Meediumõppe meister meedias, kultuuris ja ühiskonnas.

Üldine

Programmi kirjeldus

Meediumiuuringute meister, meedia, kultuuri ja ühiskonna eriala

Miks valida meedia, kultuur ja ühiskond Rotterdamis?

Kas sa oled huvitatud pidevalt muutuvaid meedia keskkonnas? Kuidas meedia mõjutab meie eluviis, meie ise pilt ja meie suhteid teistega? Kas soovite, et uurida neid küsimusi? Magistriõpe Meedia, kultuur ja ühiskond pakub võimalust seda teha, on tõeliselt rahvusvaheline klassiruumis ühe Euroopa kõige mitmekesine ja multikultuurse linnad.

Taustal kiiresti digitaliseerida ühiskonnas ja meedias küllastus, meedia, kultuuri ja ühiskond programmi saate uurida tootmise ja vastuvõtu ja tekkivate meedia. Sa vastamisi nihkumine suhteid tarbijate ja kodanike, era- ja avaliku globaalne ja lokaalne, meedia kasutaja ja tootja. Te omandada teadmisi rakendada neid teadmisi ja uurimistööd seotud paljude teemade ja organisatsioonid, sh-, kuid mitte ainult, meedia ja kultuuritööstus. Samuti saab liituda kaks erinevat Autasud Projektid ja sul on võimalus laiendada oma uuringus, et minna vahetada.

Treener on rahvusvahelised eksperdid interaktiivne klassi keskkonnas, meedia, kultuur ja ühiskond lõpetajad on seega varustatud teoreetilise ja praktilise teadmisi praeguste ja tulevaste meedia arengud. Programmi iseloomulik keskendumine tööturul hõlbustab lõpetajate saada kõrge profiili töökohti sellistes valdkondades nagu meedia ja digitaalsete tehnoloogiate, kultuuri, turunduse, poliitika ja kaugemale.

Hääl

Üks kursused: meedia, kultuuri ja Globaliseerumisega

Meedia ja meelelahutus mängivad olulist rolli rahvusvahelise kultuuri levikule. Sa tutvub intensiivistamist rahvusvahelise kultuuri liikumine ning nende seos Tekkiva tehnoloogia arengut, nagu satelliittelevisiooni, digitaliseerimine ja internet ja kasvu rahvusvaheline meedia konglomeraadid. Kuigi paljud need vood pärinevad lääne ühiskonnas Vanemad arvavad, The Voice, Disney, MTV ja James Bond - muidugi ka pöörab tähelepanu žanrid ja vormid, mis on pärit Global Lõuna- ja müüakse üle kogu maailma, sealhulgas Bollywoodi filmid ja Lõuna- American telenovellide.

Andrea

vilistlane iseloomustuse

"See võib tunduda klišee, kuid valivad Master oli esimene teadlik otsus, et ma tegin põhineb kirglik huvi midagi. Paljud teooriad ja meetodid, et ma õppinud Master on korduvalt tagasi tulla minu praegune töö. Ma arvan ka, et ma õppisin hea töö eetika ajal minu aja Erasmus University Rotterdam, näiteks professionaalse akadeemilise kirjutamise. Isikupära on tõesti see, mis eristab seda programmi paljudest teistest ülikoolide osakonnad. See on nii oluline, et tunnen seda positiivselt oma õpikeskkonna. "Andrea Guðmundsdóttir (Island) PhD kandidaat, University of Hong Kong.

Eelpangast meediaõpetuse

Kas soovite saada inglise magistrikraadi meedia Studies Erasmus University Rotterdam, kuid sul puudub õige eelneva hariduse? Siis on tõenäolisem kandidaat registreeruda eelpangast programmi Meedia, kultuur ja ühiskond ega Meedia & Business Erasmus University Rotterdam. See programm on täielikult õpetatakse English.The eelpangast programmi Master meediaõpetuse Rotterdamis on väga intensiivse üheaastase kursuse ettevalmistamisel teid magistriõppes meedia, kultuur ja ühiskond ega Meedia & Business. Sa õpivad statistika ja omandada akadeemilisest võimekusest, kirjutada suure hulga esseesid ja kõigele ära, läbi sõltumatu uurimistöö. On selge, et me ootame teilt palju. Aga oma jõupingutusi autasustatakse kui saab alustada magistriõppesse järgmisel aastal. Inglise eelpangast programm on piiratud arvul 25 levialad iga õppeaasta.

Viimati uuendatud aug 2017

Teave kooli kohta

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty condu ... Loe edasi

The Erasmus School of History, Culture and Communication hosts the Departments of History, Arts and Culture Studies, and Media & Communication of Erasmus University. Accordingly, the Faculty conducts research in the fields of history, arts and culture, and media and communication. Näita vähem