Akrediteeritud: IMechE
Arvutipõhine masinaehitus on masinaehituse, arvutitehnoloogia ja süsteemide projekteerimise segu. Virtuaalse inseneri vorm võimaldab inseneridel katsetada uusi tooteid või süsteeme, ilma et oleks vaja ehitada kallid prototüübid.
See programm on kavandatud tööstuse sisenditena ja kasutab standardseid tööstusharude tarkvara (nt PTC Creo 3D-modelleerimiseks ja tootmise simulatsiooniks ja lõplike elementide analüsi ANSYS), et anda teile arusaam inseneri-, projekteerimis-, kontrolli-, materjali- ja tootmispõhimõtetest. meetodid - samuti õppida keerukate inseneriprobleemide lahenduste pakkumist. Kõik GCU tehnikaprogrammid on akrediteeritud Ühendkuningriigi standardi professionaalse inseneri pädevuse (UK-SPEC) poolt ning meil on suurepärased sidemed tööstusega, võimaldades juurdepääsu juhtumiuuringutele, projektidele ja töökogemusele. Kõik Engineering Suite'i Pathways vastavad Engineering Chartered Engineer (CEng) staatuses nõutavatele akadeemilistele nõuetele. Mehaanikainseneride Instituudi (IMechE) akrediteeritud programm vastab akrediteeritud hariduse inseneri registreerimise akadeemilistele nõuetele.
Sinu karjäär
Lõpetajad on leidnud edu mitmesugustes kohalikes, riiklikes ja rahvusvahelistes tööstustes ja nõustamisteenustes, nagu mehaanika, kosmosetööstus, elektroonika, avamere-, kohaliku omavalitsuse, tootmis- ja ehitusteenused.

Mida sa õpid

Aasta 1
Tehnoloogia põhialuste laiapõhjaline ja kindel katvus.
2. aasta
Termodünaamika
3. aasta
Arvutipõhine tehnika, energia muundamise tehnoloogiad, tootmine
4. aasta
Honors Project, Finite Element Analysis, Engineering Design
5. aasta (MEng)
Mehni meeskonna projekt, strateegia

Riiki sisenemise nõuded

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.
Aasta 1
SQA kõrgem
BBBC, sealhulgas matemaatika ja füüsika, tehnoloogiaalaste uuringute või insenertehnoloogia pluss native 5 inglise keeles C
Tase
CCD, sealhulgas matemaatika ja füüsika pluss GCSE inglise keel C / 4.
ILC kõrgem
H2 H2 H3 H5, sealhulgas matemaatika ja füüsika, pluss inglisekeelne tavaline tase O2.
IB diplom
24 punkti, sealhulgas matemaatika ja füüsika
BTEC
MMM-i tehnikateaduse 3. taseme täiendatud diplom
2. aasta
BTEC
DDM-i mehaanikainseneri tase 3 laiendatud diplom
3. aasta
HND
HND mehaanikainseneris B-ga klassifitseeritud üksustes ja ehitusmatemaatika 1, 2, 3, 4 ja 5.
Suvekool
Osavõtt ja matemaatika suvekooli edastamine on hädavajalikud neile, kellel puudub matemaatika inseneri matemaatika 5 jaoks. Lisateave: www.gcu.ac.uk/mathssummerschool.
inglise keel
Õpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad tavaliselt hoidma akadeemilise IELTS-testi tulemuse samaväärsuse 6.0-st, mille elementi pole vähem kui 5.5.
Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.
Lisainformatsioon
Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid
Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.
Rahvusvahelised Pathways
Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?
Õppemaks 2018/19
  • Kodu: 1820 £
  • RUK: 9250 kr *
  • EL: 1820 £
  • Rahvusvaheline: 11 500 naela
* Koolituskursuse kogukulud RUKi üliõpilastele, kes sooritavad kolme- või nelja-aastase kraadi, on piiratud 27 750 dollariga. Konkreetsed tasud peavad kinnitama Šotimaa valitsus ja võivad muutuda kinnituse korral.
Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.
Lisakulud
Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.
Stipendiumid
Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.
Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU juures enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.
Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Kutsealane akrediteerimine

Designed to meet UK-SPEC, poolt Engineering Council UK. See programm vastab osaliselt Chartered Engineer (C.Eng) staatuse akadeemilistele nõuetele. Mehaanikainseneride Instituudi (IMechE) poolt akrediteeritud programm aitab kaasa akadeemilistele nõuetele, mis on vajalikud harjutamiseks vajaliku inseneri registreerimiseks.

Tööpraktika

Kooli tööstuspartnerlused võimaldavad ligipääsu disaini-põhistele juhtumianalüüside / -projektide, töökogemuse ja reaalmaailma probleemidele, sealhulgas üheaastase paigutuse võimalusele.

Liikmelisus

See programm kuulub GCU tehnikainstituudi, mis on Finite Element Methods and Standardsi riikliku büroo (NAFEMS) liige.

HM jõud

Koostöös HM-iga on GCU tuvastanud, et see programm on eriti sobiv sõjaväelastele ja endistele sõjaväelastele meestele ja naistele. Külastage HM Forces Careers Zone'i, et saada lisateavet pakutavate teenuste kohta.

Hindamismeetodid

See programm kasutab mitmeid hindamismeetodeid: traditsionaalne trimesteride eksamite kursuste läbiviimine kogu trimestri rühma töö / vastastikuse hindamise plakatite ettekannete kaudu. Programmi esimesel aastal puuduvad trimetri lõpu eksamid.

Õpetamismeetodid

Selles kõrgtasemel nõutavate eesmärkide, eesmärkide ja õpitulemuste saavutamiseks kasutatakse mitmeid integreeritud lähenemisviise. Sel eesmärgil rakendatakse moodulile ja selle konkreetsetele eesmärkidele vastavat programmi vastav õppe- ja õppimismeetodid ja -strateegiad. Näiteks mõned moodulid on rohkem teoreetilised või praktiliselt praktilised või tarkvara aluseks, teised on pigem diskursiivsed ja esitluspõhised. Seepärast vajavad need erinevaid õpetamis- ja õppimisviise. Seepärast võetakse lisaks traditsioonilistele loengutele ja juhendajatele ka mitmed muud sobivad õpetamis- ja õppimismeetodid ning nende näited hõlmavad järgmist: üliõpilaste ja juhendaja seminarid Tööstuslikud külaliste seminarid Uurimisseminarid Vormindamised Arvutirakendustegevus Iseseisvad ja iseseisev õpe Probleemilahendus praktiliseks laboratooriumiks Simulatsiooni laboratooriumid Juhitud õpikeskkonnad (nt GCU Õpi) Õpilaste ettekanded Gruppprojektid Tööstuslikud juhtumiuuringud Diskursiivsed juhtumianalüüsid Probleemipõhised õpetamistsenaariumid Uurimuslikud õppematerjalid ja -meetodid Õppetöö ja laboratooriumi töö on sisuliselt suunatud disaini küsimused, rakenduste arengud ja probleemide lahendamine, et aidata loengutes omandatud mõistete ja teooriate tugevdamist. Samuti võib teil olla võimalus osaleda mõnes teie õpingus välismaal kolmekümne või ühe aasta jooksul ERASMUSe projektide kaudu.
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 15 kursust Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environmentis »

Viimati uuendatud July 31, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
5 aastat
Päevane õpe
Price
1,820 GBP
Kodu / ELi üliõpilased; 9250 RUK õpilased; 11 500 £ rahvusvahelistest üliõpilastest
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev