Magister filmi suunal ja tootmisel

Üldine

Programmi kirjeldus

Kino juhtimise ja tootmise magistriõpe on võimalus õppida ainulaadses keskkonnas, mis põhineb dünaamilisel ja osalusel põhineval tööruumil , mis viib teid lähemale sektori ettevõtete kasutatavale meetodile.

Programm, mis võimaldab praktilisel viisil õppida kõiki oskusi professionaalsel tasandil, et luua skript ja teadma üksikasjalikult tootmise suunda, tootmist ja kokkupanekut. Õpid tegelema arvukate tööriistadega ja tead, kuidas rakendada oma loovaid ideid analüütilise mõtlemise ja õige strateegia alusel .

Ainulaadne kogemus, milles te töötate Madridi koolis kursuse ajal toodetud lühifilmide valiku tehnilises ja loomingulises meeskonnas .

Sellel kaptenil on ka meistriklassid ja kõrgetasemelised kohtumised audiovisuaalsektori spetsialistidega . Ainulaadne võimalus õppida ja tunda tööstuse perspektiivi ja julgustada otsesemat kontakti kutsealaga.

See kvalifikatsioon on ette üksnes hispaania ja inimesele .

sisu

 1. Lõppprojekti uurimine
 2. Lõppprojekti audiovisuaalne tootmine
 3. Narratiivtehnikad
 4. Tootmise juhtimine
 5. Audiovisuaalsed õigusaktid ja ettevõtlus

Filmijuhtimise ja tootmise magistriõpilased saavad kasu akadeemilistest kokkulepetest, mida CEV omab erinevate riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtetega. See võimaldab õpilastel kasutada sellist tarkvara nagu "Movie Magic Scheduling EP" ja "Budgeting EP" madalama hinnaga. Neil on ka juurdepääs "Shootize" litsentsidele, mis on esimene Hispaanias välja töötatud tootmisprogramm.

Kokkulepe "WeLab", Hispaania digitaalsete fotoaparaatide pioneeride pakkujaga, DSLR filmikonstruktsioonides võimaldab õpilastel kasutada neid oma projektide tootmiseks kursuse jooksul. Mitmed vahendid, nagu näiteks „Celtx“ või „Scenechronize”, on õpilastele kättesaadavad ka nende praktika ja töökohtade jaoks.

karjäärivõimalused

 • Filmirežissöör / televisiooni sisu
 • Loovjuht
 • Executive ja / või audiovisuaalne tootja
 • Showrunner
 • Sisu ja vormingu arendaja
 • Käsikiri
 • Sisu looja
 • Audiovisuaalne tootmine ja haldamine

Akadeemiline areng

CEV-l on koostööleping kui New Yorgi filmiakadeemia ainus akadeemiline partner Hispaanias , mis võimaldab akadeemilist edenemist meie keskuse Briti kraadiõppuritele, et viia läbi magistriõpe, mida New Yorgi akadeemia pakub Ameerika Ühendriikides.

hind

110396_7835-precio-ordenador.jpg

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

CEV, Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido, es un centro de educación privado que ofrece titulaciones relacionados con el sonido, el cine, la televisión, el desarrollo de apps, la animació ... Loe edasi

CEV, Escuela Superior de Comunicación, Imagen y Sonido, es un centro de educación privado que ofrece titulaciones relacionados con el sonido, el cine, la televisión, el desarrollo de apps, la animación 3D y los videojuegos, el diseño y la fotografía. Cev es la Escuela pionera en la enseñanza en idioma español de las carreras audiovisuales. Apostamos por la formación práctica y por eso adaptamos todos nuestros programas en función de las necesidades reales y de las innovaciones tecnológicas de cada sector. Näita vähem
Madrid , Barcelona + 1 Rohkem Vähem