24PM.pngfoto viisakalt University of Turin

Tööpaik

Ülikooli töökoha teenistus on loodud selleks, et aidata oma üliõpilasi ja uusi lõpetajaid (kes on oma ülikoolikraadi saanud 12 kuu jooksul) siseneda tööturule. Teenus toimib kahel tasandil: töökohtade büroode kaudu individuaalsetes koolides ja osakondades ning keskse töökoha ametiga üliõpilaste õiguste büroos.

Kokkuvõttes teenib töökohtade teenistus vahendajafunktsiooni, aidates samal ajal õpilasi oma karjäärivalikuid ning teha esialgseid kontakte ettevõtetega ning aidata ettevõtetel, avalik-õiguslikel asutustel ja rahvusvahelistel institutsioonidel leida ja valida üliõpilasi ja viimaseid lõpetajaid. Koolid ja osakonnad Tööbürood näitavad tööhõive- ja praktikavõimalusi veebisaitidel (ülikoolid või muud) ja teadetetahvlid ning huvitatud ettevõtete ettekannete kaudu.

Õpilastele pakutakse konsultatsiooniteenust, abistades elulookirjelduste koostamisel, tööintervjuude ettevalmistamisel ja individuaalsete professionaalsete projektide väljatöötamisel. Ettevõtetele pakutavad teenused hõlmavad teavet praktika kohta, uute lõpetajate nimekirjade levitamist, töökuulutuste avaldamist ja õppekavade / kandidaatide eelvalikut.

Büroo edendab aktiivselt karjääripäeva ja mitmeid muid tööturuga seotud üritusi, sealhulgas JobMeeting Torino üritusi. Teenus korraldab ja teeb koostööd ülikooliülese praktika ja töökogemuse programmides, mida korraldavad kohalikud (Fondazione CRT Master Dei Talenti'le, Fondazione CRUI) ja mis on samuti seotud statistika kogumisega.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all discipline ... Loe edasi

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all disciplines. It is an integral part of the community, acting for reviving urban and suburban areas, promoting cultural interaction, social integration and development, encouraging dialogue and insight into current realities. Näita vähem