Magister juhtimises ja personalijuhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Sissejuhatus

109610_Clipboard01.jpg

Juhtimise ja inimressursside juhtimise magistriõpe toimub Saint-Joseph Ülikooli (USJ) humanitaarteaduskonnas (FLSH), humanitaarteaduste ülikoolis, mis asub Damaskuse maanteel Beiruti südames.

Õpetamiskeeleks on prantsuse, inglise ja araabia keel. Mõlemat keelt kasutatakse vastavalt õppekavale ja õppeasutusele.

Koolitust pakuvad rohkem kui 20 õpetajat-teadlast ja spetsialisti Liibanoni ja välismaa ettevõtetest. Lisaks kutsutakse regulaarselt välisriike, kes tulevad maailma mainekamatest ülikoolidest, nimelt prantsuse keeltest.

Magistriõpe juhtimises ja personalijuhtimises on pioneeri diplom oma valdkonnas Liibanonis, pakkudes koolitust alates selle asutamisest USJ 1997. aastal. Sellest ajast alates on ta koolitanud enamuse personalijuhtidest ja Liibanonis tegutsevatest spetsialistidest ning Lähis-Ida ja Pärsia lahe piirkonnad. Selle lõpetajate seas on mitmete prestiižsete Liibanoni ja rahvusvaheliste ettevõtete personalijuht.

Lisateabe saamiseks külastage Saint-Joseph University of Beiruti veebisaidi juhtimise ja inimressursside juhtimise lehekülge

Programm

Magistriõpilased saavad valida kahe õppekava, prantsuse või inglise keele vahel.

Juhtimise ja inimressursside juhtimise magistrikraad koosneb 100 Euroopa ainepunktide ülekandesüsteemist (ECTS) kursuse nõuetena lisaks 20 ECTS väitekirjale. Klassid tarnitakse tavaliselt 3 pärastlõunal nädalas lisaks mõnele intensiivsele kogu päeva istungile. Programmi eesmärk on pakkuda personalitöötajatele vajalikke teadmisi ja oskusi turu vajadustele vastamiseks.

Muuhulgas sisaldab programm järgmist:

 • Juhtimine
 • Organisatsiooniline käitumine ja analüüs
 • Meeskonna juhtimine töökohal
 • Tervis, ohutus ja heaolu.
 • Tulemuslikkuse juhtimine
 • Strateegiline tööjõu planeerimine
 • Hüvitis ja hüvitiste haldamine
 • Töö- ja sotsiaalkindlustuse seadus
 • Valiku- ja värbamisprotsess
 • HRM-i tarkvaraprogrammid
 • Muutuste juhtimine

Lisateave rahvusvahelise õppijana õppimise kohta USJ-s sellel lingil: https://www.usj.edu.lb/sri/index_en.php

Ettevõtte praktika

Praktika on integreeritud iga õpilase õppekavasse; selle eesmärk on võimaldada tal oma akadeemilisi tööriistu, nii kontseptuaalseid kui ka professionaalseid, oma erialaste pädevuste tugevdamiseks praktikas rakendada.

Kahekordne diplom

109611_Clipboard01df.jpg

2018. aasta detsembris allkirjastas Kunstide ja humanitaarteaduste teaduskond CELSA Sorbonne'i ülikooli (L'École des Hautes etudes en l'information et de l'information) kommunikatsiooni- ja topeltdiplomi juhtimise ja inimressursside juhtimise eest. .

Mõned õpilased valitakse igal aastal osaleda oma 2. aasta Master 'Prantsusmaal ja saavad oma magistritöö alates CELSA samuti USJ. Vahetus hõlmab ka CELSA-USJ professoreid ja teadlasi.

109612_3.jpg

Sisenemise nõuded

Kandidaat peab omama vähemalt bakalaureusekraadi erialal. Kuigi sisseastumiskatset ei ole, peab kandidaat tõendama kõrge esindaja huvi HR-i juhtkonna intervjuuga. Kogemus selles valdkonnas on pluss.

109613_4.jpg

Õppemaks ja tasud

Juhtimise ja personalijuhtimise magistrikraad koosneb 120 ECTS-st. Krediidi maksumus erineb igal aastal; praegu on see 178 $. Järelikult on õppemaksu kogusumma 21.360 $. Õppemaksude kogusumma või osalise summa kohta on saadaval mitmed rahalise abi vormid.

Stipendiumid rahvusvahelistele üliõpilastele

Rahvusvahelise tunnustuse edendamiseks on USJ loonud fondi rahvusvaheliste üliõpilaste õpingute rahastamiseks ja rahvusvahelise liikuvuse edendamiseks. Vaadake lisateavet: https://www.usj.edu.lb/sri/bourseint.html

Doktoriõppe avamine

Hiljuti on alustatud juhtimis- ja personalijuhtimise doktoriõpet ning mitmed doktorandid on oma väitekirja juba kirjutanud. Doktoriõppesse võivad kandideerida üliõpilased, kes näitasid kõrget akadeemilist ja professionaalset tulemuslikkust. Vastuvõtmine põhineb kandidaadi toimiku uurimisel.

Taotluse kord

Taotlusvorm veebilehel: https://www.usj.edu.lb/sri/bourseint_en.html

Viimati uuendatud Veebruar 2019

Teave kooli kohta

Saint-Joseph University of Beirut (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance wit ... Loe edasi

Saint-Joseph University of Beirut (USJ) is a private Lebanese university that was established in 1875. The university and its degrees are officially recognized by the Lebanese state, in accordance with the provisions of the private higher education that governs higher education in Lebanon. Näita vähem