Magister ühe aasta film

Üldine

Programmi kirjeldus

Sissejuhatus

Kursus pakub õpilastele teadmisi ja tehnikaid, mis võimaldavad neil toota mis tahes vormingus audiovisuaalseid teoseid. Õpilased õpivad tundma direktori ja teiste meeskonnaliikmete tööd ettevalmistamise, filmimise ja järeltootmise protsessides ning viivad need lõpule.

Samuti omandavad nad üldised teadmised ülesannetest, mida täidavad teised audiovisuaalsete teostega seotud lavastusmeeskonna liikmed: fotodirektor, kunstiline juht, toimetaja, helirežissöör jne. Kõik need teadmised ja oskused omandatakse pideva praktilise töö käigus audiovisuaalsed narratiivharjutused. Kursus hõlmab ka teoreetilisi aineid, mis piltide põhjal hõlmavad kaasaegse audiovisuaalse kino erinevaid valdkondi, kaasaegsete filmide kõige uuenduslikumatest suundumustest kuni Hispaania kino ajaloolise-kultuurilise ülevaateni viimase kahekümne aasta jooksul.

Sihtgrupp

 • Audiovisuaalse kommunikatsiooni, kaunite kunstide või muude audiovisuaalse tööga seotud ülikoolide lõpetajad. Filmi või audiovisuaalsektori spetsialistid, kes soovivad filminduse kohta rohkem teada saada.

Oskused

 • Audiovisuaalsete keelemehhanismide tundmine ja oskus lugude jutustamiseks kasutada.
 • Direktori töö tegemine audiovisuaalse töö tegemisel: erinevate tootmisprotsesside planeerimine, rakendamine ja järelevalve.
 • Omades piisavaid teoreetilisi ja praktilisi teadmisi audiovisuaalse teose tootmisega seotud teiste osakondade (fotograafialavastus, kunstiline lavastamine, monteerimine, heli jne) ülesannete täitmise kohta
 • Võimalus töötada meeskonnas audiovisuaalse töö tootmisel, teha koostööd teiste liikmetega ja juhtida ühisprojekti.
 • Olles küps ja omades tehtud töö enesehindamisel rangeid analüütilisi standardeid, nii isiklikult kui ka meeskonna jaoks tervikuna.

Kursuse plaan

 • Filmanalüüs
 • Kaasaegse kino suundumused ja esteetika
 • Hispaania kino: Almodóvarist tänapäevani
 • Praktika audiovisuaalses narratiivis
 • Audiovisuaalsed tehnikad
 • Audiovisuaalsed tehnikad II
 • Tehniline koolitus

Õpetamismeetod

Kursus põhineb meetodil õppimisel: õpilased korraldavad kogu kursuse vältel mitu praktilist audiovisuaalset jutustamisseanssi, millesse nad integreerivad omandatud kontseptuaalsed ja tehnilised teadmised. Õpilased jaotatakse nelja või viie inimese töörühmadesse.

Iga õpilane vastutab direktorina viie praktilise töö eest ja lisaks sellele peab ta oma rühmaliikmete praktilise töö filmimisel aktiivselt osalema režissöörist erinevates rollides. Teoreetilistes ainetes õhutatakse klassiruumis toimuvat arutelu ühiste vaadete põhjal seminariformaadis.

Nende õppeainete eesmärk on pakkuda õpilastele viiteid kaasaegsetele audiovisuaalsetele teostele ja aidata neil kujundada oma retoorika piltide ja praeguse kino osas, tuginedes analüütilisele tööle, mis võib olla nii kirjutatud kui ka suulise ettekande või audiovisuaalse video vormis essee.

Magistriõpe omandamisel saavad õpilased lühifilmiprojekte esitada kas eraldi või rühmana. Sõltuvalt ettepanekute kvaliteedist ja pärast žürii valimist koostab kool kaks neist kalendri alusel ja rahaliste vahendite abil, et kohandada seda ettepaneku omadustega.

ESCAC kogukond

See on ajaloo parim aeg audiovisuaalsektoris töötamiseks: kunagi pole olnud nii palju ekraane, mis oleks saadaval nii paljudele kasutajatele. Need ekraanid vajavad sisu, et pakkuda tooteid globaalsele publikule, ja seetõttu investeerivad suured tehnoloogiaettevõtted audiovisuaalsesse loomisse. ESCAC talent.

Meie koolis on koolitanud riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud karjääriga lõpetanud. Filmirežissöörid, produtsendid, fotograafirežissöörid, monteerijad, VFX-i juhendajad jne. Suure osa ESCAC-i talentidest leiate paljude filmide ja sarjade krediitidest. Meie õpetamissüsteem põhineb õppimisel isetegemise teel. Soovime, et õppiksite samal ajal, kui teete, sektori parimate spetsialistide saatel. ESCAC-is koolitame jutuvestjaid. Õpetame teile, kuidas oma lugu rääkida, olenemata sellest, mille eriala olete valinud.

Lõpetajate ja kooli produktsioonifirma (ESCAC Films) tööd on pälvinud üle 500 riikliku ja rahvusvahelise auhinna, näiteks Sundance'i festivali parima rahvusvahelise lühifilmi auhind (2006) või Cannes'i festivali kolmas auhind filmis Cinefoundation. (2015).

Rahvusvaheline ülikoolilinnak: Nende 25 aasta jooksul on meie linnakut külastanud enam kui 5500 õpilast 23 erinevast rahvusest, mis aitab kaasa kultuuri rikastamisele ja kogukonna tugevdamisele. Programmi Ópera Prima kaudu on valminud kümme mängufilmi, mis on mõeldud lõpetanute loomiseks tööstuses. Laborid noorte spetsialistide juurdepääsu jaoks tööstusele: avatud ala, mida juhendavad aktiivsed spetsialistid ja mis on mõeldud lõpetanutele või endistele magistrantidele VFX-i, skripti ja komplekti ehituse erialadel.

Labori eesmärk on rakendada oma teadmisi ja julgustada oma oskusi mängufilmide, lühifilmide ja ESCAC Films'i sarjade reaalsete lavastuste, samuti koostöö valdkonnas tegutsevate ettevõtetega. Meie kooli tunnustab CILECT (organisatsioon, mille moodustavad maailma parimad filmikoolid), ja meie oleme ainus Hispaania filmikool, mida ametlikult tunnustatakse. ESCAC koolitab oma õpilasi ristoskuste põhjal, pakkudes teadmisi ja tööriistu, et hiljem karjääri arendada igas sisu loomise valdkonnas.

Miks kuuluda ESCACi kogukonda?

Saate osa ESCAC-i kogukonnast, mis annab teile võimaluse oma annet lihvida keskkonnas, mis edendab loovust ja suhtlemist igas vanuses õpilaste ja vilistlaste vahel. Kas teadsite, et enamik lõpetajaid filmivad endiselt filme koos oma endiste ESCACi klassikaaslastega? ESCAC ei lõpe kooli lõpetamisega; kogukond jätkub professionaalsesse maailma.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de J ... Loe edasi

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de Jurassic World II), Oscar Faura (DP de Imitation Game), Bernat Vilaplana ( Montador de Hellboy II), Oriol Tarrago (Diseñador de sonido de Jurassic World 2), Kike Maillo (Diretor de EVA), Marc Coll (Directora de 3 días con la Familia) y más de 40 premios Goya, Gaudi, Bafta y Ariel entre otros. Näita vähem