Meediumõppe meister meedias ja loomemajanduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Meedia- ja loomemajanduse programm hõlmab ajakirjandus- ja loomemajanduse organiseerimise, poliitika, tootmise, haldamise, turustamise ja levitamise probleeme, pöörates vajalikku tähelepanu digitaal- ja digitaalmeedia mõjule ning vaatajaskonna rollile.

Kuigi programm keskendub meediumi ja loomemajanduse toimimisele, käsitleb see ka meedia ja loomemajanduse kultuurilist tähendust ühiskonnale.

Programm vastab kasvavale nõudlusele akadeemiliselt koolitatud meediast ja loovtööstuse ekspertidest, kes suudavad tõhusalt ja leidlikult reageerida muutuvatele tingimustele, keerukatele probleemidele ja uutele võimalustele meedias ja loomemajanduses.

Miks valida Media & Creative Industries Rotterdamis
  • Kasutades state-of-the-art teooriat ja meetodeid, õpid, et jälgida, analüüsida ja lahendada peamisi arenguid ja väljakutseid meedias ja loomemajanduses.
  • Te olete osa rahvusvahelisest, interaktiivsest ja väikesest koolitatud klassiruumist, mis võimaldab teil arendada terviklikku ja rahvusvahelist suhtumist meedias ja loomemajanduses.
  • Te saate instruktsioone spetsialiseerunud õppejõudude entusiastlikust meeskonnast, kes toetavad aktiivselt teid ja kes pakuvad intensiivset ja individuaalset juhendamist.
  • Võite liituda mitme Honoursi projektiga, samal ajal kui teil on ka võimalus laiendada oma õpingut vahetades.
  • Programmi praktikapõhine lähenemisviis ja eriline keskendumine tööturule toob teid kokku mitmesuguste meedia- ja loomemajanduse spetsialistidega, mis hõlbustab juurdepääsu meedias ja loomemajanduses kõrgelt arenenud töökohtadele.
Teadmiste puudujäägi ületamine

Premeeriprogrammi ajal saate registreeruda valitud kursustel bakalaureuse tasemel. Tutvun võtmekontseptsioonide ja lähenemisviisidega meedia- ja kommunikatsiooniuuringutes ning sotsiaalteadustes. Pärast esmaspetsialisti edukat lõpetamist on teil kõik teadmised, mis teil on vaja, et rahuldada Media & Business, Media & Loovtööstuse nõuded või Media Studies, Media, Culture & Society programmi nõuded. Üliõpilasel, kes õpib edukalt lõpetajaks, on otsene juurdepääs magistriprogrammile.

Analüüsi- ja uurimisoskuste arendamine

Teid õpitakse akadeemilisel erialal ettevalmistusprogrammis. Te õpetate oma akadeemilisi oskusi ja õpi, kuidas kriitiliselt analüüsida praeguseid probleeme ja arengut meedia ja kommunikatsiooni valdkonnas. Lisaks sellele praktiseerite te kirjutama esseesid ja õppige kunstiteoste sotsiaalteadusliku uurimistöö läbiviimist.

Enne õpetaja aasta lõppu saate oma hiljuti omandatud teadustöö oskusi ja teadmisi oma lõpptarbijale, bakalaureusetööle kirjutades kasulikuks kasutada.

Premiers Media Studies Rotterdamis

Rotermannis Master Media Studies'i preemiate programm on väga intensiivne üheaastane kursus, mis valmistab ette magistriprogrammi Media & Business, Media & Loovtööstused või Media, Culture & Society.

Sa õpivad statistika ja omandada akadeemilisest võimekusest, kirjutada suure hulga esseesid ja kõigele ära, läbi sõltumatu uurimistöö. On selge, et me ootame teilt palju. Aga oma jõupingutusi autasustatakse kui saab alustada magistriõppesse järgmisel aastal.

Magistriprogrammi saab lõpetada osalise tööajaga. Me ei paku ühtegi õhtu klassi, kuid kursuse koormust saab jagada kahe aasta jooksul. Üliõpilasnõustaja nõusolekul töötatakse välja isiklik õppeprogramm.

Viimati uuendatud okt 2017

Teave kooli kohta

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Loe edasi

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Näita vähem