Magister täiustatud ökoloogilistes hoonetes on 11-kuuline akadeemiline programm , mis keskendub praktikale orienteeritud lähenemisviisi kasutamisele, et koolitada spetsialiste, kellel on arenenud teadmised ökoloogiliste hoonete projekteerimisel ja ehitamisel. Programm toimub Valldaura Labs'is, Hispaanias Barcelonas.

Barcelona esimese kuue kuu jooksul alustavad üliõpilased mitmeid intensiivseid ja kumulatiivseid mooduleid ja töötubasid, mis tegelevad kõigi arenenud ökoloogiliste hoonete, sealhulgas materjali-, termilise ja ainevahetushoonete projekteerimise ja ehitamisega seotud valdkondadega.

Pärast eespool nimetatud oskuste arendamist loovad õpilased kollektiivselt disainikontseptsiooni, strateegiad, valmistamismeetodid ja ökoloogilise ehitusprototüübi kavandid, mille nad ehitavad programmi viimase kolme kuu jooksul.

Täisõppemaks

(Õppemaks tasu täiskogu)

Väljaspool ELi: 28,350 eurot

EL: 24 500 eurot

Lisainformatsioon

Täisõppemaks sisaldab akadeemilise programmi hinda (mitte-ELi kodanikud 19 250 eurot)

* Transpordi- ja muid teenuseid, mida ei mainita, ei sisalda.

** Mitteresidentide valikuvõimalused on kättesaadavad juba Barcelonas asuvatele taotlejatele, võtke ühendust sisseastumiskoordinaatoriga aadressil applications@iaac.net.

Sissepääs Arhitektuur, inseneriteadus, disain, bakalaureuse- või kõrgharidus teiste seotud kutsealade kohta

Kontekst ja päevakord

Praegused jätkusuutlikkuse ja disaini diskursused ei ole veel piisavalt energiliselt ja ökoloogiliselt seotud. Kas te arvate, kuidas hoone projekteerimine unustab maastikke ja linnastumise vastastikust sõltuvust, või kuidas ökoloogiliste protsesside ebatäielikud tõlgendused võiksid muidu paremini ehitisi, linnastumist ja elu paremini toetada või kuidas ehitiste materiaalset valikut reguleerivad stilistilised abstraktsed mõisted, mitte midagi ökoloogiliselt võimsamat , Eesmärk täiustatud ökoloogiliste hoonete eesmärk on saavutada ambitsioonikam ja terviklikum lähenemisviis energia ja ökoloogia ehitatud keskkond.

Järgides viimaste aastate jooksul IAAC poolt läbi viidud linnauuringuid sellistes valdkondades nagu Solar Housings, Eco linnaosad, Energy Internet, Hydrogrid ja Digital Fabrication, on arenenud ökoloogiliste hoonete kapten orienteeritud disaini, prototüüpimise ja spetsialistide koolitamisele. ning hoonete tootmine ökoloogiliste ja termodünaamiliste süsteemidena.

See mõtlemis- ja tegutsemispaaride raamistik on nii väikeste kui ka suuremahuliste protsesside puhul: materjalist geograafilistesse skaalatesse. Näiteks linnapuidust hoonete projekteerimisel on kaugeleulatuv mõju metsandustavadele või ülemaailmsetele süsinikutsüklitele. Selle disaineri pedagoogikas on kesksel kohal see, kuidas disainerid vahetusi ja tagasiside väljanägemist paremini iseloomustavad ning võimalikku materjali ja energia moderniseerimist selles ruumilises ja ajalises ulatuses.

Selline lähenemine on vajalik tulevase termodünaamiliselt jõulisema ja ökoloogiliselt tõhusa disainipraktika jaoks.

MAEB võimaldab üliõpilastel uurida materjali- ja energiaküsimusi, mis on laialdaselt määratletud materjalist geograafilisse - eri valdkondadesse ja kaaludesse, kasutades täielikult ära Valldaura iseseisva laboratooriumi ainulaadset asukohta: IAACi metsaehituslabor, selle tootmine infrastruktuuri ja selle ümbritsevate territooriumide potentsiaali.

Õppekava

Programmi õppekava on mitmekülgne: alates lühikestest seminaridest juhtivate ekspertidega moodulikursustel, regulaarseid seminare ja loenguid ning aasta pikkust projekti, milles rõhutatakse reaalset prototüüpimist. Magister tegeleb disaini küsimusega tervikliku, intellektuaalse ja rakendusprojektina, kus prototüüpimise ja valmistamise protsessid on keskne pedagoogiline komponent, rõhutades arhitekti rolli praktilise rakendajana.

Iga Masteri kandidaat töötab välja tehnoloogilisi ja valmistamisseminare, ökoloogilisi ja termilisi analüütilisi raamistikke ning reaalseid prototüüpe, millel on ainulaadne kogemus ökoloogiliste ja termodünaamiliste hoonete arendamisel. Master annab ka ainulaadse võimaluse luua reaalse suurusega hoone prototüüp kui lõplik Master projekt. Materjalist kuni territooriumini näeb ökoloogiliste hoonete kapten ette uue hoonete, prototüüpide, tehnoloogiate ja tõeliste ökoloogilise väärtusega disainilahenduste kavandamist, arendamist ja rakendamist, mida saab süstemaatiliselt laiendada järgmisele linna tulevikule .

Magistriprogramm on orienteeritud inseneridele, arhitektidele, kunstnikele, kujundajatele, disaineritele ja lõpetajatele igasuguses distsipliinis, mis on seotud ehitatud keskkonna käsitlemisega. Programmi arendatakse koos ettevõtete ja tööstuse juhtivate ekspertidega üle maailma, eesmärgiga kujundada uusi spetsialiste, kes on huvitatud ökoloogiliste hoonete disaini juhtimisest kogu maailmas.

Programmi juhib Vicente Guallart, endine Barcelona arhitekt, üks maailma juhtivaid arhitektuuripiirkondi. Barcelona arendab pidevalt allkirjakonstruktsiooni ning selle arenenud hoonete ja keskkondade ehitus tunnustatakse kogu maailmas.

Programmi põhimõtted

 1. Immersive Education: See Master pakub ainulaadset imperatiivset hariduskogemust Valldaura Labs'is. Magamine, söömine, sotsialiseerumine, õppimine, prototüüpimine, kujundamine ja ehitamine toimub selles ainulaadses kohas.
 2. Õppimine Doing'iga: Õpilased õpivad oma kogemuste ja praktiliste ülesehituste põhjal täissuuruses prototüüpides. See Master on põhimõtteliselt praktiline, rõhutades erialaseid teadmisi. Magistriprogrammi igal aastal ehitatakse 1: 1 hoone prototüüp.
 3. Multidistsiplinaarne haridus: üliõpilastel on ligipääs kursustele ja seminaridele kõigist hoonete ümbrusest.
 4. Ühendatud haridus: Õpilased teevad koostööd teiste akadeemiliste disainikeskuste ja asutustega, kes arendavad sarnaseid projekte.
 5. Salvestusprotsess: Iga õpilane registreerib ja dokumenteerib kõik magistriprogrammi poolt loodud teadmised ainulaadses ja avatud veebiplatvormis.
 6. Rahvusvaheline üldsus: see magistriõppekava on suunatud nii küpsest majandusest, näiteks Euroopast või Põhja-Ameerikast pärit üliõpilastele kui ka arenevatele riikidele, nagu Hiina, India või Ladina-Ameerika.

Akadeemiline struktuur

IAACi ümbritsev meister arenenud ökoloogilistes hoonetes (MAEB) on uuenduslik õppevorm, mis pakub interdistsiplinaarseid oskusi ja arusaama uute projektide kategooriate, tehnoloogiate ja ökoloogiliste hoonete projekteerimise, prototüüpimise ja valmistamisega seotud lahenduste uurimise kaudu.

IAAC annab õpilastele võimaluse luua individuaalseid stuudio programme ja arendab ökoloogilisel disainil, hoonetes kasutatavaid termodünaamikaid, uusi tootmismeetodeid, materjalieksperimente, päikeseenergiatehnoloogiaid ja palju muud. Sel viisil koondab IAAC eksperimentaalse ja õpikeskkonna spetsialistide koolitamiseks nii intellektuaalse kui ka rakendatud vastusega tänapäeva linnakeskkonna kasvavale keerukusele ja keskkonnarõhule.

Õpilastel on võimalus olla osa väga rahvusvahelisest grupist, sealhulgas õppejõududest, teadlastest ja õppejõududest, kus neid julgustatakse arendama kollektiivseid otsustusprotsesse ja realiseerima oma projekti ideid.

Magister arendab neid teemasid käsitlevaid seminare, õpikodasid, stuudioid ja meistriklasse: ökoloogilise arhitektuuri kaasaegne teooria ja praktika, digitaalne tootmine, ökoloogia, päikeseenergia ja termodünaamika, ökomaterjalid, täiustatud struktuurid ja metaboolsed ehitussüsteemid.

Põlvkond

Valldaura Labs. Barcelona, Hispaania.

Valldaura Labs on elav labor ja iseseisvate elupaikade uurimise keskus. Ehitatud ümber XIX s. traditsiooniline katalaani Masia, selle infrastruktuuri eesmärk on saada süsinikujärgses ajastul arhitektuuri ja ökoloogia prototüüpiline koht. Selle eesmärk on toota toitu, energiat ja asju. Asub Collserola pargis, 30 minuti kaugusel Barcelona kesklinnast, ja selle pindala on 130 hektarit. Valldaural on MITi Fab Labi võrgustikus rohelise Fab Labi rajatise osa, millel on täielik digitaalne tootmisüksus. Samuti pakub see lab 25 elutuba.

Programm on üles ehitatud järgmiselt:

 • M1 - kontekstimoodul
 • M2 - Heliotroopne moodul
 • M3 - energia ja termodünaamika
 • M4 - Eco-Devices moodul
 • M5 - metaboolsed ehitussüsteemid I, II, III, IV
 • M6 - materjalisüsteemid ja materjali geograafiad
 • M7 - Olulisus
 • M8 - struktuurid
 • M9 - seina ja fassaadi disain
 • M10 - Hübriidhoonete programmeerimine
 • M11 - laiendatud hoone: ökoloogiliste hoonete maastikuarhitektuur
 • M12 - toimivuskatse

Seminaride struktuur

 • S1 - Keskkond
 • S1 - Keskkond
 • S2 - tehnikad
 • S3 - näidud
 • S4 - loengud

Projekt

 • P1 - projekt
 • C1 - Ehitus

Õpilasprofiil

Magistriprogramm on suunatud inseneridele, arhitektidele, kunstnikele, kujundajatele, disaineritele ja lõpetajatele, kes on seotud ehitatud keskkonna käsitööga. Programmi arendatakse koos ettevõtete ja tööstuse juhtivate ekspertidega üle maailma, eesmärgiga kujundada uusi spetsialiste, kes on huvitatud ökoloogiliste hoonete disaini juhtimisest kogu maailmas.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Institute for Advanced Architecture of Catalonia - IAACis »

Viimati uuendatud Märts 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
11 kuud
Päevane õpe
Price
24,500 EUR
(Mitte-EL: 28,350 € / EL: 24 500 eurot)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Master in Advanced Ecological Buildings

Master in Advanced Ecological Buildings - Students

Vicente Guallart & Bjarke Ingels - Talk at IAAC's ValldauraLabs