ma meditsiiniantropoloogia ja intensiivne keele

Kestus: 2 aastat täistööajaga, 4 aastat osalise tööajaga

Minimaalsed riiki sisenemise nõuded: Minimaalne ülemise teise klassi tunnustab kraadi (või samaväärne)

Programmi algus: september

Osalemise viis: täistööajaga või osalise tööajaga

Kes on see programm?

 • Intercalating arsti üliõpilased või üliõpilased, kes kavatsevad jätkata meditsiinilise kraadi.
 • Üliõpilased, kellel kraadi sotsiaalteadustes või humanitaarteaduste, kes soovivad omandada teadmised meditsiiniantropoloogia viitega Aasias või Aafrikas, aga ka mujal maailmas
 • Inimesed, kellel on erialane kogemus meditsiinipraktikas ja kes on huvitatud kultuuridevahelisest arusaamast tervisest ja haigustest.
 • Sotsiaalse antropoloogia kraadiõppe üliõpilased, kes soovivad jätkata meditsiinis antropoloogias rohkem spetsialiseerunud teemasid.
 • Õpilased ilma eelneva kraadi antropoloogia otsin MA muundamise määral toimida kvalifikatsioon jälitavad veel teaduskraad antropoloogias

Kaheaastane intensiivne keele rada on suunatud üliõpilastele, kes soovivad suhelda riik professionaalne samuti akadeemilise tee, kui intensiivsete keelekursuste võimaldab neil jõuda lähedal valda keeleoskus.

Kuna SOASist võib õppida, on meie programm ainulaadne, kuna me võtame meditsiinilise antropoloogia jaoks kultuurilise ja fenomenoloogilise lähenemise. See tähendab, et me rõhutame tõeliselt kultuuridevahelist meetodit, mis ühendab kõik meditsiiniseadmed võrdsetel alustel. See võimaldab õpilastel mõista kõiki ravimeid puudutavaid põhimõtteid ja küsimusi. Võttes arvesse koolide kursuste mitmekesisust, võivad õpilased valida variandid, mis tugevdavad kas nende humanitaarteadusi või arengusuundi.

Samuti võib võtta koos intensiivne keele raja üle kahe aasta, seega muutes selle programmi Euroopas ainulaadne.

Jaapani rada on kättesaadavad üliõpilastele, kes on kesktaseme jaapani. Õpilased on kohustatud võtma paigutuse eksami nädal enne klassi algust, selleks et teha kindlaks, kas nende tase on sobiv. Palun pöörduge professor Drew Gerstle (ag4@soas.ac.uk) täiendavat infot.

Struktuur

 • Põhikursus: tervisealased teadmised - 15PANC093 (1,0 ühikut).
 • Doktoritöö antropoloogia ja sotsioloogia - 15PANC999 (1,0 ühiku). See on 10.000 sõna väitekirja teemal kokkulepitud programmi kokkukutsuja MA Medical antropoloogia ja kohtunikukandidaadi juhendaja.
 • Lisaks on kõik MA antropoloogia õpilaste audit käigus Etnograafiline uurimismeetodid ajal Mõiste 1 - see ei lähe oma 4 ühikut.
 • Õpilased ilma eelneva kogemuse antropoloogia peab võtma sihtasutus muidugi teoreetilised lähenemised Social Anthropology - 15PANC008 (1,0 ühiku).

Valik Kursused - A rühm ja B rühm:

Õpilased valivad seejärel A-ja B-nimekirjas kaks 0,5 ühikursust.

 • Vähemalt üks kahest 0,5 ühiku kursustest peab tavaliselt tulema grupist A
 • Õpilased ei võta Teoreetilised lähenemised Sosiaaliantropologia võib seejärel oma neljanda üksus (kas ühe 1,0 ühiku loomulikult või kaks 0,5 ühiku kursuste) Valikute Kursused nimekirja.
 • Teise ühes keeles muidugi võib võtta teaduskonna Keelte ja Kultuuride
 • Kaheaastases keelekasutuses võtavad üliõpilased oma esimesel aastal 2 intensiivset keeleüksust ja tervisealast kultuuridevahelist mõistmist (1 ühikut). Suvel osalevad nad välismaal suvekoolis (asukoht sõltub keelt). Pärast tagasipöördumist võtavad nad teise intensiivse keeleüksuse ja kaks vabatahtlikku antropoloogiaüksust. Intensiivse keele meetodi puhul kehtivad samad reeglid nagu tavalise MA puhul.

Aasta välismaal

Jah (suvel)

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 137 kursust SOAS University of Londonis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,225 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 1, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
sept 1, 2020
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date