Magister arheoloogia ja iidse maailma kultuuride alal: rakenduslik kriitiline arheoloogia ja pärand

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Palun teada meetmed töötatakse välja poolt University of Bologna alustada järgmisel õppeaastal parimal võimalikul viisil.

Õppeaasta 2020/21 - esimesel poolaastal toimuvad kaugõppe tegevused paralleelselt õppetööga klassiruumis

Aastase 2020/21 esimese kuue kuu jooksul pakub University of Bologna segaõpet, mis toimub klassiruumides, kuid millele on ka kaugjuurdepääs. Viimaste kuude jooksul on ülikool pingutanud selle nimel, et kõik klassiruumis toimuvad tegevused saaksid jätkuda võimalikult paljudele õpilastele, järgides samal ajal ohutuseeskirju ja -protokolle.

Ülikool keskendub kahele aspektile: ühelt poolt tegeldakse klassiruumide kohandamisega uue tehnoloogilise infrastruktuuri abil; teisest küljest viib see ellu muudatusi, mis on vajalikud õpetajate abistamiseks õpetamismeetodite pideva parendamise protsessis.

Rahvusvahelised üliõpilased: kuidas valmistuda registreerumiseks -> kontrollige siin kogu vajalikku teavet.

Magister Rakendusliku Kriitilise Arheoloogia Ja Pärandi (ACRA) alal viib mineviku ja pärandi uurimine tulevikku. Täiesti innovaatiliste võimalustega, mis on loodud spetsiaalselt selle kraadi jaoks ja mis käsitlevad nii mitmekesiseid aspekte nagu kriitiline arheoloogia, maastik, digitaalsed tööriistad ja pärandiuuringud, annab ACRA õpilastele kõik vajalikud oskused oma tee edukaks kujundamiseks professionaalses sektoris ja rahvusvaheliselt. akadeemiline.

Täiesti uuenduslike võimalustega, mis on loodud spetsiaalselt selle kraadi jaoks ja mis käsitlevad nii mitmekesiseid aspekte nagu kriitiline arheoloogia, maastik, digitaalsed tööriistad ja pärandiuuringud, pakub rakendusliku kriitilise arheoloogia ja pärandi magistrikraad (ACRA) õpilastele kõiki vajalikke oskusi rajada oma teed nii kutsesektoris kui ka rahvusvahelises akadeemilises valdkonnas.

ACRA eesmärk on pakkuda akadeemiliselt usaldusväärseid, kriitilisi ja praktikale orienteeritud teadmisi arheoloogiast ja kultuuripärandist, keskendudes ülemaailmselt.

Õpilased, kes saavad programmi edukalt läbi viia, saavad:

 • Tehke kindlaks arheoloogia ja sellega seotud alamharude sisesed suured arutelud ja osalege nendes aktiivselt, aidates neil oma edasist teadlaskarjääri edasi arendada, võimaldades neil kavandada ja viia läbi sõltumatuid uuringuid.
 • Edendada arheoloogia ja sellega seotud pärandi rolli laiemas ühiskonnas mitmesuguste kommunikatsioonistrateegiate kaudu.
 • Tõhusalt töötada välja valdkonnas kultuuripärandiga seotud erinevate osalejate ja huvigruppide kriitilise teadlikkuse, huvide vahendamise ja panuste kaudu.

Õppekavasse astumiseks on 5 põhjust

 1. Rahvusvaheline tegelane
  Kursusel on tõeliselt globaalne suund ja fookus, üliõpilased ja töötajad on seotud tegevustega üle kogu maailma
 2. Tulevikule orienteeritud
  Kaasaegsed ebatraditsioonilised võimalused, mis käsitlevad suhteliselt palju arheoloogia pärandi erinevaid aspekte ja mineviku uurimist
 3. Bologna
  Põhineb maailma vanima ülikooli ja ühe juhtiva teadusinstituudi kindlale alusele
 4. Täiuslik sissesõidutee
  ACRA on ideaalne värav nii professionaalsesse kui ka rahvusvahelisse akadeemilisse maailma sisenemiseks
 5. Tipptasemel võimalused
  Hämmastav hulk teadusvaldkondi, mis asuvad kogu maailmas: saate hindamatuid kogemusi õppe- ja uurimismeetodite alal

Vastuvõtutingimused

Iga kraadiõppe programmi jaoks on olemas spetsiaalsed registreerimisprotseduurid.

Üksikasjaliku teabe abikõlblikkuse, kandideerimisprotsessi, õppetasude ja tähtaegade kohta leiate aadressilt href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/AppliedCriticalArchaeologyHeritage/how-to-enrol

Õppetoetused ja toetused

Ülikooliõpilased võivad õpingute ajal saada majanduslikku tuge Emilia Romagna regioonist, University of Bologna ja muudest välistest asutustest.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly ... Loe edasi

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly broad international perspective. Näita vähem
Bologna , Cesena , Forli , Ravenna , Rimini , Buenos Aires + 5 Rohkem Vähem