Magister spordivõistlusel

Üldine

Programmi kirjeldus

Pelmouthi Riikliku Ülikooli magistriõppe (MS) kraadiõppeprogrammid spordiüritustel valmistavad ette ennast edukalt kohapeal ja väljalülitamiseks, alates mänguautomaatidest kuni treeningute ja mängude ravikindlustuseni kahju hindamise ja rehabilitatsiooniks. Töötades tihedalt koos õppejõududega, kes on kogenud ja tunnustatud spordiala koolituse spetsialistid, on õpilastel nagu teie, teil on suurepärased võimalused. Kui teie eesmärk on saada BOC-sertifitseeritud spordiga tegelevaks treeneriks või laiendada oma haridust sertifitseeritud spordiga tegeleva treenerina, siis aitab teil Plymouthi riiklikke professionaalseid või post-kutselisi spordiürituste programme.

Valige üks kahest spordialast koolitusprogrammist:

  • Professionaalne programm (neile, kes soovivad saada sertifitseeritud spordiala treeneriks) või
  • Kutsekvalifikatsioonide programm kõrgemas hariduses (sertifitseeritud sportlaste koolitajatele, kes soovivad edendada oma teadmisi ja otsida karjääri kõrghariduses)

Miks valida Plymouthi riik sportimistreeningu magistrikraadi jaoks?

  • Kohene praktilise töö kogemus üliõpilasportlaste, tervishoiutöötajate ja õppejõududega, kes on selle valdkonna juhid.
  • Kohapealsed spordialaõppe kogemused erinevates kliinilistes hariduskohtades, sealhulgas Plymouth State University'i kergejõustik, Holdernessi kool, New Hamptoni kool, Tiltoni kool ja Plymouthi piirkondlik keskkool.
  • Väikeste klasside suurused. Kutseprogrammi iga klassi kohta on umbes kaksteist kraadiõppurit, saate ükshaaval üksteisega suhtlemiseks õppejõududega, et tihti ei suuda suuremaid spordiüritusi pakkuda.
  • Kõrghariduskoolituse programmis osalevad üliõpilased saavad lõpetajakoolituse.
  • PSU asub Valgete mägede jalamil ja New Hampshire'i järvede piirkonnas. Matkamine, suusatamine, kivi- ja jää ronimine, kanuusõit ja süsta tegemine on vaid mõne minuti kaugusel.
  • Bostonist vaid 2 tundi ja Montrealis 3,5 tundi.

Plymouthi osariik on NCAA III divisjoni kool, millel on 24 võistluskeskust, sealhulgas meeste ja naiste lakroos, jalgpall, korvpall, suusatamine ja jäähoki, x-country, track; samuti jalgpall, maadlus, pehmepall ja pesapall ja naiste võrkpall. Rohkem kui 700 üliõpilast sportlasi osaleb meeskonnas igal aastal. Füüsilise Hariduse Keskus on III rajoonis 33-aakri parimad mängu- ja praktikaväljakud, lisaks kolmeosalisele gümnaasiumile, olümpia suurusega bassein, maadlusruum, tenniseväljakud ja Vailase jõusaalikeskus. Ülikooli 860-kohaline jää-areen on õpetamise vahend, mis võimaldab juhtida ja uurida jäätegevusi ning luua meeste ja naiste jäähoki meeskondade võidusõidu kodu. 2015. aasta sügisel avati ALLWell North. 107,600-ruutjalga kompleks sisaldab ulatuslikku mitmeotstarbelist kasutamist, sealhulgas täismõõdustikku ja sise tenniseväljakuid.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Plymouth State University is a regional comprehensive university offering a rich, student-focused learning environment with an enrollment of approximately 4,300 undergraduate and approximately 3,000 g ... Loe edasi

Plymouth State University is a regional comprehensive university offering a rich, student-focused learning environment with an enrollment of approximately 4,300 undergraduate and approximately 3,000 graduate students. Näita vähem