Media Management (MS)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

The New School on New Yorgis progresseeruv ülikool, kus teadlased, kunstnikud ja disainerid ühinevad, et vaidlustada konventsiooni ja luua positiivseid muutusi. 1919. aastal asutatud ülikool koosneb Parsonsi disainikoolist, Eugene Lang Liberal Artsi kolledžist, esituskunstide kolledžist, sotsiaalteaduste uust The New School ja paljudest tuntud lõpueksamiskavadest. The New School range ja mitmemõõtmeline lähenemine haridusele annab õpilastele akadeemilise vabaduse kujundada oma ainulaadseid individuaalseid õppimisviise keerulises ja kiiresti muutuvas maailmas.

Umbes

Õppige oskusi, mida peate olema juhtival kohal selles valdkonnas, milles olete kirglik.

Kogemusteemad

Kuna teie teadmised ja oskused on ajakohased, kuna turud muutuvad ja tehnoloogiad edasi arenevad, on teie professionaalse edu jaoks kriitiline tähtsus. Meie

  • Televiisor
  • Filmid
  • Muusika
  • Reklaam
  • Mängud
  • Sotsiaalmeedia
  • Uued meediumiprogrammid

Uuringute, kriitilise analüüsi ja praktikakohtade kaudu õpivad õpilased vastutustundliku ja uuendusliku juhtimise parimaid tavasid kõigis meediumijuhtimise valdkondades: tootmises, meediamajanduses ja rahanduses, turunduses, turustamises ja uute tehnoloogiate arendamises.

Tööstusjuhtide teaduskond

Meedijuhtimise õppejõud ei ole mitte ainult suured õpetajad; Nad on praktikud ja juhid oma valdkondade tipus, Facebookist, Google'ilt, Nielsenist, Condé Nastist, NBCist, Meredithist, Universalist, Pearsonist ja paljudest teistest. Need mõtte juhid annavad teile tasakaalustatud juurdepääsu ajakirjanduse ja kommunikatsiooni viimastele arengutele ja peamistele suundumustele.

Kavandatud teie eluks

Loo ajakava, mis täiendab teie elustiili. Õppida täistööajaga või osalise tööajaga. Tehke New Yorkis ülikoolilinnakul meediumiklassid või saate veebi kõikjalt maailmast. Kraadi saab täies ulatuses täita veebis. Ülikoolilinnaklassid kohtuvad hilisel pärastlõunal ja õhtul, et mahutada töötavaid spetsialiste.

Ülikool ja New York City

The New School New Yorgi asukoht pakub suurepäraseid võimalusi juhtivate meediafirmade professionaalsete praktikumide läbiviimiseks ja ühenduste loomiseks tööstuses ning üliõpilaste, õppejõudude ja vilistlaste aktiivses kogukonnas.

Meediajuhtimise magistriõppega, mis on pühendunud isiklikule tähelepanule ja keskendub teie edule, on juurdepääs akadeemilistele ressurssidele ja teenustele, mis hõlmavad kohapealseid tootmisvahendeid, teaduslikke ja professionaalseid konverentse ja üritusi, ülikoolilinnakute eluasemeid ja elukestvat karjääriteenuseid.

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajad saavad jätkata oma kirgi paljudes valdkondades, sealhulgas tootmine, turustamine ja ärijuhtimine televisioonis, filmides, raadios ja Interneti-põhises meedias; branding, reklaam ja sotsiaalse meedia turundus; ja kommerts- ja mittetulunduslike organisatsioonide meediajuhtimine.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of ... Loe edasi

Discover a new kind of university in New York City, one where scholars, artists, and designers come together to challenge convention and create positive change. Our university takes full advantage of its location in one of the most vibrant and diverse cities in the world. Our colleges include Parsons School of Design, Eugene Lang College of Liberal Arts, the College of Performing Arts, The New School for Social Research, the Schools of Public Engagement, and Parsons Paris. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti