Magister ürituste korralduses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Rahvusvaheliselt keskendunud ürituste juhtimise magistriõpe on mõeldud selleks, et valmistada teid ette ürituste valdkonnas. Vaatamata majanduslikule volatiilsusele ja poliitilisele ebakindlusele on sündmuste tööstus jätkuvalt oluline panus ülemaailmsesse, riiklikusse ja piirkondlikku majandusse ja tööturgudesse.

Sündmuste tööjõu suurus ja dünaamika ning kultuuriliselt mitmekesine publik tähendab seda, et kogenud juhtidele ja analüütikutele on pidev nõue. Teenuse ja kogemustega majanduste põhikomponendina nõuab ürituste sektor endiselt kohanduvaid ja kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste, kes mõistavad mitte ainult sündmuste planeerimise ja juhtimise protsesse, vaid ka suutlikkust juhtida keerulistes keskkondades, kus üritused toimuvad.

See programm annab õpilastele võimaluse arendada oma arusaama dünaamilisest sotsiaal-kultuurilisest, majanduslikust ja poliitilisest kontekstist, mille raames sündmusi kavandatakse ja täidetakse. Õppekava on infundeeritud oluliste kaasaegsete teemadega nagu jätkusuutlikkus, uus turustuskeskkond ja sündmuste roll ühiskonnas. Lisaks on eesmärgiks arendada arusaamist ja oskusi sündmuste juhtimise protsessides, varustades kõrgharidusega kõrgharidusega juhtimis- ja intellektuaalset oskust.

Läbi kombinatsiooni teoreetilisest ja praktikale orienteeritud õppest on õpilastel võimalus arendada teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud sündmuste edukaks kujundamiseks, edendamiseks ja juhtimiseks. Rõhuasetus on strateegilisel mõistmisel ja kriitilisel mõistmisel tegevuskeskkonnast.

Tähtsündmused

 • See eriprogramm pakub teoreetilisi teadmisi, teadmisi ja praktilisi oskusi, mis on vajalikud sündmuste töökohal.
 • Kõigile sündmustega seotud moodulitele on tugev rahvusvaheline rõhk
 • Sündmusepõhiste ettevõtete jaoks on lingid olemas mitmeid võimalusi.
 • Õppekava on infundeeritud oluliste kaasaegsete teemadega.
 • Väljavaade koostööle tööstuse praktikutega elada projekti hindamise pühade ajal, kus keskendutakse ürituste sektorile.

Kuidas sa õpid

Õpilased on kohustatud uurima kuus põhilisi mooduleid, mille eesmärk on arendada ja parandada ürituste korraldamise tava, samuti mitmesuguseid olulisi kraadiõppe atribuute. Õpilased valivad seejärel kaks valikulist moodulit, mis põhinevad nende akadeemilistel huvidel ja karjääri püüdlustel. Õpilased sõlmivad väitekirja.

Põhimoodulid on järgmised:

 • Kunst, esitus ja ühiskond
 • Ürituste kavandamine ja rakendamine
 • Rahandus ja raamatupidamine
 • Innovatsioon ja sündmuste loovus
 • Uurimismeetodid ja disain
 • Turismi ja sündmuste jätkusuutlikkus

Järgnev on valikuliste moodulite illustreeriv nimekiri. Valikulised moodulid kestavad nii palju, kui vähemalt 10 õpilast neid valivad. Timetabling arrangements võivad piirata moodulite kättesaadavust mõnede õpilaste jaoks. Kuna variandid peegeldavad personali teadusuuringute huve, võivad nad aja jooksul töötajate arvu tõttu muutuda.

 • Ühenduse organisatsioon, jätkusuutlikkus ja areng
 • Võrdlev personalijuhtimine
 • Digitaalturundus
 • Grupi nõustamisprojekt
 • Sotsiaalne ettevõtlus
 • Strateegia tegemine
 • Külastaja kogemus kultuuri- ja kultuuripärandi vaatamisväärsustes

Õpilased lõpetavad lõpphääletuse etapi programmi. Väitekiri on eesmärgiks on ergutada innovatsiooni ja mitmekesine Pathways lõplikku hinnata toote. Selles mõttes on väitekiri laiendatud projekt, mis võib kohandada mitmesuguseid iseseisvaid töödega.

Kuidas teid hinnatakse

Me kasutame hindamist kui vahendit intellekti arendamiseks ja töökohal vajalike individuaalsete, praktiliste ja meeskonnatöö oskuste simuleerimiseks. Need oskused hõlmavad kirjalikku ja suulist ettekannet, arvutamist ja tarkvara kasutamist esitamiseks ja analüüsimiseks.

Omadused

Lincoln International Business Schoolil on kogenud personali meeskond, mis koosneb akadeemiliselt ja professionaalselt kvalifitseeritud õppejõududest, kellel on asjakohane tööstuslik kogemus ja rahastajad, kellel on laialdased uurimistööga seotud huvid.

Kool korraldab igal aastal külalisesinejate sarja. Kooli osana saavad õpilased tööstuse ekspertidelt õppida. Varasemad kõnelejad on kaasanud selliste organisatsioonide esindajaid nagu Deloitte, Santander, HSBC, Innocent, Siseaudiitorite Instituut ja Sir David Tweedie (endine IASB esimees).

Õpilastel on võimalus oma oskusi ja teadmisi veelgi täiendada õppekavavälise tegevusega, nagu ühine ühiskond, vabatahtlik tegevus või õppurite suursaadik.

Sisenemise nõuded

Autasud või samaväärne.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s, kusjuures iga elemendi kohta on vähemalt 5,5 või samaväärne http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

University of Lincoln pakub rahvusvahelistele üliõpilastele (mitte EL-i / UK), kes ei vasta kraadiõppele otseste sisenemisnõuete nõuetele, võimaluse lõpetada ülikooli rahvusvahelise õppekeskuse kraadi ettevalmistusprogramm. Lisateavet leiate aadressilt http://www.lincoln.ac.uk/isc

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem