Magister ürituste korralduses

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

See kursus toimus ITALIAN LANGUAGE.

Püüdes ürituste erakordselt strateegilise mitmekülgsuse kaudu inimesteni jõudmiseks täieliku meediumina, investeeritakse üha rohkem ettevõtteid kas nad on äriettevõtted või tarbijad, nii avalikud kui ka eraettevõtted. Sündmused on võimelised tekitama unikaalsust, otsest suhtlemist sihtmärgiga, emotsioone, spectaculariseerimist, vaid ka tagama kiireid tulemusi ettevõtetele ja nende investeeringute viivitamatut hindamist. See on uus teabevahetuspiirkond, mis on tingitud asjaolust, et tõusevad uued spetsialistid, kes suudavad juhtida kast, mis on sama keeruline kui võlu.

Sündmuste juhtimise magistrikursus õpetab, kuidas käsitleda majanduslikke ressursse, aega ja inimesi, et õpilased õpiksid kavandama, korraldama ja juhtima keerulisi üritusi, keskendudes meelelahutusele. See rongib uue põlvkonna täispöörlemisega tegelevaid spetsialiste, kes suudavad juhtida keerulist masinat, mis liigub sündmustest algusest lõpuni, kaasa arvatud nii projekteerimisprotsess kui ka toimingud.

Sihtrühm - ürituste korraldamise magistrikursus on suunatud humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste, majanduse või teaduse erialade üliõpilastele või lõpetajatele; loomemajanduse lõpetanutele disainikoolides; kellel on vähemalt kaks aastat selles valdkonnas kogemusi.

Metoodika ja struktuur - see Pathway pakub põhjalikku analüüsi riiklike ja rahvusvaheliste sündmuste turu kohta, näidates erinevaid juhtumisi ja annab selles valdkonnas tööks vajalikud põhilised kultuurilised teadmised, milles on väga oluline kirg ja pidev ajakohastamine.

Seejärel keskendub magistrikursus kõigile sündmuste realiseerimisega seotud aspektidele: loominguline ja produktiivne protsess, kaasatud tegelased, tarnete haldamine, toimingud, eeskirjad ja sponsorid. Kõik teemad vaadatakse läbi juhtumite ajaloo ja sündmuste analüüsimisega, mis kuuluvad järgmistesse kategooriatesse: moeshow, muusikaline, kontsert, mess, spordiüritus, võistlus ja show.

Kursus on üles ehitatud koos loengute, harjutuste, juhtumiste ajaloo, külastuste, töörühmade ja projektidega, mis on realiseeritud gruppides või individuaalselt ja koostöös ettevõtetega. Lisaks lisaks spetsialiseerumise tegevust nimetatud valdkondades, aasta jooksul õpilased on kaasatud valdkondade Pathways seotud loovuse, innovatsiooni ja karjääri, mis on ühised kõikidele kursused. Neid kogemusi saab läbi viia koos teiste kooli õpilaste ja õpetajatega.

Karjäärivõimalused - magistrikursus koolitab spetsialiste, kes suudavad toimida ürituste ja kõrgema meelelahutuse riiklikul ja rahvusvahelisel turul; spetsialistid, kes saavad töötada asutuste ja ürituste tootmishoonetes või keskmise või suurettevõtete sidebüroodes.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Näita vähem
Milano , Milano , Milano + 2 Rohkem Vähem