Magister lavakujunduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Koos lavakujunduse magistriga omandate vajalikud teadmised, et saada osa teatri lavameeskonnast või audiovisuaalse projekti kunstiosakonnast (videoklipid, reklaam, film, ilukirjandus) ja kujundate lavaruumi.

elisava_atri_2ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering","author_url":"","source":"©ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering"}" />

Põhiandmed

 • Kvalifikatsioon: komplekteerimismeister, Pompeu Fabra ülikooli (UPF) välja antud tiitel.
 • Suund: Sebastià Brosa, Mireia Cusó
 • ECTS ainepunktid: 60
 • Kestus: oktoober 2020 kuni juuli 2021; Esmaspäeval, kolmapäeval ja neljapäeval, kell 17.00-21: 15.
 • Hind: oktoober 2020: 10 000 € (+ 450 € eelregistreerimine)
 • Keel: hispaania keel
 • Juurdepääsu ja sisseastumise nõuded: ametlik ülikoolikraad või sellele vastav kvalifikatsioon. Adobe'i paketi ja rakenduskirja põhimõisted.

esitlus

Master stsenograafilises disainis on professionaalsele arengule keskendunud programm, mille eesmärk on teada ja teada, kuidas rakendada praktiliste juhtumite uurimisel ja analüüsimisel iga juhtumi jaoks parimaid lahendusi; Kas see on avaldus teatrimaastiku lahendamiseks või väljamõeldud sarja skriptid mis tahes rahvusvaheliselt voogesituse platvormilt.

Paljud viimaste aastate rahvusvahelisel areenil tehtud uuendused on tekkinud stsenograafilise arengu kaudu. Kujunduse panus on võtmetähtsusega ja see avab kunstilise ja tehnilise uurimistöö valdkonna, mille eesmärk on esilinastuste või audiovisuaalsete toodete tootmine.

Lavakunsti magistriõppe eesmärk on, et õpilased omandaksid vajalikud teadmised, et saada osa teatri lavakujundusmeeskonnast või saada osaks audiovisuaalse projekti kunstiosakonnast (videoklipid, reklaam, film, ilukirjandus), valmistades neid ette disaineriteks lavaruum .

Magistriõpe uurib stsenograafiat kunstilisest ja kontseptuaalsest vaatenurgast paralleelselt stsenograafilise loomisega seotud tehnikate ja tehnoloogiate tutvustamise ja tundmaõppimisega. See aspekt on asendamatu väärtuse täiendus, mis võimaldab ülemaailmset ja enneolematut koolitust maastiku alal.

Programm pakub praktikalepinguid tipptasemel ettevõtetega, määrake disainerid ja tootjad osalevatele üliõpilastele, kes läbivad magistrikraadi edukalt.

Infosessiooni video

Kes peaks osalema

Magistriprogramm on mõeldud disaini, kunsti, arhitektuuri, dramaatilise kunsti, kommunikatsiooni ja üldiselt kõigile, keda huvitavad objektoruumi provokatiivne ja kommunikatiivne võimekus.

eesmärgid

 • Uurida ja uurida stsenograafiat kui etenduse ja audiovisuaalse kunstiga seotud disaini eriala, käsitledes samal ajal teatri, suurte ürituste või televisiooni ja kino ruumiliste tugede loomist nii kunstiliselt kui ka tehniliselt.
 • Teades peamisi stsenograafilisi visuaalseid kunste, mis võimaldavad stsenaariumi ülekandmist kosmosesse, professionaalide käe all tänapäeval ja uurides nende teadmiste kasutamist nii live-showde stsenograafias kui ka registreeritud audiovisuaalsetes lavastustes .
 • Tutvuge erinevat tüüpi maaliliste ruumide tehnilise toimimisega, et teada nende ruumide omadusi ja potentsiaali, kuhu komplektid paigaldatakse.
 • Tutvuge lavakujundusega seotud tehnikate ja tehnoloogiatega, pöörates erilist tähelepanu reaalajas ja audiovisuaalse vormingu erinevustele.
 • Teage konstruktsiooni, montaaži ja stsenograafilise tootmise parameetreid, mis mõjutavad komplekti või filmimiskomplekti kujundamist.

pädevusi

 • Oskus rakendada omandatud teadmisi ja lahendada probleeme multidistsiplinaarsetes kontekstides, mis on seotud elava etenduse kunsti ja audiovisuaalsete stsenograafiliste projektidega.
 • Erinevate erialadega seotud tehnikate omandamine ja parendamine nii otsesaadete kui ka audiovisuaalsete showde jaoks.
 • Nii otse kui ka registreeritud stsenograafiliste kujundusprojektide tööetappide valdamine ja professionaalne kavandamine.
 • Esitus- ja lavastamistehnika omandamine.
 • Lähenemisviis lavastusega seotud erinevatele erialadele, see tähendab lavakujundus, rekvisiidid, kostüümid, meik, valgustehnoloogia, eriefektid ...
 • Lavastuse (otsene ja audiovisuaalne) kavandamiseks vajalike eelmiste projektide vormistamise meisterlikkus
 • Lähenemisviis lavastuse töösse kaasatud osakondadele ja nendevahelised suhted.
 • Ressursside ja koodide kasutamine, mis on vajalikud suhtlemiseks lavastuse kujundamise ja tootmise protsessis osalevate erinevate agentidega (kliendid ja nendega seotud osakonnad).
Viimati uuendatud May 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architectu ... Loe edasi

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architecture in Europe according to the Domus magazine. Näita vähem