Loe ametlikku kirjeldust

Meistrid Arendus-ja Koolituskeskus (MTD)

Ülikooli kursus ärikoolitust, organisatsiooni arendamise ja personali juhtimine

&nbsp

Sissepääs kriteeriumid:

 • Inimesed on ülikoolidiplom või samaväärne kvalifikatsioon;
 • Isikud, kellel on vähemalt 4 aastane töökogemus / praegu kaasa positsiooni professionaalselt vastavas valdkonnas töö Majanduslik kahju ftstrainings
 • Pärast selgitamist vorminõuded on sissepääs intervjuu Course Director. Otsustab heakskiitmise kohta akadeemiline direktor.

&nbsp

&nbsp

Eesmärgid ja eelised


Modulaarne koolitusprogrammi seda osalise tööajaga magistriõppe programmi eesmärk on anda asjakohasemat põhiteadmised, instrumentaalne teadmisi ja soodustab isiklikku arengut osalejat. Keskendub see uuenduslik ja unikaalne Kesk-Euroopas Master koolitus - ja seda õigustatult, kuna "Salzburg mudel treener koolitus" - on omandatud neid sotsiaalseid oskusi, mis on olulised edu oma Euroopa ja ülemaailmset konkurentsi tulevikus.

&nbsp

See Master programm on unikaalne, sest kursus saksa keelt kõnelevates riikides, kuna nii akadeemilisel, praktilisel ja keskendunud isiksuse moodustumist. Õppekava eesmärk on levitada teadmisi ja oskusi, et rahuldada tulevikus turu vajadustele Femme. Kursuse eesmärgiks on arendada autentsed, sotsiaalselt intelligentne ja pädev treener ja juht. Järgmised pädevused on keskendunud sisu õpetas: arusaam grupiprotsessides, osutamise ülevaate tegevuse ja muutuse ulatus, resolutsioon siseste korralduslike konflikte, edendada õppe-ja innovatsioonialast võimekust organisatsioonide organisatsioonidega konsulteerimist ja juhid. Tulevikus keeruline vajalikke oskusi juhtide käsitletakse ka osana muidugi: võime mõõdukust protsessid organisatsiooni arendamise, sotsiaalselt intelligentne coaching töötajate võime mahutis seistes silmitsi suureneva Stressorbedingungen töömaailmas. See lõpeb see Juhendaja arendada sotsiaalseid oskusi juhtide on äärmiselt soovitatav. Lõpetamist muidugi on mitte ainult isiklikku kasu silmas osalejatele, kuid loob ka olulist väärtust nende tööandjad ettevõtted ja organisatsioonid.

&nbsp

&nbsp

Sihtgrupid


Osalise tööajaga ülikooli kursuse "MTD - Master koolitus ja areng" on suunatud võimalikele ja harjutamise treenerid, personali arendajatele, ambitsioonikaid juhte ja täiskasvanute koolitajatele. Programm näeb, et kõik isikud, kes on valmis ja võimelised osalema väljatöötamis oma isikupära, eriti emotsionaalseid ja sotsiaalseid oskusi.

&nbsp

 • Praktikute ja tulevaste koolitajate, konsultantide, vahendajad, projektijuhid, rühmajuhid, kliendile tervishoiutöötajad
 • tegevdirektorid ja juhtide keskastme juhtide
 • Asjakohaselt kvalifitseeritud MiterbeiterInnen (HR juhtide ja personali arendajatele, inimesed juhtivatel kohtadel)
 • ülikoolilõpetanute, eriti kõrgharidusega õpetajakoolituse, õpetajate n ja psühholoogid, kelle haridussektoris on karjääri valdkonnas.
    
   
   

Vaata veel 2 kursust SMBS - University of Salzburg Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Osakoormus
Price
12,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date