Magister disainis - innovatsioon, strateegia ja toode

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

See inglise keele kursus.

1. taseme disaini magistrikursus koolitab disainerite ja strateegide uut põlvkonda, kes on valmis probleemide lahendamisele lähenema, vastates tarbijate ja klientide vajadustele disainiprotsessis. Kursus pakub võimaluse uurida erinevaid tootmissüsteeme. Osalejaid julgustatakse ja julgustatakse pidevalt arendama oma disainimetoodikaid, et toota ainulaadseid disaini kontseptsioone, mis vastavad turu nõudmistele. Kaasaegsete keelte ja väljendite kasutamise ajal jõutakse tuleviku stsenaariumiteni ja muudetakse see uuenduslikuks kujunduslahenduseks. Magistrikursus põhineb interdistsiplinaarsel meeskondlikul lähenemisel, nagu ka parimates disainiagentuurides ja mõttekodades. Õppekavapraktika kujutab endast kursuse saavutamist, kuna see annab võimaluse vahetada töökogemus akadeemilise õppeprogrammi vastu. Töövõimaluste valiku hõlbustamiseks võib õppekavapraktikat läbi viia stuudiotes / ettevõtetes - vastavalt kursuse eesmärkidele - või ülikoolilinnakus professionaalse simulatsiooniprojekti kaudu.

Määratud kraad - kursust tunnistab MIUR (haridus-, ülikooli- ja teadusministeerium) esimese astme magistrikraadina, mille krediidireiting on 60 ainepunkti, mis võimaldab üliõpilastel jätkata õpinguid Itaalias või välismaal.

Eesmärk - Master in Design on avatud Itaalia ja rahvusvahelistele lõpetajale, kes on lõpetanud kraadi ühes järgmistest erialadest: arhitektuuri, inseneriteaduse, disaini, majanduse ja humanitaarteaduste teemadel.

Metoodika ja struktuur - Magistrikursus on kujunenud eksperimentaalseks viisiks, mille kaudu õpilased saavad kogemuste omandamise ja praktikas realiseerida, omandades kursuse, püüdes silmitsi reaalsetest projektidest ja ärikeskkonnast, rakendades nii meeskonnatöö kui ka õppimise põhimõtteid teeme. Kursuse peamine filosoofia on kliendikesksus. Tihedad sidemed nii Itaalia kui ka rahvusvaheliste ettevõtetega võimaldavad väliseid teadmisi ja oskusi projekteerimise, juhtumiuuringute ja äristrateegiate osas. Selle magistrikursuse lõpus osalejad on suurendanud oma isiklikku ülevaadet ja saavad seejärel silmitsi projektidega mitte ainult tootmisest ja tehnilisest vaatenurgast, vaid olulisemast strateegilisest ja süsteemilisest perspektiivist. Õpilased omandavad võime kujutada kaubamärke, tooteid ja teenuseid stsenaariume ja kompleksseid ökosüsteeme. Nad õpivad ka etnograafiliste uurimisvahendite abil väärtuste, hoiakute ja inimeste soovide mõistmiseks.

Magistrikursuse esialgsed etapid hõlmavad teemasid, mis on seotud disaini mõtlemise ja asjakohaste metoodikatega: meetodid ja kasutajakeskse disaini tööriistad. Traditsioonilised loengud, töötoad ja laborisessioonid on üles ehitatud paralleelselt, et võimaldada osalejatel samadele kultuuri- ja disainivahenditele vastavusse viia. Seejärel käsitlevad õpilased disainiprotsessi eri etappe, mis koosnevad katselistest ja interaktiivsetest töövoogudest, mida toetavad projektijuhi nõustajad.

Konverentsid ja seminarid annavad üliõpilastele võimaluse astuda silmitsi tööstusharu spetsialistide ja asutustega, oluliste arhiividega projekteerimise, ettevõtluse, tehnoloogia ja majanduse valdkonnas. Lõppprojekti tulemused on kursuse lõpus esitatud tööstusharu spetsialistidele ja ekspertidele.

Varasemates väljaannetes on projektid välja töötatud koostöös teistega: Midea, Ferrarelle, Piaggio, Ceres, Rizoma, Tecnargilla, Vitasnella, Scoprega, Verallia, Prodir, TVS, Vibram.

Karjäärivõimalused - Master koolitab spetsialiste, kellel on tugev disaini- ja innovatsioonialane oskus, sobilikult disaineriteks stuudiote, agentuuride, disainifirmade, institutsioonide ja autotööstuse arendamiseks või nende enda ettevõtte arendamiseks.

Rajatised ja stipendiumid - osalejate toetamiseks osalustasu katmisel on IED aktiveerinud liigendatud rajatiste süsteemi: osalised või täielikud stipendiumid õppetasu eest; Early Bird on hõlbustus õpilastele, kes lõpetavad registreerimise ettenähtud tähtaegadeks .; Finantseerimine võimalusega tasuda õppemaksu järelmaksuga tänu hüpoteeklaenufirmadega sõlmitud lepingutele.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Näita vähem
Milano , Milano , Milano + 2 Rohkem Vähem