Magister molekulaarbioloogia valdkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kandideeri UniTo-s aastaks 2020-2021 aadressil href = "https://apply.unito.it

Kandideerimise korra ja tähtaegade kohta klõpsake siin.

-------------------------------------------------- --------------------

Nii põhilised kui ka rakendatavad biomeditsiinilised uuringud vajavad kasvavat nõudlust kaasaegsete interdistsiplinaarsete lähenemisviiside järele. Torino Ülikooli Molekulaarbiotehnoloogia magistriõppekava vastab nendele väljakutsetele uuenduslikult, ühendades molekulaarbioloogia, molekulaarse kujutamise ja narkootikumide avastamise ning bioinformaatika valdkonnad. Programmi interdistsiplinaarne iseloom võimaldab üliõpilastel spetsialiseeruda oma huvide järgi ja valmistab neid ette teaduskarjääri läbiviimiseks ühes paljudest bioteaduste harudest.

Selle programmi põhirõhk on praktiline kogemus, mida õpilased saavad mitme praktika ajal. Õpilased veedavad suurema osa oma õppekavast teadustöö laboratooriumis, mis võib viia teaduslike publikatsioonide juurde. Torino ülikooli pakutavad loengud ja seminarid on osa kujundavast rajast.

Molekulaarse biotehnoloogia magistriprogramm on suunatud kraadiõppuritele (sellistes valdkondades nagu biotehnoloogia, bioloogia, keemia, farmaatsia), millel on tugev taust rakubioloogia, molekulaarbioloogia, geneetika, anorgaanilise ja orgaanilise keemia ning biokeemia valdkonnas. See meister on avatud BioHealth Computing EM programmi (EU Master) üliõpilastele, kes tulevad üle maailma.

132092_008_biotecnologie.jpgfoto viisakalt University of Turin

Programm

Molekulaarse biotehnoloogia programmi kursused on struktureeritud kaheks programmiks: translatsiooni biotehnoloogia programm ja narkootikumide avastamise ja arendamise programm . Translatiivse biotehnoloogia programm keskendub biomeditsiini valdkonnas genoomika ja geenitehnoloogia viimastele edusammudele, viidates konkreetselt tehnoloogilistele aspektidele, sealhulgas järgmise põlvkonna sekveneerimisele, suure läbilaskevõimega sõelumisele ning geeni- ja rakuteraapiale. Narkootikumide avastamise ja arendamise programm käsitleb narkootikumide avastamise ja meditsiinilise diagnostika teemasid, keskendudes molekulaarse kujutise tehnoloogia viimastele edusammudele. Molekulaarse biotehnoloogia magistriõppekava pakub kvaliteetse õpetamise kõrval praktilist kogemust nii laboratooriumides kui ka biotehnoloogia ettevõtetes. Õppekava (120 ainepunkti) sisaldab mõningaid kursusi, mis on mõlemale programmile ühised esimesel aastal, mõned vabatahtlikud kursused, mille valivad üliõpilased (8 ainepunkti) ja etapid laboris (12 ainepunkti).

Molekulaarse biotehnoloogia magistriprogramm võimaldab õpilastel oma huve kohaneda. Loengute, seminaride ja teadusprojektide mitmekesisus ja mitmekülgsed võimalused võimaldavad uurida erinevaid kaasaegse biotehnoloogilise uurimistöö valdkondi. Õpilased veedavad suurema osa oma õppeajast osana uurimislaboratooriumist, mis valmistab ette eksperimentaalse väitekirja. Õpilased omandavad tugeva teadusliku tausta, tehnilised oskused, probleemide lahendamise võime ning võime esitada ja arutada teaduslikke andmeid. Välja arvatud uurimislaboratooriumis, võivad õpilased valmistada oma väitekirja Torino Ülikooli arvutusbioloogia osakonnas.

Programmi eesmärk on toota teadlasi, kelle põhjalikud teadmised kõige arenenumatest biotehnoloogilistest rakendustest võimaldavad neil iseseisvalt tegeleda kõige olulisemate põhi- ja rakendatud biomeditsiiniliste küsimustega. Seega on lõpetajatel kõik teoreetilised teadmised ja praktilised oskused juurdepääsu saamiseks rahvusvahelistes doktoriõppeprogrammides või nende kaalumiseks farmaatsia- ja biotehnoloogiaettevõtetes.

Sisenemise test

Molekulaarse biotehnoloogia magistriõppesse kaasatud õpilased on kohustatud täitma ENTRY TESTi. Katse eesmärk on aidata õpilastel hinnata nende ettevalmistust ja magistriõppe komitee hindab klassi põhiteadmisi bioloogia ja keemia alal.

Tööpaik

Ülikooli töökoha teenistus on loodud selleks, et aidata oma õpilasi ja uusi lõpetajaid (kes on oma ülikoolikraadi saanud 12 kuu jooksul) siseneda tööturule. Teenus toimib kahel tasandil: töökohtade büroode kaudu individuaalsetes koolides ja osakondades ning keskse töökoha ametiga üliõpilaste õiguste büroos.

Kokkuvõttes teenib töökohtade teenistus vahendajafunktsiooni, aidates samal ajal õpilasi oma karjäärivalikuid ning teha esialgseid kontakte ettevõtetega ning aidata ettevõtetel, avalik-õiguslikel asutustel ja rahvusvahelistel institutsioonidel leida ja valida üliõpilasi ja viimaseid lõpetajaid. Koolid ja osakonnad Tööbürood näitavad tööhõive- ja praktikavõimalusi veebisaitidel (ülikoolid või muud) ja teadetetahvlid ning huvitatud ettevõtete ettekannete kaudu.

Õpilastele pakutakse konsultatsiooniteenust, mis pakub abi CV-de koostamisel, tööintervjuude ettevalmistamisel ja individuaalsete professionaalsete projektide väljatöötamisel. Ettevõtetele pakutavad teenused hõlmavad teavet praktika kohta, uute lõpetajate nimekirjade levitamist, töökuulutuste avaldamist ja õppekavade / kandidaatide eelvalikut.

Büroo edendab aktiivselt karjääripäeva ja mitmeid muid tööturuga seotud üritusi, sealhulgas JobMeeting Torino üritusi. Teenus korraldab ja teeb koostööd ülikooliülese praktika ja töökogemuse programmides, mida korraldavad kohalikud (Fondazione CRT Master Dei Talenti'le, Fondazione CRUI) ja mis on samuti seotud statistika kogumisega.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all discipline ... Loe edasi

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all disciplines. It is an integral part of the community, acting for reviving urban and suburban areas, promoting cultural interaction, social integration and development, encouraging dialogue and insight into current realities. Näita vähem