Magister keskaja uuringus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Lincolni pikk ja huvitav ajalugu koos oma keskaegsete ressurssidega muudab selle ideaalseks asukohaks keskkütte edasijõudmise uuringu.

See kursus on mõeldud kriitilise mõistmise ja ulatuslike analüütiliste oskuste arendamiseks, mis võivad olla eriti kasulikud pärandisektori, muuseumide ja õpetamise karjäärile. Põhimoodulid näevad ette, et nad annavad aluse täiendõppe vajaminevatele oskustele. Õpilased saavad valida ka valikuliste moodulite põnevate palettide hulgast: need varieeruvad aasta-aastalt, kuid võivad hõlmata keskaegset keskaegset, põhjust ja mässu ning avalikke ja eratunde keskajal.

Teil on võimalus arendada selliseid oskusi nagu paleograafia ja kasutada ajaloolisi arhiive Inglismaa majandusliku, sotsiaalse ja usulise ajaloo uurimiseks. Mõned moodulid toetavad Lincolni Katedraali kirjanduslike käsikirjade rikkust, sealhulgas üks Canterbury jutte kõigest 50 täielikku käsikirja ja The Thornton Romances, mis sisaldab kõige varem tuntud kuninga Arthuri surma teadaandeid.

Kuidas sa õpid

Moodulid õpetatakse kahe tunni rühmas seminaridel. Õpilased saavad valida mitmest moodulist, mis on üksikasjalikult kirjeldatud moodulite vahekaardil.

Selle kursuse üliõpilased peaksid eeldama, et nad saavad 3-4 tundi kontakt nädalas. Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et iga tund klassiõpilastel kuluks kaks-kolm tundi iseseisvas õppes.

Kuidas teid hinnatakse

Enamik mooduleid hinnatakse kirjaliku töö, tavaliselt esseede, projektide või kriitiliste kommentaaridega. Paleograafiat ja ladina tähistatakse klasside eksamitega. Magistriõppe üliõpilased peavad saatma 15 000 sõnast 20 000 sõna.

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et akadeemikud tagastaksid kursuse hindamise teid viivitamata - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva (kui pole teisiti öeldud teisiti).

Omadused

Külalisõppejõud

Kursusel kasutatakse võimaluse korral külalislektoreid. Õpilasi kutsutakse osalema ülikooli keskaegses loengus. Lisaks pakub Ajaloo ja Pärandi Kooli külalisprofessor keskaja ajaloos iga-aastast seminari, loengut või meistriklassi keskaja kraadiõppuritele, nagu ka kooli iga-aastane rahvusvaheline keskaja ajaloolane. Teised külalislektorid Suurbritanniast, Euroopast ja Põhja-Ameerikast on ka varem tudengitele loenguid ja seminare pidanud.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi tunnustab kraadi vastavas valdkonnas.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem