Magister õpinguid

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Palun teada meetmed töötatakse välja poolt University of Bologna alustada järgmisel õppeaastal parimal võimalikul viisil.

Õppeaasta 2020/21 - esimesel poolaastal toimuvad kaugõppe tegevused paralleelselt õppetööga klassiruumis

Aastase 2020/21 esimese kuue kuu jooksul pakub University of Bologna segaõpet, mis toimub klassiruumides, kuid millele on ka kaugjuurdepääs. Viimaste kuude jooksul on ülikool pingutanud selle nimel, et kõik klassiruumis toimuvad tegevused saaksid jätkuda võimalikult paljudele õpilastele, järgides samal ajal ohutuseeskirju ja -protokolle.

Ülikool keskendub kahele aspektile: ühelt poolt tegeldakse klassiruumide kohandamisega uue tehnoloogilise infrastruktuuri abil; teisest küljest viib see ellu muudatusi, mis on vajalikud õpetajate abistamiseks õpetamismeetodite pideva parendamise protsessis.

Rahvusvahelised üliõpilased: kuidas valmistuda registreerumiseks -> kontrollige siin kogu vajalikku teavet.

Moeõppe magistrikraad - FAST - on University of Bologna välja töötatud ja inglise keeles edastatud uuenduslik programm. See keskendub erinevatele akadeemilistele platvormidele, mis põhinevad kultuuriuuringute traditsioonil, takerdunud majanduserialadele ja disainivaldkonnaga seotud õpetustele. Itaalia ühes peamises moepiirkonnas Riminis asuv FAST võimaldab lisaks ettevõtte juhtkonna operatiivsele lähenemisele ka täielikke teadmisi moevaldkonnaga seotud põhiteemadel (disain, kommunikatsioon, semiootika, fotograafia, esteetika jne).

Moeõpe - FAST jaguneb kolmeks õppekavaks . Esimene aasta näeb ette ettevalmistava kalendri, mis sisaldab kõiki ühiseid kursuseühikuid. Alates teisest õppeaastast palutakse õpilastel valida täpsem õppekava järgmiste seast:

  • Moekultuur: see annab põhjalikke teadmisi moesuundade ja kommunikatsiooni peamistest aspektidest ning arendab metoodilisi vahendeid moe ja loominguliste protsesside kultuuriliseks ja ajalooliseks analüüsiks;
  • Strateegia moehalduses: see pakub sobivaid tööriistu moeettevõtete struktuuri analüüsimiseks ja seotud turul aktiivseks tegutsemiseks, kasutades juhtimisvahendeid ja -strateegiaid;
  • Disain moe jaoks: see annab täiemahulised teadmised moedisaini meetoditest ja tavadest nii tänapäevasest kui ka ajaloolisest vaatenurgast.

Kõik kolm õppekava võimaldavad osalist kattumist, samuti 300-tunnist praktikat seminaride või laboratoorsete tegevuste asemel.

Moeuuringud - FAST on mitmekultuuriliste ainete tasakaalustatud sümbioos koos uute õppematerjalidega. Lisaks kõrgelt valitud õppejõudude tõestatud kogemustele rikastab FASTi ka maailmas tuntud moeloojate ja moetööstuse peategelaste otsene sekkumine.

* Uued määrused sõltuvad ministrite heakskiidust.

Õppekavasse astumiseks on 5 põhjust

  1. Multidistsiplinaarne lähenemine humanitaarteaduste ja majanduse vahel
  2. Selles kraadiõppe programmis õpid mitmekultuurilises keskkonnas ja arendad kultuuridevahelist pädevust
  3. Õpid suhelda inglise keeles akadeemilises keskkonnas ja moemaailmas
  4. Tänu professionaalide töökodadele ja moetööstuse ja muuseumide külastustele on teil tänapäeva reaalses töökeskkonnas seotud
  5. Interaktiivne õpetamismeetod, mis hõlmab grupiprojekte ja edendab meeskonnavaimu

Vastuvõtutingimused

Iga kraadiõppe programmi jaoks on olemas spetsiaalsed registreerimisprotseduurid. Üksikasjalikku teavet kandideerimise, õppetasude ja tähtaegade kohta leiate aadressilt href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/FashionCultureManagement/how-to-enrol

Õppetoetused ja toetused

Ülikooliõpilased võivad õpingute ajal saada majanduslikku tuge Emilia Romagna regioonist, University of Bologna ja muudest välistest asutustest.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly ... Loe edasi

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly broad international perspective. Näita vähem
Bologna , Cesena , Forli , Ravenna , Rimini , Buenos Aires + 5 Rohkem Vähem