Magister 3D Art, Animatsioon ja VFX videomängude ja kino jaoks (Barcelona)

Üldine

Programmi kirjeldus

Hakka tõeliseks spetsialistiks videomängudes, animatsioonis, kunstis ja 3D-kinos . See kapten viib teid oma oskuste suurendamiseks, et õppida modelleeritud, tekstureeritud ja lõputute digitaalsete illustratsioonide loomiseks. Te teate, kuidas rakendada kõiki teadmisi tööstuse professionaalsete toodetega . See kvalifikatsioon on ette ainult hispaania keeles.

eesmärgid

See kapten valmistab teid ette, et suurendada oma loomingulisi ja organisatsioonilisi juhtimisoskusi, mis aitavad teil täita digitaalse animatsiooni ja videomängude tegemise ülesandeid.

 • Lugege muu hulgas 3D-animatsiooni, modelleerimise ja tekstureerimise, digitaalse illustratsiooni, mängu kujunduse ja VFX-i tundmist.
 • Kasutage 3D erinevate aspektide kõige arenenumaid tehnikaid.

Kes see on?

 • Ülikooli lõpetajad kommunikatsiooni, kaunite kunstide, disaini, turunduse ja reklaami valdkonnas. Ka inimesed, kellel on profiile nagu arvutiteadus või joonistus või mis on seotud audiovisuaalsete aspektidega, nagu teostamine, film või jutustamine.
 • Iseteadlikud inimesed, kes soovivad oma teadmisi laiendada, et töötada välja uus täiendav professionaalne profiil, mis põhineb praktikale orienteeritud koolitusel.

sisu

Te uurite programmi, millel on igas valdkonnas kõige professionaalsemad tehnikad ja mis võimaldab teil oma oskusi kõrgel tasemel tuua.

 1. Mängude kontseptsiooni kunst
 2. 3D modelleerimine Zbrushiga
 3. Tekstuuriga maalitud 3D tekstuur
 4. 3D-animatsioon
 5. Videomängude disain
 6. Visuaalsed efektid

Te kasutate teistsugust tarkvara, nagu Photoshop, 3D Studio Max , Maya , Substance Painter, Premiere, Nuke-X, Unity, Balsamiq ja Google G Suite .

karjäärivõimalused

 • Tähemärkide kunstnik, valgustus, kontseptsioonid, mängud ja VFX
 • Illustrator
 • 3D modelleerija
 • 2D / 3D Animator
 • Virtuaalsete keskkondade ja rekvisiitide loomine
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

CEV, Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido, es un centro de educación privado que ofrece titulaciones relacionados con el sonido, el cine, la televisión, el desarrollo de apps, la animació ... Loe edasi

CEV, Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido, es un centro de educación privado que ofrece titulaciones relacionados con el sonido, el cine, la televisión, el desarrollo de apps, la animación 3D y los videojuegos, el diseño y la fotografía. Cev es la Escuela pionera en la enseñanza en idioma español de las carreras audiovisuales. Apostamos por la formación práctica y por eso adaptamos todos nuestros programas en función de las necesidades reales y de las innovaciones tecnológicas de cada sector. Näita vähem
Madrid , Barcelona + 1 Rohkem Vähem