Magister disainis - innovatsioon, strateegia ja toode

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

See inglise keele kursus.

Disaini 1. kursuse magistrikursus koolitab uue põlvkonna disainereid ja strateege, kes on valmis lähenema probleemide lahendamisele, silmitsi klientide ja klientide vajadustega disainiprotsessis. Kursus pakub võimalust uurida erinevaid tootmissüsteeme. Osalejaid stimuleeritakse pidevalt ja julgustatakse arendama välja oma disainimeetodeid, et luua ainulaadsed disainikontseptsioonid, mis vastaksid turu nõudmistele. Tänapäevaste keelte ja väljundite kasutamisel jõutakse tulevikustsenaariumideni ja muudetakse uuenduslikeks disainilahendusteks. Magistrikursus põhineb interdistsiplinaarse meeskonna lähenemisviisil, nagu ka parimates disainiagentuurides ja mõttekeskustes. Õppekava praktikakoht on kursuse saavutamine, kuna see pakub võimalust vahetada kutsealast kogemust akadeemilise õppeprogrammi juurde. Professionaalsete võimaluste valiku hõlbustamiseks võib õppekava praktikat teostada stuudiotes / ettevõtetes - vastavalt kursuste eesmärkidele - või "ülikoolilinnakule" professionaalse simulatsiooni projekti kaudu.

Kraadi nimetus - MIURi (haridus-, ülikooli- ja teadusministeerium) poolt tunnustatud kursus on tunnistatud akadeemilise magistritaseme I ainepunktiks 60 ainepunkti, mis võimaldab õpilastel jätkata õpinguid Itaalias või välismaal.

Eesmärk - Master in Design on avatud Itaalia ja rahvusvahelistele lõpetajale, kes on lõpetanud kraadi ühes järgmistest erialadest: arhitektuuri, inseneriteaduse, disaini, majanduse ja humanitaarteaduste teemadel.

Metoodika ja struktuur - Magistrikursus on kujunenud eksperimentaalseks viisiks, mille kaudu õpilased saavad kogemuste omandamise ja praktikas realiseerida, omandades kursuse, püüdes silmitsi reaalsetest projektidest ja ärikeskkonnast, rakendades nii meeskonnatöö kui ka õppimise põhimõtteid teeme. Kursuse peamine filosoofia on kliendikesksus. Tihedad sidemed nii Itaalia kui ka rahvusvaheliste ettevõtetega võimaldavad väliseid teadmisi ja oskusi projekteerimise, juhtumiuuringute ja äristrateegiate osas. Selle magistrikursuse lõpus osalejad on suurendanud oma isiklikku ülevaadet ja saavad seejärel silmitsi projektidega mitte ainult tootmisest ja tehnilisest vaatenurgast, vaid olulisemast strateegilisest ja süsteemilisest perspektiivist. Õpilased omandavad võime kujutada kaubamärke, tooteid ja teenuseid stsenaariume ja kompleksseid ökosüsteeme. Nad õpivad ka etnograafiliste uurimisvahendite abil väärtuste, hoiakute ja inimeste soovide mõistmiseks.

Magistrikursuse esialgsed etapid hõlmavad teemasid, mis on seotud disaini mõtlemise ja asjakohaste metoodikatega: meetodid ja kasutajakeskse disaini tööriistad. Traditsioonilised loengud, töötoad ja laborisessioonid on üles ehitatud paralleelselt, et võimaldada osalejatel samadele kultuuri- ja disainivahenditele vastavusse viia. Seejärel käsitlevad õpilased disainiprotsessi eri etappe, mis koosnevad katselistest ja interaktiivsetest töövoogudest, mida toetavad projektijuhi nõustajad.

Konverentsid ja seminarid annavad üliõpilastele võimaluse astuda silmitsi tööstusharu spetsialistide ja asutustega, oluliste arhiividega projekteerimise, ettevõtluse, tehnoloogia ja majanduse valdkonnas. Lõppprojekti tulemused on kursuse lõpus esitatud tööstusharu spetsialistidele ja ekspertidele.

Varasemates väljaannetes on koostöös välja töötatud koostöös Midea, Ferrarelle, Piaggio, Ceres, Rizoma, Tecnargilla, Vitasnella, Scoprega, Verallia, Prodir, TVS, Vibram.

Karjäärivõimalused - Master koolitab spetsialiste, kellel on tugev disaini- ja innovatsioonialane oskus, sobilikult disaineriteks stuudiote, agentuuride, disainifirmade, institutsioonide ja autotööstuse arendamiseks või nende enda ettevõtte arendamiseks.

Viimati uuendatud Märts 2019

Teave kooli kohta

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Näita vähem
Milano , Milano , Milano + 2 Rohkem Vähem