Magister Agile projektijuhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Uuendusliku ärikooli kontseptsioon

IEBS oleme traditsioonilise ärikoolide mudeli ees sammu võrra ees:

 • Traditsiooniline õppemudel on jäik ega ole paindlik, kuna põhineb traditsioonilisel ühiskonnamudelil: standardiseeritud ja vähese muutusega.
 • IEBS õppemudel on kaasaegne, paindlik ja kohanemisvõimeline, kuna see on loodud vastama tänapäeva maailma vajadustele ja pidevatele muutustele.
 • Pakume õppeainena õppimist, mis integreerib tehnoloogia ja innovatsiooni , pakkudes alati kõige värskemaid teadmisi.
 • Me mõtleme 2.0 õppimismudelile, mis seab esikohale võime „õppida tehes“, arendades oskusi, mis on vajalikud igapäevase töö väljakutsetega toimetulemiseks .
 • Integreerime traditsioonilised mudelid, näiteks juhtumianalüüsid, uusima õpivooluga tänu Web 2.0-le.

Lõppude lõpuks ei taga raamat enam seda, et õpime konkreetsest teemast kõike, mida peame elus teadma.

IEBS on õpilastel hea meel saada juhtivaks professionaaliks, kes suudab uute äritegevuse viiside abil uuendusi luua, oma ettevõttesse asuda ja väärtust lisada .

Kes on IEBS ?

2009. aastal asutatud IEBS on maailma esimene emakeelena Hispaania digitaalne ärikool. Selle eesmärk on pakkuda alternatiivi traditsioonilistele ärikoolidele, panustades uuenduslikule õppemudelile, mis suudab rahuldada pidevalt muutuvas ja muutuvas ühiskonnas elavate ettevõtete ja spetsialistide tegelikke vajadusi.

Esitame ettepaneku paindliku ja kaasaegse kooli loomiseks, mida on alati värskendatud uusimate suundumustega ja mis põhineb kindlatel väärtustel, et koolitada vastutustundlikumaid inimesi, kes juhivad ettevõtlusvaimuga projekte, mis põhinevad innovatsioonil, eetikal ja jätkusuutlikkusel.

Meie eesmärk on koolitada uusi juhte, keda nõutakse ja otsitakse maailmas, kus elame, kes suudavad oma ettevõtetele, töötajatele ja ühiskonnale jätkusuutlikul ja kasumlikul viisil ette võtta, teha uuendusi ja väärtust lisada.

Rahvusvaheline tegelane

IEBS on sündinud Barcelonas, Hispaania innovatsiooni ja ettevõtluse keskuses, eesmärgiga tuua oma õpilasteni kõige ajakohasemad ja uuenduslikumad teadmised. Sellel on üks peamisi partnereid Google'i Hispaanias valitud digitaalne käivituskiirendi Seedrocket.

IEBS kujunenud Ibero-Ameerika esimeseks IEBS hispaania ja portugali keeles kui sõidukkeeli ning pakub oma programme peamistele turgudele, sealhulgas Hispaania, Brasiilia, Portugal, Mehhiko ja Colombia.

Eesmärgid

Agiilne projektijuhtimine on tänapäeva turgudele reageerimiseks vajalik, kuna selle peamine eesmärk on anda kindlus tööstuse neljale põhinõudlusele - väärtusele, ajakulu vähendamisele, paindlikkusele ja töökindlusele - tootele / teenusele suurima väärtuse lisamisega, kohandamisega arendusprotsess vastavalt keskkonna muutuvatele nõuetele ja tingimustele.

Agiilse projektijuhtimise magistrantuuris õpid neid nobedaid metoodikaid, mida on vaja innovaatiliste toodete / teenuste arendamiseks, keerukates keskkondades töötamiseks, konkurentsivõime ja tootlikkuse parandamiseks ning projektijuhtimise ja kavandamise tõhustamiseks .

Pärast vilgas projektijuhtimise magistrikraadi omandamist on teil suurepärane võimalus:

 • Arendage uuenduslikke tooteid / teenuseid .
 • Töötage keerulistes olukordades ja parandage turule jõudmise aega .
 • Suurendage oma loovust .
 • Parandage oma ettevõtte konkurentsivõimet ja tootlikkust.
 • Arendage ja tõhustage meeskonnatööd
 • Töötage meeskonnana edasi ja arendage seda.
 • Olge ärimudelite ja organisatsioonikultuuride muutuste edendajad. .
 • Andke projektijuhtimise ja planeerimise protsessile suurem paindlikkus.
 • Keskenduge suurema protsessi efektiivsuse ja kliendirahulolu saavutamisele.
 • Parandada töörühmade ja projektide juhtimist. Käsitsege meeskonnatöö oskusi, kuna see on agile manifesti põhimõtete lahutamatu osa.

Sissepääs ja registreerimine

Selles kraadiõppe programmis on piiratud arv kohti, et maksimeerida õpilase ja õpetaja vahelist isikupärast kontakti. Nii saab iga õpetaja õpilase mentoriks, kellel on lähedased ja otsesed suhted.

Taotlusi menetletakse laekumise järjekorras ja neid hindab hindamiskomisjon, mis koosneb programmi direktorist, akadeemilisest direktorist ja vastuvõtukoordinaatorist. Taotlusvormi täitmiseks klõpsake järgmist nuppu:

Eelregistreerimine

Eelregistreerimise taotlus on avatud 30. septembrini. Selle aja jooksul saate programmi koha broneerida ja turvata. Kui teete broneeringu enne 31. juulit, saate registreerimisel veel 10% soodustust.

Registreerimine

Sellesse programmi registreerumise tähtaeg on 24. oktoober või kui kõik selle programmi vabad kohad on täidetud.

Vastuvõtutingimused

Teil peab olema ülikooli- või muu sarnane kraad (või olete vanemas eas) ja / või samaväärne töökogemus.

 • Ülikoolikraadiga: tuleb esitada pealkiri ja akadeemiline ärakiri. Kui olete vanem aasta, on vaja ainult teie ärakirja.
 • Ülikoolikraad puudub: eelnev töökogemus pole hädavajalik nõue, kuid tõestatud töökogemus on valikuprotsessis väga oluline element. Kui teil pole ülikoolikraadi, saate selle tõendada tõestatava töökogemusega. Vajalik aastatepikkune kogemus varieerub vastavalt selle olulisusele.

Kotid ja allahindlused

IEBS pakub mitmesuguseid stipendiumivõimalusi, et hõlbustada teie üliõpilaste juurdepääsu õppeprogrammidele.

Otsime innovaatilisi spetsialiste, ettevõtjaid või tugeva potentsiaaliga noori loomeinimesi, kes jagavad meie ettekujutust eetikast ja jätkusuutlikkusest ärimaailmas. Soovime entusiastlikke, kihisevaid ja lahkuvaid inimesi, kes soovivad oma töökogemusele lisaväärtust anda või kes soovivad viia ellu oma projekte.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative.

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative. Näita vähem