Med kakskeelne ja multikultuurne haridus

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppekava nõuded 2016-2017 õppeaasta

Meie programm valmistab kandidaadid tööd inglise keele kui teise keele (ESL) õpetajapoolne ESL ressurss õpetaja või õpetaja ülesanne on pakkuda ESL juhendamist ja tuge ka tavalise klassiruumi või spetsiifilisi seadistusi. Kandidaadid saada teadmisi, oskusi ja arendada ESL oskusi kogu lugemine, kirjutamine ja kuulamine, ja mis hõlmab ühenduse ja perekondade vahel. Samuti jätavad programmi ajaloolisest perspektiivist inglise õppijate USA Kandidaadid arendada konkreetseid oskusi hinnata inglise õppija oskust ja sisu ala teadmisi ja teadmised erinevate programmi mudelid. Nad saavad tutvuda praeguse teadusuuringute ESL juhendamise ja mõista, kuidas teooriat saab struktureeritud klassiruumis arendada suulise keele ja kirjaoskust kõigile õpilastele.

Kakskeelne ja mitmekultuurilise hariduse, Master of Education on 2 rõhk:

 • Kakskeelne rõhku
 • Inglise keele kui teise keele rõhku

Valmistada ette karjääri Kakskeelne või inglise keele kui teise keele (ESL) õpetaja selle magistrikraadi. Kasvab nõudlus üksikisikute selle valmistamist. Selle kraadi, siis võib saada:

 • Kakskeelne või ESL klassiruumis õpetaja
 • Kakskeelne või ESL ressurss õpetaja
 • Õpetaja ülesanne on pakkuda kaks- või ESL toetust klassiruumis või eriseadistused

heakskiiduavaldused

Kakskeelne Rõhk

Kui soovid täita Arizona Kakskeelne Kinnitus nõuetele, siis võib hoolika planeerimise oma nõustaja, teenida sellist märget jooksul oma magistrikraadi programm. Sa pead näitama keele oskuse teises keeles.

ESL Rõhk

Sa ei pea tõendama keeleoskust teises keeles. Siiski, kui te otsustate, et teenida kas kakskeelse kinnitamist või ESL kinnitamist, siis on vaja täita ja kontrollida teise keele õppimise kogemus ja õpetaja sertifitseerimise nõuded nende kinnituste värvist. Külasta AZ Haridus rohkem teavet.

Pange tähele, aga, et Põhja-Arizona ülikooli ei anna kummalegi kinnitamiseks. Et saada kas kahe- või inglise keele kui teise keele kinnitus, siis tuleb kohaldada Arizona Department of Education.

Pange tähele, et meie programm ei vii automaatselt nende kinnitamiseks. Kui olete huvitatud nii kraadi ja kinnitus, peate tegema tihedat koostööd oma nõuniku saavutada mõlemad eesmärgid.

Mida ma saan teha koos Master of Education in ESL ja kakskeelne haridus - ESL?

Meie programm valmistab teid karjääri inglise keele kui teise keele (ESL) õpetajapoolne ESL ressurss õpetaja või õpetaja ülesanne on pakkuda ESL juhendamist ja tuge ka tavalise klassiruumi või spetsiifilisi seadistusi. Nõudlus selliste oskuste kasvab kogu riigis. Sa ei pea näitama keele oskuse teises keeles. Siiski, kui te otsustate, et teenida kas kakskeelse kinnitamist või ESL kinnitamist, siis on vaja täita keeleoskuse ja õpetaja sertifitseerimise nõuded nende kinnituste värvist.

Edasine haridus, üks neist rajad on võimalik:

 • Inglise keele kui teise keele õpetaja
 • õpetajapoolne
 • Inglise keele kui teise keele lavastaja

Ülikooli nõuded

Et saada magistrikraadi Põhja-Arizona ülikooli, siis tuleb täita planeeritud rühma kursust ühe või mitme valdkondades, mis koosneb vähemalt 30 ühikut kraadiõppe tasemel kursustel. (Paljud magistrikraadi programmid nõuavad rohkem kui 30 ühikut.)

Sa pead lisaks täitma:

 • Kõik nõuded oma konkreetse akadeemilise kava (d). See võib hõlmata lõputöö.
 • Kõik lõpetaja tööd kumulatiivne Hinne punkt keskmiselt vähemalt 3,0.
 • Kõik tööd poole magistrikraadi tuleb lõpule viia kuue järjestikuse aasta jooksul. Kuus aastat algab poolaasta ja aasta Sissepääs programm.

Lisaks ülikooli nõuded:

Täida individuaalse plaani nõuetele.

Kandidaadid selle programmi uuring on vajalik, et näidata sisu teadmisi, pedagoogilisi teadmisi ja oskusi ning erialaseid teadmisi registreeruda välitööd ja nurgakiviks kursused. Sisu, pedagoogilisi ja erialaseid teadmisi või oskusi tõendada eksami sooritamise peamiste hinnanguid varjatud järgmisi kursusi:

 • BME 530, BME 608, BME 631, BME 634, BME 637 ja BME 698
 • Portfelli proovi töö, mis näitab oskuse kohta TESOL kutsestandardid ja läbi möödasõit skoor põhjalikku uurimist

TÄIENDAV Vastuvõtutingimused

Vastuvõtutingimused ületav sissepääs Nau on vaja.

 • Nau koolilõpetaja Hetkel rakendus on vaja kõik programmid. Üksikasjad vastuvõtu nõuded on kantud online-avaldus.
 • Bakalaureuse kraadi regionaalselt akrediteeritud institutsioon
 • Hinne punkti keskmine (GPA) 3,00 (skaala on 4.00 = "A"), või samaväärne.
 • Sissepääs palju kraadiõppe programme on konkursi alusel ja programmid võivad olla kõrgemad standardid kui need loodud Graduate College.
 • Ärakirju
 • Täpsemat infot ülikoolilõpetajate vastuvõtu poliitika, külasta Graduate Sisseastujale Policy
 • Rahvusvaheline taotlejad peavad lisaks vastuvõtu nõuded.

Individuaalne programmi vastuvõtu nõuded on järgmised:

 • IVP Sõrmejälg kliirens kaart
 • Õpetamine sertifikaat (kui taotleja on üks)

Student Õpitulemused:

Kandidaadid: 1. Tea, mõista ja kasutada peamisi teooriaid ja seotud uuringute ülesehituse ja keele omandamine 2. Kanna suuri teooriaid ja uuringuid, et aidata inglise keele õppijatele arendada keele ja kirjaoskust ja saavutada sisu ala.

 1. Tea, mõista ja kasutada suurt mõistete, põhimõtete, teooriate ja uurimistöö on seotud looduse ja kultuuri rolli ja kultuuriliste rühmade ehitada toetava õpikeskkonna ELLS.

 2. Tea, mõista ja kohaldada mõistete, teadusuuringud ja parimate tavade planeerida klassiruumis juhendamise ELLS.

 3. Näidata arusaamist küsimusi ja mõisted hinnangu.

 4. Kasutada erinevaid standarditel põhineva keele oskus vahendeid, et näidata keel kasvu ja teavitama nende õpetused.
Viimati uuendatud August 2016

Teave kooli kohta

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experi ... Loe edasi

Northern Arizona University is a public university offering undergraduate, graduate, and professional degrees of high quality and societal value. As a student, you are at the center of the NAU experience, which is guided by a dedicated and distinguished faculty committed to teaching, individual engagement, and research excellence. Näita vähem