Ettevõtte informaatika magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Ärianalüütika magistrikraad on multidistsiplinaarne programm, mille eesmärk on parandada äritulemusi ja tuvastada ettevõtluse jaoks uued võimalused andmete kaevandamise tehnikate abil. Programm on üles ehitatud mõistlikule teooria ja praktika segule. Programmi põhiprintsiip on õppimine tehes. Ettevõtte analüüsiga seotud probleemid lahendate praktiliselt. Selliste oskuste järele on kogu maailmas väga suur nõudlus - turul on ärianalüütika spetsialistidest suur puudus.

See programm annab teile põhjalikud teadmised statistilistest ja masinõppe meetoditest, andmete kaevandamise tehnikatest, mis võimaldavad ärianalüütikutel mõista, kuidas ettevõte töötab, ning ennustada selle arengut ja perspektiive. Te saate tuttavaks äriprotsesside, äririskide, juhtimise ja majandusanalüüsiga ning saate võimaluse tuvastada, hinnata ja kasutada andmepõhise väärtuse loomise võimalust.

Pärast programmi läbimist olete relvastatud paljude erinevate meetoditega ja suudate iseseisvalt lahendada äri- ja tööstusprobleeme. Sinust saab ekspert, kes töötab välja otsustusmudeleid, mis põhinevad keerukatel reaalainete andmetel, et pakkuda äriotsuste toetamiseks. Kraad võimaldab osalejatel jätkata karjääri andmeteadlaste, andmehaldurite, ärianalüütikute ja ärialase teabe konsultantidena.

Viimati uuendatud September 2019

Teave kooli kohta

South Ural State University is the center for educational, scientific, cultural and athletic activities in the city Chelyabinsk and the region.

South Ural State University is the center for educational, scientific, cultural and athletic activities in the city Chelyabinsk and the region. Näita vähem