MMT

Kõrgelt spetsialiseerunud ja interdistsiplinaarne M.Sc. "Meedia, juhtimine ja digitaalsed tehnoloogiad" loodi selleks, et koolitada tulevasi juhte ja asutajaid digitaalsetes ettevõtetes, mis näitavad kõrgetasemelist kogemust juhtimise ja digitaalsete tehnoloogiate ristumiskohas. Seetõttu on peamine eesmärk meelitada andekaid ja ambitsioonikamaid üliõpilasi üle kogu Euroopa ja mujalt maailmast, kus on õppetöö ettevõtluses ja informaatikas (infotehnoloogia) või sellega seotud integreeritud programmides. Alt = "MMT on järjestikune nelja semestri magistriprogramm, mida õpetatakse täielikult inglise keeles (ei nõuta saksa keele oskust). Seda pakuvad ühiselt Müncheni juhtimiskool ja Ludwig-Maximilians-Universität München informaatika instituut Ludwig-Maximilians-Universität München (LMU) Üldiselt ei ole LMU õppeprogrammide eest õppemaksu.

Alt = "MMT programm pakub:

 • üks Euroopa tuntumaid ülikoole linnas, kus elukvaliteet on väga kõrge, \ t
 • ainulaadne ja tulevikku suunatud kursuste struktuur, millel on väga asjakohane praktiline sisu,
 • väikesed rühmad maksimeeritud õppe eduks,
 • juhtivad teadlased ja teadlased oma valdkonnas,
 • koostöö Euroopa tuntud digitaalsete meedia keskuste tuntud partneritega;
 • paljusid karjäärivõimalusi, eriti tööstusharudes, mis kasutavad ulatuslikult digitaaltehnoloogiaid, aga ka asutajatena või akadeemilistes ringkondades.

Kursuse struktuur koosneb viiest peamisest ehitusplokist :

 • Äri ja tehnoloogia: kursused, mis integreerivad äri- ja informaatika sisu. Kõik kursuste vormingud on väga interaktiivsed ja viiakse osaliselt läbi tihedas koostöös ettevõtte partneritega.
 • Meediaettevõte: Kursused käsitlevad meediaga seotud teemasid äri seisukohast (nt digitaalsed tooted ja teenused ja elektroonilised turud ).
 • Meediatehnoloogiad: Kursusi pakub Informaatika Instituut ja tegeleb meediaga seotud küsimustega tehnoloogilisest vaatenurgast.
 • Valikained: Õpilastel on võimalus valida äri- ja informaatikakursused vastavalt oma eelistustele ja huvidele. Mõlemad teaduskonnad pakuvad laia kataloogi.
 • Finale Moodul: Oma 4. semestri jooksul kirjutavad õpilased magistritöö vastava teema kohta Münchenis asuva juhtimiskooli või informaatika instituudi osalevatesse instituudidesse.

Nõuded:

Kandidaadid vajavad lõpetatud bakalaureusekraadi asjakohaste ainepunktidega nii ärijuhtimises kui ka informaatikas. See võib olla kas bakalaureusekraad väikeettevõtjaga informaatikas ja vastupidi. Programmi taotlemisel on samuti üleskutseid taotleda integreeritud programmide, näiteks meedia informaatika või infosüsteemide lõpetajad. Taotlejad peavad tõendama oma inglise keele oskusi. Saksa keele oskus ei ole eeltingimus. Alt = "MMT programmi saate taotleda igal aastal. Taotlus on võimalik alates 1. veebruarist kuni 15. maini aastal, mil soovite oma õpinguid alustada.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
Ludwig-Maximilians-University Munich
Viimati uuendatud Aprill 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 - 4 semestrit
Päevane õpe
Price
Free
Vaba
Deadline
Võta kooliga ühendust
Application is possible every year from 1st February until 15th March. Studies commence in the following October.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application is possible every year from 1st February until 15th March. Studies commence in the following October.
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Application is possible every year from 1st February until 15th March. Studies commence in the following October.
End Date

Welcome to the MMT!