• Keevitamine, liitprotsessid ja tehnoloogia

See kursus annab teile põhjaliku arusaama keevitustehnoloogiatest ja teadlikkusest viimaste tehniliste arengute kohta asjaomastes tööstusharudes. Samuti parandab see teie suhtlemist, esitlust, analüütilisi ja probleemide lahendamise oskusi.

Keevitamine on lahutamatu osa laia tootevaliku valmistamisest, klassikalistest keevitusprotsessidest (MMA, MIG / MAG, TIG), spetsiaalse keevitamiseni (laser, robootika). Liitumistehnoloogiad jätkavad laienemist ning neid kasutatakse nafta ja gaasi, autotööstuse, laevaehituse, torutööstuse ja ehituses. Kõik meie projektid on tööstuslikult seotud ja hõlmavad tavaliselt uut arengut, mida pole kunagi varem rakendatud.

Põhikursused on «Vene keel kui võõrkeel», «Sulandkeevituse teoreetilised alused», „Keevitusrobotid“, «Keevituse metallurgia», „Arvutipõhine inseneri keevitamine» keevisliidete tugevus “.

Edukad õpilased arendavad mitmesuguseid ja rahuldust pakkuvaid karjääri insenerihalduses mitmesugustes keevitustehnoloogiaid kasutavates organisatsioonides. Rollide hulka kuuluvad keevitustööde juhtimine ning keevitatud konstruktsioonide projekteerimine ja valmistamine. Meie lõpetajad on väga huvitatud Vene ja rahvusvahelistest ettevõtetest, kasutades keevitus- ja ühendustehnoloogiaid ning on võimelised saavutama olulise inseneri vastutust.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 9 kursust South Ural State Universityis »

Viimati uuendatud Aprill 16, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
144,320 RUB
2018/19 õppeaasta kohta
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date