Digitaaltehnoloogia juhtimise magistrikraadi interneti eesmärk on valmistada ette professionaalseid profiile (IoT ekspert), kes suudab ühendada Interneti tehnoloogilise lubaduse innovatsiooniga mis tahes sektori ettevõtetes ja organisatsioonides.

IoT ekspert suudab protsessi analüüsida ja võimalused, mida nutikas objekt lubab, mida saab muuta uuteks mudeliteks ja protseduurideks, parandades protsesside tõhusust. Lisaks teab IoT ekspert, kuidas luua ja pakkuda tooteid, teenuseid ja uuenduslikke protsesse, muutes ettevõtte, kus ta tegutseb, ja tõstab oma konkurentsivõime taset.

See rahvusvaheline programm koos üliõpilastega üle kogu maailma ja professorite, juhtide ja ettevõtjatega moodustatud teaduskond leiab aset 16. sajandist pärit villa ainulaadses atmosfääris Bologna ümbritsevates mägedes. Tänu projekti töödele, ettevõtte projektidele ja meistrikursustele, saavad õpilased digitaalajastu võtmesõpradega ühendust võtta.

STRUKTUUR

Master in Digital Technology Management / tehisintellekt on täistööajaga programm õpetatakse inglise keeles struktureeritud 1500 tundi õppetegevust üle 12 kuu jooksul uuring, mis on jagatud 360 tundi loenguid, hinnanguliselt 540 tundi iseseisvat uuringut ja 500 tundi praktika.

Klassiruumide osalemine on umbes 30 tundi nädalas, et võimaldada aega rühmadesse tööle, jättes tähelepanuta üksikute õpilaste fookuse ja inimestevaheliste suhete juhtimise.

CAREER DEVELOPMENT

Ettevõtete integreerimine on kõigi Bologna Business School programmide prioriteet ja pidev osa, seega ka digitaalse tehnoloogia juhtimise magistrikraad / kunstlik intelligents.

Kool on täielikult pühendunud tööalase konkurentsivõime loomisele süstemaatilise karjääriteenuse meetme abil, keskendudes pidevalt õpilaste professionaalsete projektide sobitamisele kõige paremini vajadustele vastavate ettevõtetega.

Praktika on erakordne hüppelaud, piisab, kui öelda, et kuus kuud pärast Bologna Business School täisajaga meistrite lõppu töötab keskmiselt 90% õpilastest.

BBS karjääriteenistus aitab ja toetab üliõpilasi juba algusest peale, samuti koolituse ja ametialase arengu teel. See saavutatakse, korraldades mitmeid õpikodasid, mille eesmärk on pakkuda tööturule sobivaks ettevalmistamiseks vajalikke põhivahendeid ja ressursse.

FINANTSABI

Bologna Business School mõistame rahalise abi tähtsust meie õpilaste haridusalaste eesmärkide saavutamiseks. Oleme teadlikud, et arenenud kõrgekvaliteediline koolitusviis võib olla märkimisväärne pühendumus, kuid me usume ka, et oma tulevikku investeerimine maksab alati tagasi. Bologna Business School pakub hea meelega osalisi stipendiume enim teenitud õpilastele .

Osalejatel on õigus taotleda austuslaenu subsideeritud määraga kuni taotlustasu täielik katmine.
Lisateabe saamiseks saatke e-kiri aadressile digitaltech @ BBS .unibo.it

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 7 kursust Bologna Business Schoolis »

Viimati uuendatud September 9, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
nov 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
14,800 EUR
Deadline
Võta kooliga ühendust
9 May 2019 (Round I) 9 July 2019 (Round II) 30 September 2019 (Round III)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
nov 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
9 May 2019 (Round I) 9 July 2019 (Round II) 30 September 2019 (Round III)

nov 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
9 May 2019 (Round I) 9 July 2019 (Round II) 30 September 2019 (Round III)
End Date