Magister masinaehitus

Üldine

Programmi kirjeldus

  • Keevitamine, liitprotsessid ja tehnoloogia

See kursus annab teile põhjaliku arusaama keevitustehnoloogiatest ja teadlikkusest viimaste tehniliste arengute kohta asjaomastes tööstusharudes. Samuti parandab see teie suhtlemist, esitlust, analüütilisi ja probleemide lahendamise oskusi.

Keevitamine on lahutamatu osa laia tootevaliku valmistamisest, klassikalistest keevitusprotsessidest (MMA, MIG / MAG, TIG), spetsiaalse keevitamiseni (laser, robootika). Liitumistehnoloogiad jätkavad laienemist ning neid kasutatakse nafta ja gaasi, autotööstuse, laevaehituse, torutööstuse ja ehituses. Kõik meie projektid on tööstuslikult seotud ja hõlmavad tavaliselt uut arengut, mida pole kunagi varem rakendatud.

Põhikursused on «Vene keel kui võõrkeel», «Sulandkeevituse teoreetilised alused», „Keevitusrobotid“, «Keevituse metallurgia», „Arvutipõhine inseneri keevitamine» keevisliidete tugevus “.

Edukad õpilased arendavad mitmesuguseid ja rahuldust pakkuvaid karjääri insenerihalduses mitmesugustes keevitustehnoloogiaid kasutavates organisatsioonides. Rollide hulka kuuluvad keevitustööde juhtimine ning keevitatud konstruktsioonide projekteerimine ja valmistamine. Meie lõpetajad on väga huvitatud Vene ja rahvusvahelistest ettevõtetest, kasutades keevitus- ja ühendustehnoloogiaid ning on võimelised saavutama olulise inseneri vastutust.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

South Ural State University is the center for educational, scientific, cultural and athletic activities in the city Chelyabinsk and the region.

South Ural State University is the center for educational, scientific, cultural and athletic activities in the city Chelyabinsk and the region. Näita vähem