Magister fotokeemia ja molekulaarsete materjalide alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Fotokeemia ja molekulaarsete materjalide magistrikraad annab õpilastele kindla, mitmekülgse ja ajakohase ettevalmistuse fotokeemia ja molekulaarsete materjalide kasvavatel aladel , pöörates järjest suuremat tähelepanu nanomaterjalidele. See võimaldab õpilastel kavandada, simuleerida, sünteesida ja iseloomustada uusi materjale ning uurida, mõista ja kasutada loodusliku ja sünteetilise päritoluga materjalidega kokkupuutuva elektromagnetilise kiirguse mõju.

Kursus pakub uurimismeetodeid ja praktilisi tegevusi, mis on kasulikud teoreetiliste ja eksperimentaalsete oskuste arendamiseks, mida saab kasutada tulevastes töökohtades tööstuses, avalikes ja erasektorites ning akadeemias.

Kursus numbritega

76% rahvusvahelised üliõpilased ja üliõpilased, kes ei ela selles piirkonnas

87% lõpetanutest viidi vastavusse eksamigraafikuga

13% välismaal kogemustega lõpetanutest

97% lõpetanutest on oma õpingutega rahul

39% lõpetanutest, kes töötavad

56% lõpetajatest, kes ei tööta, kuid õpivad või ei otsi tööd

5% lõpetanutest, kes ei tööta, vaid otsivad tööd

5 põhjust registreeruda kraadiprogrammis

1. Ole osa pärandist. Meie osakond on seal, kus fotokeemia ellu viidi, ja säilitab endiselt oma maine oma ala juhina.

2. Esimene ja ainus omalaadne magistrikraad Itaalias, mida õpetasid inglise keeles rahvusvaheliselt tunnustatud professorid, kes olid murranguliste teadusuuringute esirinnas .

3. Pakume stimuleerivat õpikeskkonda, kus tudengid saavad kohtuda maailma juhtivate teadlastega ja nendega suhelda.

4. Pakume põnevaid praktikume oma ulatusliku ülikoolide ja uurimiskeskuste võrgustiku kaudu nii Euroopas kui ka mujal.

5. Valmistame teid ette karjääriks kõrgtehnoloogiaettevõtetes energeetika, keskkonna ja tervise valdkonnas ning mainekateks rahvusvahelisteks doktorikraadideks.

Vastuvõtutingimused

Iga kraadiõppe programmi jaoks on olemas spetsiaalsed registreerimisprotseduurid. Üksikasjalikku teavet kandideerimise, õppetasude ja tähtaegade kohta leiate aadressilt href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/PhotochemistryMolecularMaterials/how-to-enrol

Õppetoetused ja toetused

Ülikooli üliõpilased võivad Emilia Romagna piirkonna, University of Bologna ja teiste väliskeskuste õpingute ajal saada majanduslikku toetust.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Viimati uuendatud dets 2019

Teave kooli kohta

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich programme catalogue, cutting-edge research and a constant and increasing ... Loe edasi

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich programme catalogue, cutting-edge research and a constant and increasingly broad international perspective. Näita vähem
Bologna , Cesena , Forli , Ravenna , Rimini , Buenos Aires , Modena , Dakar , Lissabon , Moskva , Mulhouse , Mumbai , Strasburg , Faro , Cádiz + 14 Rohkem Vähem