Mida tähendab avaliku ruumi toimimine?

Madalmaade Tilburgi südames on Fontysi Fine ja Performing Artsi ülikool pühendunud igasuguse kultuurilise arengu uurimisele ja uurimisele ning mõistma, kuidas need võivad meie ühisruumides kaasa tuua olulisi muutusi. Sellest teadlikkusest sündis täiesti uus magistriprogramm "Avaliku ruumi teostamine".

Ajal, mil poliitilisi ja sotsiaalseid struktuure oluliselt ümber vaadatakse, pakub PPS paindlikku ja innovaatilist keskkonda kunstiüleselt küsimustele, uuesti määratleda ja taastada avaliku ruumi selle kõige laiemas tähenduses. PPS-ide ühendamine interdistsiplinaarse hulga lähenemisviiside, sealhulgas kriitilise teooria ja muude analüüsimeetodite vahel, millel on samavõrd erinevaid uurimismeetodeid, pakub reklaamijatele võimalust uurida maailma võimet töötada avalikel ruumidel.

Tutvuge lühidalt

Uus rahvusvaheline meisterlik avaliku ruumi (PPS) on mõeldud rahvusvahelistele loomingulistele teostele mitmesuguste kunstiteoste kaudu, kes keskenduvad nüüd avalikule ruumile kui oma kunstikeskkonnale. See segaõppeprogramm (võrgus / ülikoolilinnakus) murrab uut pinnast avaliku ruumi uurimisel kunstilise väljenduse ja sekkumise taustal. Selle programmiga liitumiseks on teretulnud teater, tantsu, tsirkuse, muusika, kunstiteoste, arhitektuuri, digitaalse kunsti ja graafilise disainiga taustpildid.

Õppekava ülevaade

PPS on üheaastane veebiprogramm (60 ECTS), sealhulgas kolm korda kahe nädala kohapealsed bootcamps-in-field koolitus. Selle programmi põhieesmärk on toetada teie käimasoleva käimasoleva töö arendamist ja tootmist, tegeledes avaliku ruumiga üldiselt.

Online õppekeskkond

Sidusõppeplatvorm pakub õppimis- ja uurimustöötajaid, e-posti teenust, dokumentide üleslaadimist ja allalaadimist ning videote jagamist. Küsimuste esitamiseks, arutelude käivitamiseks ja suhtlemiseks oma eakaaslastega ja mentoritega saate juurdepääsu foorumi ruumile.

Bootcamps

Pakume kolme bootkampit kaks nädalat aastas

Online-õppe ühenduse

PPS pakub rikastamist

Osalejad

Kas olete kriitiline mõtleja?

Otsime sihtmärgiks olevaid reklaame, mis arendavad praegu kunstilist tööd avalikku ruumi. Me soovitame reklaamijaid, kes töötavad iseseisvalt, kuid on valmis suhtlema dialoogi ja seansside jagamisega. Õpilastel palutakse mõtiskleda oma käimasolevate tööde üle ja uurida kogu programmi jooksul avaliku ruumi sekkumismeetodeid.

Miks õppida Fontysis?

Fontys Kõrgemate Kunstide ja Kunstide Kool (FHK) pakub kõrgharidust bakalaureuse- ja magistriõppe tasemel etendus- ja kunstihariduse valdkonnas. Koolis on neli peamist osakonda: Fine Arts, Tants, Muusika ja Teater. Fontysi avaliku ruumi teostamise uurimine on teie võimalus arendada oma karjääri rahvusvahelises ja interdistsiplinaarses keskkonnas ning kohandada õpinguid oma erialaste vajadustega

Kuidas kandideerida

Rakendamine on juba võimalik e-posti teel FHKpublicspace@fontys.nl kaudu

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Fontys University of Applied Sciences

Vaata veel 6 kursust Fontys University of Applied Sciencesis »

Viimati uuendatud Jaanuar 24, 2019
See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
7,500 EUR
EMP üliõpilased: € 2,060 mitte-EMP üliõpilased: € 7500
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev