Moodikultuuri ja -juhtimise 2. tsükli õppekava on muutumas uueks moeõppeks * .

Fashion Studies - FAST - on innovaatiline programm, mille on välja töötanud University of Bologna ja mis on esitatud inglise keeles. See keskendub erinevatele akadeemilistele platvormidele, mis põhinevad kultuuriuuringute traditsioonil, mis on segatud majandusteaduskondadega ja disainivaldkonnaga seotud õpetustega. FAST võimaldab Itaalias ühes peamises moelinnas Rimini asuda täies mahus teadmistele, mis puudutavad moeteavet (disain, kommunikatsioon, semiootika, fotograafia, esteetika jne) koos ettevõtte juhtimise operatiivse lähenemisega.

Fashion Studies - FAST jaguneb kolmeks õppekavaks . Esimesel aastal nähakse ette ettevalmistav kalender, mis hõlmab mitmeid ühiseid kursusi. Teisel aastal palutakse õpilastel valida konkreetsem õppekava:

  • Moekultuur: see annab põhjalikke teadmisi moesuundade ja kommunikatsiooni peamistest aspektidest ning arendab metoodilisi vahendeid moe ja loominguliste protsesside kultuuriliseks ja ajalooliseks analüüsiks;
  • Moodijuhtimise strateegia: see pakub sobivaid vahendeid moeettevõtete struktuuri analüüsimiseks ja sellega seotud turul aktiivseks tegutsemiseks juhtimisvahendite ja -strateegiate abil;
  • Fashion for Fashion: see pakub täiuslikku teadmisi moedisaini meetoditest ja tavadest nii kaasaegses kui ka ajaloolises perspektiivis.

Kõik kolm õppekava võimaldavad osalist kattumist, samuti 300 tundi praktikat alternatiivselt seminaride või laboratoorsete tegevustega.

Fashion Studies - FAST on multikultuursete teemade tasakaalustatud sümbioos koos uute õppevahenditega. Kõrge valikuga õppejõudude kogemuste kõrval rikastab FAST maailma tuntud moeloojate ja moetööstuse peategelaste otsest sekkumist.

* Uued määrused sõltuvad ministrite heakskiidust.

5 põhjust registreeruda kraadiprogrammis

  1. Multidistsiplinaarne lähenemine humanitaarteaduste ja majanduse vahel
  2. Selles kraadiõppes saate õppida multikultuurses keskkonnas ja arendada kultuuridevahelist pädevust
  3. Õpid suhelda inglise keeles akadeemilises keskkonnas ja moemaailmas
  4. Tänu professionaalide töökodadele ja moetööstuse ja muuseumide külastustele on teil tänapäeva reaalses töökeskkonnas seotud
  5. Interaktiivne õpetamismeetod, mis hõlmab grupiprojekte ja edendab meeskonnavaimu

Vastuvõtutingimused

Iga õppekava jaoks on olemas spetsiaalsed registreerumisprotseduurid. Href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/FashionCultureManagement/how-to-enrol" leiate lisateavet taotlemise, õppemaksude ja tähtaegade kohta.

Õppetoetused ja toetused

Ülikooli üliõpilased võivad Emilia Romagna piirkonna, University of Bologna ja teiste väliskeskuste õpingute ajal saada majanduslikku toetust.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 49 kursust University of Bolognais »

Viimati uuendatud January 29, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date