Magister ürituste korralduses

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Kampaania versioon

See 1 õppeaasta intensiivne koolitusprogramm on mõeldud professionaalide loomiseks ürituste korraldamise valdkonnas. See programm on tõenäoliselt eriti kasulik üliõpilastele, kes õpivad külalislahkuse, turismi, projektijuhtimise ja nendega seotud teemade kursusi, kus on vaja hinnata ürituste korraldamist, planeerimist, strateegiat ja projektiorganisatsiooni. Need, kes õpivad ürituste korraldamist, tekivad koos kõrgeima töökorraldusega äri- ja projektijuhtimise oskustega, mis on valmis vastu võtma mis tahes ärilisi väljakutseid.

Ürituste korraldamine on professionaalne tegevusvaldkond, mis nõuab keerukaid oskusi strateegilise planeerimise ja analüüsi, riskihindamise, turunduse, eelarve koostamise, rahavoogude planeerimise, sündmuste ettepaneku arendamise ja paljude teiste teemade osas. Sündmuste haldamise valdkond on tugev projektikeskkond. Sündmuste juhtimise uuringu käigus omandatud oskusi ja teadmisi saab kasutada mitmesugustes kontekstides ning need võivad hõlmata selliseid huvitavaid valdkondi nagu äri, sport ja kunst. Ürituste turismimõju tõmbab üha enam huvi riikide valitsuste vastu, kes soovivad maksimeerida sisemaiseid ja rahvusvahelisi turismitulusid. Kõik need töötavad koos, et arendada ürituste haldamist professionaalse valdkonnana ja aidata kaasa sündmuste haldamisele, mis on üks põnevamaid keskkondi, kus töötada.

Põhikursus on inglise keel . Õppekava sisaldab intensiivset võõrkeeleõppemoodulit, mis võimaldab valida hispaania keelt välismaalastele, prantsuse või vene keelele. Pärast teoreetiliste moodulite valmimist või sellega samaaegset läbimist peavad kõik üliõpilased läbima praktika perioodi ühes selle sektori ettevõtetest Hispaanias või välismaal.

See koolitus on spetsiaalselt välja töötatud, et õpetada teile kogu vajalikku teavet ja oskusi, et saada edukaks ürituste juhiks. Koolitus toimub loengute, õpieesmärkide, videokonverentsiklasside, juhtumiuuringute ja kaalutlusega seotud küsimuste, võtmeprojektide, tegevuste ja individuaalsete ülesannete vormis.

Eksam on kirjalike eksamite ning individuaalsete ja grupitööde ning töökoja õppuste vormis.
Kõik välisüliõpilased peavad tegema hispaania keele ettevalmistamise mooduli, et võtta üks ametlikest eksamitest hispaania keelest välismaalastele, DELE või SIELE Global vastavast tasemest A1, A2, B1, B2 või C1. HTL International School on Instituto Cervantese akrediteeritud SIELE eksamikeskus.

Online versioon

Programmi struktuur:

 • Teil on ligipääs spetsialiseeritud võrguplatvormile 9 kuu jooksul koos kõigi vajalike õppematerjalidega kõigi kohustuslike moodulite jaoks vastavalt õppekavale
 • Kõik välisüliõpilased peavad tegema hispaania keele ettevalmistamise mooduli, et võtta üks ametlikest eksamitest hispaania keelest välismaalastele, DELE või SIELE Global vastavast tasemest A1, A2, B1, B2 või C1. HTL International School on Instituto Cervantese akrediteeritud SIELE eksamikeskus.
 • Teil on 9 kuud õppeaasta jooksul, et valmistada ette kõik, mis on vajalikud lõpueksamitele ja eksamitele. Eksamid saab teha Internetis või isiklikult Barcelonas või Valencias.
 • Teil on võimalus teha praktika üle maailma HTL-üliõpilasena. Kool allkirjastab kõik vajalikud praktikakokkulepped. Praktika võib töötada aastaringselt samaaegselt teoreetiliste online-uuringutega. Kui praktika on lõppenud, on vaja esitada hindamistõend, et lugeda see kohustusliku krediidi hulka õpingute ärakirjas.

Sisseastujale

Magistriõpe registreerimiseks on vajalik:

1. täitke allolev veebipõhine taotlusvorm
2. esitage nõutud dokumendid:
- passi koopia
- viimase uuringu ärakirja
- CV
- inglise keele sertifikaat, kui see on olemas. Kui teil ei ole mingit tõendeid oma inglise keele taseme kohta, peate enne võrgurakenduse täitmist täitma online-paigutustesti.

Kvalifikatsioonid

Kutsekvalifikatsioonide edukaks läbimiseks saate:

1. Pöörduge
- Magistriõpe ürituste korraldamisel
- DELE diplom või SIELE Global (hispaania keel välismaalastele ametlikud diplomid) või
- prantsuse / vene keele taseme tunnistus

2. on saavutanud juhtimis- ja järelevalvetaseme akrediteeritud kvalifikatsiooni, mis näitab, et teil on professionaalse tööga seotud pädevus.

3. Kas on saavutatud kõrghariduse tase, mis on samaväärne rahvusvahelise uuringute raamistikuga kui magistrikraad või magistrikraad vastavalt Hispaania riiklikule raamistikule.

Õppekava: 72 ECTS

Moodul I: strateegiline

 • Sündmuste valdkonna teadmised, sündmuste kontseptsioon, sündmuse teostatavus, sündmuste toimumiskohad ja saidid
 • Sündmuse juriidiline vastavus, äri- ja kliendisuhe, turundusstrateegiad
 • Sponsorlus, eelarved
 • Äririski ja sündmuste pakkumised
 • Projektijuhtimine, reklaam ja suhtekorraldus, ürituste korraldamine
 • Inimressursside juhtimine, inimeste tulemuslikkus
 • Kohapealsed teenused, ohutus ja turvalisus, rahvahulga menetlused
 • Sündmuste protokoll, ürituste toitlustamine
 • Keskkonnajuhtimine, sündmuste mõju ja suundumused

II moodul. Infotehnoloogia sündmuste turunduses

 • Sündmuste edendamise sotsiaalmeedia
 • Tõhus jõukus
 • Ürituste toimumiskoha disaini tarkvara
 • Koosolekute registreerimise tarkvara
 • Sündmuste edendamise vahendid
 • Virtuaalsed kohtumised / üritused

Moodul III. Turu uuring

 • Turu-uuringute tutvustus
 • Turunduse kirjutamine
 • Kliendisuhete juhtimine
 • Affiliate marketing
 • Video turundus
 • Sotsiaalse meedia kanalid
 • Sotsiaalmeedia strateegia
 • E-post Turundus
 • Mobiilne turundus
 • Andmete analüüs ja konversioonide optimeerimine

Moodul IV. Võõrkeele intensiivkursus (hispaania, prantsuse või vene keeles)

 • Ametlik DELE / SIELE eksam Hispaania keelest välismaalaste ettevalmistamise moodulile
 • Üldine prantsuse või vene keele test vastavalt esialgsele sissepääsutasandile

V. moodul. Hispaania / prantsuse / vene keel turismisektori mooduli jaoks

VI moodul. Viimane projekt
· Projekti kavandamine
· Uurimisvahendid
· Isiklik peegeldus
· Asjakohased küsimustiku kujundused;
· Akadeemiliste uuringute läbiviimine, kirjanduse otsing ja läbivaatamine
· Uurimisküsimuse, hüpoteesi ja metoodika väljatöötamine
· Uurimisprojekti juhtimine

VII moodul: internatuur

Eksamid
Interdistsiplinaarne eksam
Välismaalaste hispaania keele ametlik eksam DELE või SIELE
Prantsuse / vene keele eksam

* Üks akadeemiline tund: 45 minutit

Karjäärivõimalused

Sündmuste haldamine on liikuv tööstusharu. Eksponentsiaalne kasv sellistes sündmustes nagu talentide huntide võistlused, muusikakontserdid, moemängud, akadeemilised funktsioonid, näitused, messid, maratonid, spordivõistlused, kunstivaldkond, usulised kogunemised jms on suurendanud nõudlust andekate ürituste juhtimise personali järele. Lähiajal jätkub nõudlus loominguliste ja tulemustele orienteeritud ürituste juhtide järele.

Üritusjuhtimisega tegelev ettevõte pakub tööotsijatele mitmeid seisukohti. Järgmised on mõned tüüpilise sündmuse korraldava ettevõtte osakonnad:

Suhtekorraldus - suure hulga inimeste juhtimine, alates klientidest, kunstnikest, lavastajatest, riigiametnikest, avalikkusest jne

Edendamine ja turundus - organisatsiooni maine edendamiseks ja ürituse turustamiseks üldsusele

Brändiarendus - talentide rühm, mis vastutab brändi restruktureerimisega seotud klientide nõuete haldamise eest

Projekteerimine - loovate inimeste meeskond, kes visualiseerivad ja valmistavad ette lava, kostüümide, aksessuaaride jms kujunduse

Administratsioon - osakond, mis vastutab kontorite ja üldiste haldusülesannete eest

Tootmine - meeskond, mis koosneb meediaspetsialistidest, kes juhivad audio-videoga seotud meedia tootmist ja toimetamist

Logistika - ürituste korraldamise operatiivosakond

Viimati uuendatud märts 2019

Teave kooli kohta

Business, tourism, and hospitality are the highest employment generators but they also demand quality manpower. With this in mind, HTL International School of Hospitality, Tourism, and Languages offer ... Loe edasi

Business, tourism, and hospitality are the highest employment generators but they also demand quality manpower. With this in mind, HTL International School of Hospitality, Tourism, and Languages offers a series of study programs in Business, Tourism and Hospitality Industry. All their programs were developed in consultation with experts from the tourism industry, industry associations, and academicians. All faculty members of the School are fully qualified and experienced in several businesses, marketing and tourism-related areas like business administration, digital marketing, hotel management, F&B, travel agent, tour operators, DMC, events production or sales and marketing. Näita vähem
Barcelona , Valencia , Madrid + 2 Rohkem Vähem