Magister avaliku ruumi läbiviimisel

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Mida tähendab avaliku ruumi toimimine?

Madalmaade Tilburgi südames on Fontysi Fine ja Performing Artsi ülikool pühendunud igasuguse kultuurilise arengu uurimisele ja uurimisele ning mõistma, kuidas need võivad meie ühisruumides kaasa tuua olulisi muutusi. Sellest teadlikkusest sündis täiesti uus magistriprogramm "Avaliku ruumi teostamine".

Ajal, mil poliitilisi ja sotsiaalseid struktuure oluliselt ümber vaadatakse, pakub PPS paindlikku ja innovaatilist keskkonda kunstiüleselt küsimustele, uuesti määratleda ja taastada avaliku ruumi selle kõige laiemas tähenduses. PPS-ide ühendamine interdistsiplinaarse hulga lähenemisviiside, sealhulgas kriitilise teooria ja muude analüüsimeetodite vahel, millel on samavõrd erinevaid uurimismeetodeid, pakub reklaamijatele võimalust uurida maailma võimet töötada avalikel ruumidel.

Tutvuge lühidalt

Uus rahvusvaheline meisterlik avaliku ruumi (PPS) on mõeldud rahvusvahelistele loomingulistele teostele mitmesuguste kunstiteoste kaudu, kes keskenduvad nüüd avalikule ruumile kui oma kunstikeskkonnale. See segaõppeprogramm (võrgus / ülikoolilinnakus) murrab uut pinnast avaliku ruumi uurimisel kunstilise väljenduse ja sekkumise taustal. Selle programmiga liitumiseks on teretulnud teater, tantsu, tsirkuse, muusika, kunstiteoste, arhitektuuri, digitaalse kunsti ja graafilise disainiga taustpildid.

Õppekava ülevaade

PPS on üheaastane veebiprogramm (60 ECTS), sealhulgas kolm korda kahe nädala kohapealsed bootcamps-in-field koolitus. Selle programmi põhieesmärk on toetada teie käimasoleva käimasoleva töö arendamist ja tootmist, tegeledes avaliku ruumiga üldiselt.

Online õppekeskkond

Sidusõppeplatvorm pakub õppimis- ja uurimustöötajaid, e-posti teenust, dokumentide üleslaadimist ja allalaadimist ning videote jagamist. Küsimuste esitamiseks, arutelude käivitamiseks ja suhtlemiseks oma eakaaslastega ja mentoritega saate juurdepääsu foorumi ruumile.

Bootcamps

Pakume kolme kahenädalast alglaadimislaagrit aastas.

Online-õppe ühenduse

PPS pakub rikastavat ja paindlikku õpikeskkonda, mis on otseselt seotud teie praeguse kunstiteosega avalikus ruumis. Õppemeetodid, mis põhinevad sotsiaalse ümberkujundava õppimise põhimõtetel, on kavandatud olema väga kohanemisvõimelised. Individuaalne juhendamine koos ööpäevaringse juurdepääsuga veebipõhisele õppeplatvormile koos Hollandis Tilburgis peetavate kohapealsete alglaadimislaagritega muudab teid osaks loomingulisest rahvusvahelisest kogukonnast.

Osalejad

Kas olete kriitiline mõtleja?

Otsime sihtmärgiks olevaid reklaame, mis arendavad praegu kunstilist tööd avalikku ruumi. Me soovitame reklaamijaid, kes töötavad iseseisvalt, kuid on valmis suhtlema dialoogi ja seansside jagamisega. Õpilastel palutakse mõtiskleda oma käimasolevate tööde üle ja uurida kogu programmi jooksul avaliku ruumi sekkumismeetodeid.

Miks õppida Fontysis?

Fontys Kõrgemate Kunstide ja Kunstide Kool (FHK) pakub kõrgharidust bakalaureuse- ja magistriõppe tasemel etendus- ja kunstihariduse valdkonnas. Koolis on neli peamist osakonda: Fine Arts, Tants, Muusika ja Teater. Fontysi avaliku ruumi teostamise uurimine on teie võimalus arendada oma karjääri rahvusvahelises ja interdistsiplinaarses keskkonnas ning kohandada õpinguid oma erialaste vajadustega

Kuidas kandideerida

Rakendamine on juba võimalik e-posti teel FHKpublicspace@fontys.nl kaudu

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands.

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands. Näita vähem
Eindhoven , Tilburg , Venlo + 2 Rohkem Vähem