Magister mängude arendamisel ja kujundamisel

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc Games arengu ja disaini eesmärk on tugineda õpilaste olemasolevatele arvutiprogrammioskustele, et pakkuda teadmisi ja oskusi kaasaegsete videomängude arendamiseks, kasutades erinevaid täiustatud tööriistu ja platvorme, nagu virtuaalne reaalsus.

Tööstuse kontekst on selle programmi oluline aspekt ning õpilased õpivad ka mängude kujundamise teemasid, mis on kohaldatavad tööstustööle ja iseseisvate mängude loomisele, samuti edasiste kraadiõppeks sobivate uurimismeetoditega. Seda toetavad meie töötajate tööstuslikud kogemused, millest paljud on kas töötanud mängutööstuses või kellel on aktiivne side tööstusega.

Kursust teavitavad mängudeks spetsialiseerunud töötajad, kes on kas tööstuse kogemused või teadustöötajad asjaomastes valdkondades. Seda toetab ka Lincoln Games Research Network, mis ühendab personali, kes on huvitatud mängudest kogu ülikoolis ja mujal, pakkudes rikkalikult sisendit ja perspektiive.

Tööstuse külalisesinejad, nii mängufirmadest kui ka muudest sellega seotud valdkondadest, aitavad kaasa mänguruumi piiride uurimismoodulile. Selle eesmärk on aidata õpilastel arendada tööstusharu perspektiive ja valmistada neid paremini ette töölevõtmiseks või edasiseks uurimiseks.

Kuidas sa õpid

Õpilased selle kursuse on võimalus õppida erinevaid põhilisi mooduleid, mis hõlmavad valdkondi, sealhulgas täiustatud programmeerimine, virtuaalne ja liitreaalsuse mängud, piirid Mängud Research, prototüüpimine ja hindamine mängud, Advanced Graphics ja mängud projekteerimise meetodid ja lähenemisviisid. Samuti on võimalus valida mitmete valikuliste moodulite hulgast, mis võimaldavad teil spetsialiseeruda konkreetsele valdkonnale.

Õpilased võtavad ka uurimismeetodite mooduli, mis on mõeldud põhioskuste ja taustteadmiste katmiseks, mida õpilased võivad selles valdkonnas uurida. Seejärel saavad õpilased väitekirja ja sisulise tarkvara rakendamise kaudu läbi viia olulise uurimisprojekti, mis keskendub erilise isikliku ja erialase huvi valdkonnale.

Kontakttundide ja sõltumatu uuring

Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et igal tunnil viibib õpilane vähemalt kaks tundi iseseisvas õppes. Üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge programmi juhi poole.

Kuidas teid hinnatakse

Programmi võib hinnata mitmesuguste vahendite abil, sealhulgas klassi testide, kursuste, projektide ja eksamite kaudu.

Lõpliku etapi uurimisprojekt annab võimaluse spetsialiseeruda ja täita märkimisväärse keerukusega tööd.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi kiitusega diplom, mis hõlmab olulist osa arvutiprogrammide koostamisest, nagu näiteks infotehnoloogia, inseneriteadus või muud teadus- ja tehnoloogiavaldkonnad.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem