See kursus toimus ITALIAN LANGUAGE.

Neljas väljaanne - digitaalteoste vahendid on üha enam kaasatud turundus- ja kommunikatsioonistrateegiatesse, tõepoolest nõuavad nad spetsiifilisi oskusi. Sellepärast on spetsialistid, kes suudavad niisuguse laia ja pidevalt muutuva kontekstiga hakkama saada, üha nõudlikumad.

Pärast 7-kuulist intensiivset rada klassis - pluss 3 internatuuri - osalejad sisenevad digitaalse kommunikatsiooni tööturule, ettevõtetele või asutustele. Nad seisavad silmitsi erinevate teemadega, mis on seotud kaubamärgi ja tarbijate vaheliste suhete haldamisega ning käsitlevad kõiki kaubamärgiga ja sidekanaleid. Eelkõige pakub kursus väga kvalifitseeruvat oskusteavet: sotsiaalmeediumihaldur, sotsiaalmeedia spetsialist, kogukonnajuht, digitaalse PR juhi, digitaalse konsultandi ja digitaalse infosisu strateegi.

Kursust pakutakse koostöös digitaalse asutusega DOING.

Target - Lõpetajad kunsti- või humanistlikes valdkondades, kas tehnilised või ökonoomilised; spetsialistid, kellel on vähemalt kaks aastat selles valdkonnas kogemusi.

Metoodika ja struktuur - magistrikursus loenguid, külastusi ja töötoad ning on struktureeritud distsiplinaarvaldkondades ja multidistsiplinaarsetel õpetustel. Klassid pakuvad õpilastele digitaalse kommunikatsiooni erioskuste jaoks õigeid ja ajakohaseid tehnikaid.

Õpitöökodade raames töötavad üliõpilased ettevõtjate infotunde järgides tõelisi projekte. Iga seminar on mõeldud õpilaste portfellide rikastamiseks, et neid ettevõtetele ja asutustele tutvustada ning aktiveerida praktikakohti ja professionaalset koostööd.

Aktiivne osalemine tööstussündmustes, magistriõppe ametlike sotsiaalse meedia lehtede koordineeritud ja pidev juhtimine - Facebook: IED Master Digital, vidistama: IEDMasterDMM - ja osalemine muudes töötubades.

Loomulikult palutakse osalise tööajaga sagedus, kuid järjekindel pühendumine organiseeritud tegevustele, individuaalne uuendus turusuundumuste kohta ning individuaalsete ja meeskonnatööde arendamine on fundamentaalsed.

Programmi õpetamise keel:
  • Itaalia

Vaata veel 12 kursust IED – Istituto Europeo di Design Milanis »

Viimati uuendatud Detsember 26, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
10 kuud
Päevane õpe
Price
11,900
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
nov 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

nov 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date