meister Tootmistehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Manufacturing Engineering

Praegune globaliseerumine pakub palju võimalusi tööd rahvusvaheliste ettevõtete ja välismaal. See tähendab ka, et konkurents on jäigem ja see on tähtis olla piisavalt haritud. Tootmistehnoloogia on üks tugevamaid valdkondi Ülikooli West ja selle 1-aastase magistriõppekava, siis on võimalus parandada oma CV, karjääri töötleva tööstuse, globaalsete korporatsioonide, või akadeemilist karjääri. Haridus pakub nii spetsialiseerunud tehniliste teadmiste kui ka laius jooksul manucfacturing inseneri, mis on necessety juhtivatele ametikohtadele tööstusele.

&nbsp

Programm sobib Masinaehitus või tööstustehnoloogia ja juhtimise taustaga
Magistriõppekava annab põhjalikke teadmisi tootmise insener, tugeva tööstusliku lingid.Sõltumata sellest, kas sa tuled taustal masinaehitus, või tööstustehnoloogia ja juhtimine, kui te täita sisenemise nõuetele, see programm sobib. Õpilased selle magistriprogrammi on juurdepääs üks suurim ja moodsaim tootmine labs Rootsis Production Technology Center (PTC) on Trollhättan, featuring tööstus-robotid ja University West simulatsiooni labori.

&nbsp

Tootmine tähendab väärtuse loomine. See programm pakub täiustatud teadmiste mitmes tootmisprotsessid ja tootmise süsteeme, mis aitab kaasa konkurentsieelise.

&nbsp

Programm on avatud välisriikide taotlejate ning on kohandatud Bologna süsteemi liikuvust Euroopas. Kõik õpetamine toimub inglise keeles.

Viimati uuendatud juuni 2012

Teave kooli kohta

University West in Trollhättan, Sweden is a modern university which offers education collaborating with work-life in an attractive and modern study environment.

University West in Trollhättan, Sweden is a modern university which offers education collaborating with work-life in an attractive and modern study environment. Näita vähem