Meeste riided

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

Selles loomingulise ebaselguse ajal on oluline, et me arendaksime ja annaksime indiviidile. Seetõttu võtab see ettevõtluslik meeste rõivastus MA ambitsioonika kujundusega disainerid tööle oma loomingulise väljenduse kaudu isikliku uurimise, protsesside arendamise ja teadliku professionaalsuse kaudu.

Selleks, et meie õpilased saaksid oma püüdlused kindlaks määrata ja määratleda jätkusuutliku karjääri globaalses disainikontekstis, annavad kursuse kõige inspireerivad meeste rõivaste disaini spetsialistid, kes pakuvad toetavat, keerulist ja informeeritud õpikeskkonda.

Kursuse ülesehitus

Õpetatud projektipõhine õppekava on kaks põhilist moodulit, mis arendab järk-järgult õpilaste usaldust interdistsiplinaarse ja multidistsiplinaarse konteksti suhtes ning julgustab kujutlusvõimet, praktilisi ja teoreetilisi teadmisi kõrgeima strateegilise ja taktikalise pädevusega.

Järgmised moodulid osutavad sellele, mida te selle kursusega uurite.Aasta esimene

MA meesteriided 1

See moodul põhineb isiklikul programmil, mille eesmärk on viia teadustöö, disain, spetsialistid ja mõtlemine kraadiõppe tasemele. Iga projektiga kaasneb pidev juhendaja, vastastikune ja eneseanalüüsiv hindamine, mis annab tulemuseks lõpliku sünoptilise klassi hinnangu, mis toetab diagnostilist, refleksiivset ja kriitilist lähenemist.Aasta kaks

MA meesteriided 2

Teise aasta moodul on enesejuhitud olulise tööstusega seotud tööga, mille eesmärk on arendada iga õpilase individuaalsetele soovidele vastavat loovat mõtlemist, spetsialiseeritud protsessi ja professionaalsust. See kokkuvõtlik moodul on loodud selleks, et võimaldada õpilastel luua oma vaade originaalsusele, sobivate spetsialistide tehnikate loomisele ning tööprotsessile ja kontekstile, mis tõestab neid mõjuka ja informeeritud disaini professionaalina. Eeltingimuseks on esimese aasta MA meesteriiete mooduli edukas läbimine või samaväärse tulemuse demonstreerimine.

Sisenemise nõuded

See kaheaastane kursus on sihtkoht kõige loomingulisematele, jõulisematele ja originaalsetele mõtlejatele, kes kujundavad kaasaegseid meeste- ja disainipõhiseid tööstusharusid. Sissepääs põhineb ametliku kvalifikatsiooni, tööstuse kogemuse, portfelli, rõivaste ja pühendumuse demonstreerimisel läbi kaalutud uuringuettepaneku.

Me tervitame taotlusi üksikisikutelt, kellel on kas esimese või ülemise teise klassi auhinnakraad moes, tekstiilides või disainiga seotud valdkondades või kutsealane kogemus, mis näitab samaväärseid teadmisi ja pühendumust õppida auhinnakraadi saamiseks.

Intervjuu valitakse virtuaalse portfelli tugevuse alusel, mis tõendab individuaalset motivatsiooni ja seda, kuidas seda kujundamise käigus arendatakse. Intervjuuks kutsutud taotlejatele seatakse projekt, mis täiendab ja lisab oma portfelli uue tööde hulka, mis määratleb tuleviku suuna. Kuna tehniline protsess on disaini lahutamatuks osaks, palutakse õpilastel intervjueerida rõivaid ja toilesid.

Portfellid peavad tõendama tugevat, ainulaadset stiili, reageerides mitmesugustele loomingulistele kogemustele. Oluline on oskus arendada ja rakendada isiklikke uuringuid kaasasolevate visandite ja visuaalpäevikute kaudu. Kriitiline kaasamine antud lühikese ja läbimõeldud, läbimõeldud ja vastutustundliku tööga on meie hindamise oluline osa.

Teil palutakse kindlaksmääratud projekti ja vestluse käigus kirjalikult kindlaks teha konkreetne isiklik huvi pakkuv valdkond, mille eesmärk on luua positiivne panus meeste rõivatööstusesse, mida nad kavatsevad kursusel õppida.

Ülikooli poolt selle kursuse jaoks nõutav tase on IELTS 6.5, millest igaüks on vähemalt 5,5.

Karjääri väljavaated

Westminsteril on pikaajaline ajalugu meeste rõivaste lõpetajate tootmiseks, kes suudavad töötada rahvusvahelise moetööstuse kõrgeimal tasemel. Meeste rõivaste lõpetajad Westminsterist viimase nelja aasta jooksul töötavad nüüd disainirollides ettevõtetele, nagu Tom Ford, Burberry Prorsum, Alfred Dunhill, Topman, Alexander McQueen, Harrods, GAP, Belstaff, JW Anderson, Bottega Veneta, H

Viimati uuendatud aug 2019

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem