Magister kinematograafias

Üldine

Programmi kirjeldus

Kinematograafilise suuna magistrant pakub teile kinematograafilise suuna kunstilisi ja tehnilisi teadmisi, mis on vajalikud mis tahes audiovisuaalse töö jaoks.

Teid koolitatakse direktori ja ülejäänud juhtkonnaliikmete ülesannete täitmiseks ettevalmistamise, filmimise ja järeltootmise protsessides. Samuti saate ülemaailmseid teadmisi audiovisuaalsete teoste tootmisrühma ülejäänud komponentide ülesannete kohta: operaator, kunstiline juht, toimetaja, helikujundaja jne. Kõik need teadmised ja oskused omandatakse audiovisuaalsete jutustamisharjutuste jätkuva harjutamise kaudu - praktikaga, mida täiendavad meistriklassid ja teoreetilised seminarid.

Meistrilõpu lühikesed püksid

Sõltuvalt ettepanekute kvaliteedist ja kohtu eelvalikust valmistab ESCAC Films pärast magistrikraadi kaks tudengite pakutud lühifilmi .

Kes see on?

Lõpetanud kujutava kunsti, arhitektuuri, audiovisuaalse kommunikatsiooni, kunsti, disaini, kunstiajaloo, stsenograafia.

Kinematograafia või audiovisuaalsektori spetsialistid, kes soovivad süvendada teadmisi kinematograafia suunast.

pädevusi

  • Teadma ja oskama kasutada lugude jutustamiseks audiovisuaalse keele mehhanisme.
  • Teostage kõik režissööri enda ülesanded audiovisuaalse teose teostamisel: kavandage, viige läbi ja juhendage erinevaid tootmisprotsesse.
  • Teadma ja suutma täita juhtimisrühma teiste liikmete ülesandeid.
  • Omavad piisavaid teadmisi nii teoreetiliselt kui ka praktiliselt teiste osakondade ülesannetest, mis on seotud audiovisuaalse teose realiseerimisega (fotograafia suund, kunsti suund, montaaž, heli jne).
  • Võimalus töötada meeskonnana audiovisuaalse teose realiseerimisel, teha ülejäänutega koostööd ja juhtida ühist projekti.
  • Omada küpsust ja analüütilist täpsust tehtud töö enesehindamisel nii isiklikult kui ka tervikuna.

metoodika

Magistriõpe põhineb iseseisvalt õppimise metoodikal: õpilased viivad kogu kursuse vältel pidevalt läbi audiovisuaalse jutustamise praktikaid, mille kaudu nad integreerivad kontseptuaalseid ja tehnilisi teadmisi.

Audiovisuaalseid narratiivpraktikaid täiendatakse teoreetiliste ja teoreetiliste praktiliste tundidega ülejäänud kursuse osaks olevate erialade osas.

Magistriõppe lõpus saavad õpilased esitada individuaalseid või rühmalisi lühifilmiprojekte. Sõltuvalt ettepanekute kvaliteedist ja kohtu eelvalikust valmistab ESCAC Films neist kaks tihedas ajakavas ja rahalises ümbrikus.

129721_photo-1485846234645-a62644f84728.jpgJakob Owens / Unsplash

struktuur

  • Audiovisuaalsed jutustamispraktikad

Õpilasi jagatakse 4–5-liikmelistes töörühmades. Iga õpilane vastutab kolme peamise praktika läbiviimise eest. Lisaks peab ta osalema rühmakaaslaste rollides, mis erinevad režissööri rollidest.

  • Audiovisuaalsed tehnikad

Skript · Näitlejate juhendamine · Planeerimine / jutuvestmine · Heli · Montaaž

  • Audiovisuaalsed tehnikad II

VFX · Fotograafia suund · Kunsti suund · Lavastus · Suuna abi · Filmi analüüs

Vastuvõtutingimused

Juhtimismagistri kandidaadid peavad läbima valikuprotsessi, mis põhineb nende portfellil - toimikul, mis koondab ideid, projekte, töid ja harjutusi, mille on teinud tudeng, kes usub, et nad esindavad oma häält.

Kui portfoolio on hinnatud, viidatakse kandidaadile isiklikuks vestluseks, mida saab teha nii näost näkku kui ka Skype'i kaudu.

Registreerimine

Kandidaadid peavad täitma sellel lehel oleva registreerimisvormi ja saatma selle aadressile mastersypostgrados@escac.es .

Oluline on kaasata sisseastumiseks vajalik dokumentatsioon.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de J ... Loe edasi

El cine no se estudia, se aprende. Centro Universitario con titulación oficial lider en la formación de cineastas. Por nuestras aulas han pasado profesionales de la talla de J.A.Bayona (Director de Jurassic World II), Oscar Faura (DP de Imitation Game), Bernat Vilaplana ( Montador de Hellboy II), Oriol Tarrago (Diseñador de sonido de Jurassic World 2), Kike Maillo (Diretor de EVA), Marc Coll (Directora de 3 días con la Familia) y más de 40 premios Goya, Gaudi, Bafta y Ariel entre otros. Näita vähem