Magister Big Data Science

Üldine

Programmi kirjeldus

Big Data'st tulenev digitaalne revolutsioon tähendab ettevõtetele ja organisatsioonidele põnevaid väljakutseid ja võimalusi. Järelikult nõuab tööturg selles valdkonnas üha rohkem spetsialiste.

Juhtiv Master Big Data Science (MEBDS) sündis vastuseks sellele uuele reaalsusele: see pakub tehnilist programmi ja samal ajal väga praktilist: ta on multidistsiplinaarne õppejõud professorite ja teadlaste hulgast Universidad de Navarra , suure prestiižiga suurte rahvusvaheliste ettevõtete Big Data ala eksperdid . Eesmärk on otsida ülikoolile omast teaduslikku rangust, rikastades seda spetsialistide kogemustega ja tegelike äritegevustega erinevates valdkondades.

Pealkirja Executive- vorming, kus reedel pärastlõunal ja laupäeva hommikul toimuvad näost näkku istungid, on lihtsam ühendada professionaalne tulemuslikkus klassikalisega ja edendada võrgustike loomist spetsialistide ja ettevõtete vahel.

MEBDS-i koordineerivad Universidad de Navarra Kultuuri ja ühiskonna instituudi, teadus- ja ühiskonnateaduste uurimiskeskus.

eesmärgid

Executive Data andmeedastuse magistrikraad püüab tuua ettevõtlusstatistikat ettevõtete tehnoloogilisele reaalsusele lähemale, pakkudes spetsialistidele tööriistu tulemuste kogumiseks, ettevalmistamiseks, analüüsimiseks ja tõlgendamiseks. Lisaks saavad õpilased juhtida uute Big Data projektide elluviimist reaalses keskkonnas, rakendades kontseptsioone huvipakkuvale ärisektorile.

Kuigi MEBDS ei ole mõeldud kõrgematele juhtidele, on oodata, et nende ametialases tulevikus jõuavad nad lõpuks, kui on teada, mida ettevõte peab potentsiaalselt genereeritavast teabest kasu saama. Seetõttu saate programmi lõpus hästi teada, milliseid nõudeid peab inimene oma meeskonda integreerima, kuni nad teavad täpselt, milliseid vahendeid või koolitust igaüks peaks omandama.

Kas teie eesmärk on professionaalselt kasvada , alustada ja luua oma firma või suunata oma karjääri, vastab see Magister teie motivatsioonidele.

"Kõigi ettevõttes tehtud otsuste puhul vajate andmeid. Ma sain teada, kuidas kasulik teave on ja kuidas seda kasutada.

- Gabriela García, Hewlett Packard

õppekava

Akadeemiline plaan on jagatud nelja plokki.

Blokid

1. Andmete analüüs

Traditsioonilised statistilised meetodid, nagu regressioonimudelid, otsustuspuud või mõõdetavuse vähendamine, mis on tõestatud rakendused praktiliselt kõikides valdkondades, kus üliõpilane suudab probleemi ära tunda, hüpoteesi kontrollida, esitada, läbi viia, valideerida ja tõlgendada a. statistilise mudeli abil.

Uurime ka uuemaid ja uuemaid meetodeid, mis on seotud masinõppega. Muuhulgas uuritakse RandomForesti, K-vahendeid ja närvivõrke.

2. Programmeerimine ja andmetöötlus

Algtasemest lähtuvalt on mõeldud, et üliõpilane omandab kesktasemel teadmised ja suudab jälgida teisi õppeaineid ning arendada teatud iseseisvust isiklikule õppimisfaasile, mis eelneb kaptenile. Õpetatud programmeerimiskeeled on R ja Python, mis on professionaalses valdkonnas kõige populaarsemad ja nõudlikumad.

See plokk sisaldab andmete eraldamise etappi, kus üliõpilane omandab koolituse, et tulla toime traditsiooniliste andmebaasidega, mis on praegu ettevõtetes kõige levinumad. See hõlmab ka korralikult mõistetavate keskkondade, nagu näiteks Big Data, nagu Hadoop või Spark, haldamist ning andmete kogumise tehnikat sotsiaalsetes võrgustikes, nagu Twitter või Facebook, veebi kirjutamine või pildikogu.

Lõpuks läheneb visualiseerimismeetoditele kõige nõudlikumad vahendid, mida praegu ärikeskkond pakub.

3. Projektid

Magister püüab anda kindla kujunemise tehniliste teadmiste poolest, kuid püüab pakkuda ka äri visiooni ja verbaalset ülekannet, nii et lõpetaja saaks silla täitekihi ja projekti tehnilise kihi vahel. Seansi ajal näidatakse õpilastele, kuidas kasutada reaalsetes olukordades omandatud tehnikaid ja rakendada neid erinevates sektorites.

See osa sisaldab seminare ettevõtjatega , kus osalevad prestiižsete ettevõtete ja asutuste spetsialistid, kellel on selles valdkonnas laialdased kogemused. Oma istungitel esitlevad nad reaalseid kasutusjuhtumeid ja praktilisi näiteid.

Eesmärk on tuua tehnoloogiline reaalsus õpilastele lähemale, et nad teaksid esmakordselt, mida tehakse kõige juhtivates ja mainekates rahvusvahelistes ettevõtetes.

4. Lõplik magistritöö, TFM

See on programmis olulise tähtsusega. Koostöös Universidad de Navarra ettevõtlusalaste spetsialistidega on üliõpilasel suurepärane võimalus juhtida mõjuprojektide rakendamist oma töökeskkonnas.

sissepääs

Sissepääsu taotlemiseks on vajalik, et kandidaat täidaks järgmisi samme:

 • Online registreerimine miUNAV-is, veebi kaudu.

 • Sisseastumisavalduse vormi täitmine, skaneeritava üliõpilase akadeemilise ja isikut tõendava dokumendi lisamine.

 • Töötlemiskulude eest tuleb tasuda 100 eurot .

Töötlemiskulude maksmise vormid:

 • Interneti kaudu, portaali miUNAV kaudu.

 • Pangaülekandega allpool nimetatud kontole. Maksetõend tuleb lisada koos ülejäänud dokumentidega miUNAV-i portaali kaudu ja see peab sisaldama taotleja täisnime ja sõna "Sissepääs".

 • Kui sissepääsutaotlus on laekunud, hindab ja väljastab Executive Master's Big Data Board lõpliku vastuvõtuaruande. Ülikooli vastuvõtuasutus edastab vastuvõtu taotluse lahenduse.

Professionaalne projektsioon

Universidad de Navarra on tööalase konkurentsivõime järjekorras QS 2019 edetabelis nr 1 Hispaanias ja 61 maailmas

" Andmete teaduse ja suurandmetega seotud positsioonid on Hispaania ettevõtetes kõige raskem katta "
Ettevõtte kõige nõudlikumate professionaalsete profiilide ja pädevuste uurimine - EpyCE, 2018

Suurandmetega seotud kutsealadel on rahvusvahelisel tööturul kõige kõrgem tööjõu sisestamise määr.

 • Andmeteadlane
 • Andmete analüütik
 • Big Data konsultant
 • Andmebaasi juht (CDO)
 • Masinaõppe insener
 • Loodusliku keele töötlemise insener
 • Arvuti visiooni insener
 • Big Data Developer
 • Big Data Architect
 • Big Data Engineer
 • Äri analüütik
 • Business Intelligence Consultant
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the ... Loe edasi

The University of Navarra is based on the Christian inspiration promoted by St. Josemaría Escrivá de Balaguer, the founder of Opus Dei. Its mission is to seek and present the truth; contribute to the academic, cultural and personal education of its students; promote academic research and healthcare activities; provide suitable opportunities for the development of its professors and employees, and carry out broad cultural outreach and social promotion work with a clear goal of service. Näita vähem
Pamplona , Madrid , San Sebastián + 2 Rohkem Vähem