Magister digitaalse kommunikatsiooni strateegias

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

See kursus toimus ITALIAN LANGUAGE.

Neljas väljaanne - digitaalteoste vahendid on üha enam kaasatud turundus- ja kommunikatsioonistrateegiatesse, tõepoolest nõuavad nad spetsiifilisi oskusi. Sellepärast on spetsialistid, kes suudavad niisuguse laia ja pidevalt muutuva kontekstiga hakkama saada, üha nõudlikumad.

Pärast 7-kuulist intensiivset rada klassis - pluss 3 internatuuri - osalejad sisenevad digitaalse kommunikatsiooni tööturule, ettevõtetele või asutustele. Nad seisavad silmitsi erinevate teemadega, mis on seotud kaubamärgi ja tarbijate vaheliste suhete haldamisega ning käsitlevad kõiki kaubamärgiga ja sidekanaleid. Eelkõige pakub kursus väga kvalifitseeruvat oskusteavet: sotsiaalmeediumihaldur, sotsiaalmeedia spetsialist, kogukonnajuht, digitaalse PR juhi, digitaalse konsultandi ja digitaalse infosisu strateegi.

Kursust pakutakse koostöös digitaalse asutusega DOING.

Target - Lõpetajad kunsti- või humanistlikes valdkondades, kas tehnilised või ökonoomilised; spetsialistid, kellel on vähemalt kaks aastat selles valdkonnas kogemusi.

Metoodika ja struktuur - magistrikursus loenguid, külastusi ja töötoad ning on struktureeritud distsiplinaarvaldkondades ja multidistsiplinaarsetel õpetustel. Klassid pakuvad õpilastele digitaalse kommunikatsiooni erioskuste jaoks õigeid ja ajakohaseid tehnikaid.

Õpitöökodade raames töötavad üliõpilased ettevõtjate infotunde järgides tõelisi projekte. Iga seminar on mõeldud õpilaste portfellide rikastamiseks, et neid ettevõtetele ja asutustele tutvustada ning aktiveerida praktikakohti ja professionaalset koostööd.

Aktiivne osalemine tööstussündmustes, magistriõppe ametlike sotsiaalse meedia lehtede koordineeritud ja pidev juhtimine - Facebook: IED Master Digital, vidistama: IEDMasterDMM - ja osalemine muudes töötubades.

Loomulikult palutakse osalise tööajaga sagedus, kuid järjekindel pühendumine organiseeritud tegevustele, individuaalne uuendus turusuundumuste kohta ning individuaalsete ja meeskonnatööde arendamine on fundamentaalsed.

Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Näita vähem
Milano , Milano , Milano + 2 Rohkem Vähem