Meediumide, juhtimise ja digitaaltehnoloogiate meister (MMT)

Üldine

Programmi kirjeldus

MMT

Kõrgelt spetsialiseerunud ja interdistsiplinaarne M.Sc. "Meedia, juhtimine ja digitaalsed tehnoloogiad" loodi selleks, et koolitada tulevasi juhte ja asutajaid digitaalsetes ettevõtetes, mis näitavad kõrgetasemelist kogemust juhtimise ja digitaalsete tehnoloogiate ristumiskohas. Seetõttu on peamine eesmärk meelitada andekaid ja ambitsioonikamaid üliõpilasi üle kogu Euroopa ja mujalt maailmast, kus on õppetöö ettevõtluses ja informaatikas (infotehnoloogia) või sellega seotud integreeritud programmides. Alt = "MMT on järjestikune nelja semestri magistriprogramm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles (ei nõuta saksa keele oskust). Seda pakuvad ühiselt Müncheni juhtimiskool ja Ludwig-Maximilians-Universität München informaatika instituut Ludwig-Maximilians-Universität München (LMU) Üldiselt ei ole LMU õppeprogrammide eest õppemaksu.

Alt = "MMT programm pakub:

 • üks Euroopa tuntumaid ülikoole linnas, kus elukvaliteet on väga kõrge, \ t
 • ainulaadne ja tulevikku suunatud kursuste struktuur, millel on väga asjakohane praktiline sisu,
 • väikesed rühmad maksimeeritud õppe eduks,
 • juhtivad teadlased ja teadlased oma valdkonnas,
 • koostöö Euroopa tuntud digitaalsete meedia keskuste tuntud partneritega;
 • paljusid karjäärivõimalusi, eriti tööstusharudes, mis kasutavad ulatuslikult digitaaltehnoloogiaid, aga ka asutajatena või akadeemilistes ringkondades.

Kursuse struktuur koosneb viiest peamisest ehitusplokist :

 • Äri ja tehnoloogia: kursused, mis integreerivad äri- ja informaatika sisu. Kõik kursuste vormingud on väga interaktiivsed ja viiakse osaliselt läbi tihedas koostöös ettevõtte partneritega.
 • Meediaettevõte: Kursused käsitlevad meediaga seotud teemasid äri seisukohast (nt digitaalsed tooted ja teenused ja elektroonilised turud ).
 • Meediatehnoloogiad: Kursusi pakub Informaatika Instituut ja tegeleb meediaga seotud küsimustega tehnoloogilisest vaatenurgast.
 • Valikained: Õpilastel on võimalus valida äri- ja informaatikakursused vastavalt oma eelistustele ja huvidele. Mõlemad teaduskonnad pakuvad laia kataloogi.
 • Finale Moodul: Oma 4. semestri jooksul kirjutavad õpilased magistritöö vastava teema kohta Münchenis asuva juhtimiskooli või informaatika instituudi osalevatesse instituudidesse.

Nõuded:

Kandidaadid vajavad lõpetatud bakalaureusekraadi asjakohaste ainepunktidega nii ärijuhtimises kui ka informaatikas. See võib olla kas bakalaureusekraad väikeettevõtjaga informaatikas ja vastupidi. Programmi taotlemisel on samuti üleskutseid taotleda integreeritud programmide, näiteks meedia informaatika või infosüsteemide lõpetajad. Taotlejad peavad tõendama oma inglise keele oskusi. Saksa keele oskus ei ole eeltingimus. Alt = "MMT programmi saate taotleda igal aastal. Taotlus on võimalik alates 1. veebruarist kuni 15. maini aastal, mil soovite oma õpinguid alustada.

Viimati uuendatud apr 2019

Teave kooli kohta

Ludwig-Maximilians-University or LMU, the University in the heart of Munich, forms the urban landscape and has campuses throughout the city. LMU Munich is one of the leading universities in Europe. Ca ... Loe edasi

Ludwig-Maximilians-University or LMU, the University in the heart of Munich, forms the urban landscape and has campuses throughout the city. LMU Munich is one of the leading universities in Europe. Carrying on a tradition that goes back over 500 years, LMU offers challenging study programs and provides an ideal environment for top-level research. The LMU links academic excellence with urban quality of life and a unique recreational value for approximately 50,000 students. With about 7,500 external students from more than 125 countries, the LMU is the academic home of most of the foreign students in Germany. 70 % of these students come from Europe, 20 % from Asia and 7 % from North and South America. All of these students, which come from abroad, contribute together with the international scientists to the diversity in the culture of the university. Näita vähem