Meedioõppe meister (ma)

Üldine

Programmi kirjeldus

Meediumiuuringute magistrikraad

Master of Arts in Media Studies on uuenduslik programm, mida pakuvad Mary Immaculate College, Limerick ja Limericki Ülikool. Programm toimub mõlemas ülikoolis, peamiselt õhtuti, et hõlbustada inimesi, kes töötavad meedias või mujal. Koolid õpetatakse mõlemas ülikoolilinnakud ja õpilased saavad kasutada peen õpinguid ja puhkevõimalusi Lõuna Circular Road ja Passey.

Programm vastab nõudlusele kraadiõppe kursuste spetsialiseeritud valdkonnas Media Studies väljaspool Dublini suuremat ja laiendab Mary Immaculate kolledži meedia ja kommunikatsiooni uuringute sätestamise beyondundergaduate tasandil. Osakonna liikmed kontrollivad ka suurt hulka teadustöö magistriõppe ja doktorikraadi. Meil on helde assistendi ja stipendiumikava ning me oleme rohkem kui õnnelikud, et uurida võimalusi, millel on potentsiaalsed erineva taustaga õpilased.

Programmi eesmärgid ja eesmärgid

Programm tutvustab õpilasi praeguste probleemide ja arengutega Iirimaal ja rahvusvahelises massimeedias ja massimeedia teoorias, analüüsides Iirimaa meediat Iirimaa ühiskonna, kultuuri ja identiteedi järgse iseseisvuse kontekstis.

Õpilased arendavad võimetust analüüsida Iirimaa massimeedia struktuure, suundumusi ja arenguid ning korraldada teadustöö, kasutades erinevaid meetodeid, meedia tootmise, tekstide ja tarbimise põhiaspektide kohta.

Programmi eesmärk on ka õpetada õpilastele teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud doktoriõppe läbimiseks ja karjäärivõimaluste suurendamiseks meedias ja teistes erialastes valdkondades.

Õppekava


MA programm on interdistsiplinaarne, tuginedes teooriatele ja rakendustele paljudest akadeemilistest valdkondadest, sealhulgas sotsioloogiast, ajaloost, kultuuriuuringutest, kirjandusteooriast ja lingvistikast. Selle eesmärk on analüüsida ajaloolisi, sotsiaalseid ja kultuurilisi kontekste, milles Iiri meedia on toodetud; kuidas tähendus tekitatakse meediatekstide kaudu pildi, sõna ja heli vastasmõju tõttu; ja kuidas meedia mõjutab nende sihtrühmad ja on neile olulise tähtsusega.

Programm pakub Semestri 1 raames kolme kohustuslikku "tuum" moodulit. Need annavad teoreetilisi, analüütilisi ja praktilisi töövahendeid, mille abil saaks osaleda spetsialiseeritumal töös kolmas semester. Siin valivad õpilased kuus valikulist moodulit kolm, võimaldades atraktiivse ja viljaka kombinatsiooni kombinatsiooni. Iga moodul kestab 12 nädalat ja sisaldab 3 kontakttundi nädalas. Kõigi mooduli kohta antakse 3 krediiti, mis moodustavad kokku 6 moodulit, kokku 18.

Õpilased lõpetavad ka 15 000-20 000 sõna väitekirja heakskiidetud teemal. Distsipliidi lõpetamisel antakse veel 18 ainepunkti, mis annavad programmile kokku 36 ainepunkti.

Programmi õpetamis- ja õppimismeetodid hõlmavad loenguid, seminare, külalisesinejate aeg-ajalt toimuvat esitlusi, individuaalseid konsultatsioone vastavate õppejõududega, juhitud lugusid ja kirjalikke ülesandeid.

Üliõpilased peavad doktoritööde ettevalmistamise ja esitamise osana osalema mitmesugustel magistriõppe metoodika seminaridel ning esitama väitekirjad ettenähtud tähtaegade jooksul.

Sisseastumistingimused

Minimaalne kvalifikatsioon on üldjuhul teise astme diplom, teise astme tunnistus, sugulaspiirkonnas, näiteks üldine eriala kraad. Taotlusi võib siiski kaaluda ka heakskiidetud samaväärse kvalifikatsiooni ja / või asjakohase töökogemusega isikutel. Taotlejad võivad olla kohustatud hoolitsema intervjuu.

Viimati uuendatud sept 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Founded in 1898, Mary Immaculate College (MIC) is a Catholic College of Education and the Liberal Arts. The College offers a wide range of programmes in Education.

Founded in 1898, Mary Immaculate College (MIC) is a Catholic College of Education and the Liberal Arts. The College offers a wide range of programmes in Education. Näita vähem