Mehhatroonika - magistrikraadi


Mehhatroonika on sümbioos masinaehitus, elektrotehnika ja informaatika. Vastavalt Mehhatroonika on kogu alused, vahendid ja meetodid arendamise, tootmise ja toimimise tulevikku suunatud tehnilise masinad, seadmed ja rajatised. Süsteemid on ühendatud intelligentne kontrollisüsteemid tehnilisi komponente.
Mehhatroonika on muutumas meie igapäevaelu: ABS ja EBS autos, DVD või Blu-Ray mängija või mobiiltelefoni UMTS ja videokõned. Mehhatroonika on seega peamised edasiviijad, tootearendust, suurendades potentsiaali.


Magistriõppe programm aitab süvendada ja jätkata teaduslikku ja erialast haridust, muu hulgas loob aluse akadeemiline positsioon ülikoolis ja teistes teadusasutustes.Lõpetajad saavad kiiresti kohaneda uue teadusharu kokkupuutepunktis uusi tehnoloogiaid ja küsimusi lisada ja uuendada oma teadmisi ja laiendada.

&nbsp


Alad


Ulatus MechtronikerInnen on sünteesi masinaehitus, elektrotehnika ja informaatika. mehhatroonika on "kümme võitlejad" seas tehnikud. Lõpetajad töötavad toote arendajad, programmeerijad, müük, arvutus, katsetamine, kasutamine, mõõtmise ja remont inseneridele ja arendada tänapäevaseid hüdraulilised ja valtsimistehase taimede või ehitada robotid.

&nbsp


Uuring: Mehhatroonika magistrikraadi

Kvalifikatsioon: Graduate Engineer (Dipl.-Deen või Ing.in) või Diplom-Ingenieur (DI või Dipl.-Ing.)

Kestus: 4 semestrit

Vaata veel 5 kursust Johannes Kepler University Linz - JKUis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date