Magister turismi ja puhkuse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Turismi ja vaba aja õppimine magistriõppes annab teile teadmisi turismi juhtimisest ja võimaldab teil edasi arendada oskusi, mida olete omandanud bakalaureuse tasemel. Saate teada, kuidas iseseisvalt ja professionaalselt tegutseda reisibüroo, turismikeskuse või toiduasutuses ning korraldada lisatasu äritegevusi.

Neli poolaastat Varssavi Hospitality Schoolis pakuvad suurepärast võimalust omandada oma turismi- või toitlustusettevõtte loomiseks vajalikud oskused - mitte ainult Poolas! See muutub võimalikuks tänu muu hulgas juhtimisoskustele, eriti strateegilisele mõtlemisele, samuti võõrkeeleoskusele (B2 või kõrgem, vastavalt Euroopa ühisele tugiraamistikule).

Turismi ja puhkuse magistriõppe programmi valides saate täielikud teadmised tööstusest, mis võimaldab teil arendada oma potentsiaali konkurentsiturul. Aitame teil kiiresti saada valitud valdkonna ekspertiks.

Teave programmi kohta

Turismi ja puhkuse programmi õppekava magistriõppes on mõeldud spetsiaalselt bakalaureuseõppe käigus omandatud teadmiste laiendamiseks. Saate uusi keerulise juhtimisega seotud oskusi - turismi, vaba aja veetmise ja spordi, külalislahkuse juhtimise ja toitlustamise, samuti äriürituste korraldamise kohta. Teid õpetavad pikaajalised praktikud, tuntud eksperdid ja kogenud õppejõud, kes teevad kõik teooria ja praktika tõhusaks ühendamiseks.

Internatuur

Turismisektoris töötamine tähendab koostööd teiste inimestega ja vajalikku kogemust, mida saate oma õpingute ajal saada tänu meie suurele praktikavalikule. Meie karjääribüroo aitab teil teha praktikaid nii Poolas kui ka välismaal.

Ekspertiis

Õppimine Varssavi turismi- ja toitlustuskooli koolis annab teile vajalikud teadmised, et saada kiiresti turismi ja vaba aja veetmise eksperdiks.

Suurettevõtted

Turismi ja puhkuse õppimine võimaldab teil laiendada oma teadmisi ühes viiest peamistest firmadest, mis on kohandatud tööturu vajadustele.

 • Alamvaldkond: Turismijuhtimine

See on ideaalne kõigile, kes tahavad õppida globaalse turismi õiguslikke, majanduslikke ja turundusaspekte. Avastate turismituru, selle toodete ja turismipiirkondade põhimõtteid. Rahvusvahelised projektid ja koostöö reisikorraldajatega võimaldavad teil saada teadmisi.

 • Sub-major: spordihaldus

See sub-major võimaldab teil õppida, kuidas hallata vaba aja veetmise ja spordiüritusi, samuti spordikeskusi. Juba enne lõpetamist osalete aktiivselt ürituste korraldamisel tänu meie tihedale koostööle spordiürituste korraldajatega - raja ja valdkonnaga.

 • Sub-major: haldamine hotelli tööstuses

Kui olete huvitatud hotelliga seotud äritegevuse planeerimisest ja nende reklaamimisest, siis see alammahukas on teie jaoks. Uurite kodumaist ja globaalset hotelli turgu ning omandate majutusjuhtimise alased teadmised.

 • Alamvaldkond: toitlustamine

See osa on suunatud kõigile neile, kes on huvitatud toitlustamisega seotud äritegevuse planeerimisest ja nende edendamisest. Uurite kodumaist ja ülemaailmset toiduteenuste turgu ning kasutate teadmisi toiduainetööstuse juhtimise kohta.

 • Sub-major: koosolekute haldamine

See sub-major võimaldab teil õppida ärireiside, konverentside, messide ja muude äritegevuste korraldamist. Varssavi turismi- ja toitlustuskoolis õppides on teil palju võimalusi osaleda rahvusvahelistel kongressidel ja ergutusreisidel. Teil on ka võimalus liituda MPI-ga (Meeting Professional International), mis annab teile juurdepääsu konverentsidele, mis toimuvad muu hulgas Londonis, Kopenhaagenis, Davosis, Düsseldorfis ja Barcelonas.

Karjäär pärast õpinguid

Turismi ja puhkuse õppimine Varssavi turismi- ja toitlustuskooli koolis tagab, et olete valmis oma unistuste karjääri. Pakume teile mõistlikku õppekava ja täiendavaid arenguvõimalusi, nagu treeninglaagrid ja konverentsid. See sub-major võimaldab teil omandada praktilisi oskusi, millega saate tõhusalt hallata turistide ja äriürituste korraldamist.

Arvutitehnika kavandamise eelised

 • Asjatundlik juhtimine

Meie spetsialistide poolt õpetatud kursused õpetavad teid vaatama oma tööd praktilisest ja ärilisest vaatenurgast. Te teate, kuidas korraldada äriüritusi ja kuidas ootamatutes olukordades tegutseda.

 • Hotelli või toiduettevõtte käitamine

Te saate teada, kuidas hotelli käitamist kasutada ja kuidas tagada, et teie külalised sooviksid uuesti tulla. Laiendate oma teadmisi inimeste ja organisatsioonide haldamise kohta. Te teate, kuidas tõhusalt navigeerida rahvusvahelises keskkonnas.

 • Juhtimine turismis ja spordis

Kui soovite töötada dünaamilises keskkonnas, hindate kindlasti meie kursuste praktilist olemust, mis õpetab teile, kuidas turismiturul navigeerida ja spordiüritusi korraldada. Teil on võimalus omandada rohkem kogemusi, isegi enne lõpetamist, osaledes rahvusvahelistes projektides või tehes koostööd ürituste korraldajatega.

Õppemaksud

Õppetasu täistööajaga ja osalise tööajaga õpingute eest poola keeles - üliõpilased väljastpoolt ELi

 • Registreerimistasu: 120 €
 • Õppemaks (aastas): 1 300 €
 • Õppemaks (semestri kohta): 700 €

Õppetasu täiskoormusega õpingute eest inglise keeles *

ELi ja teiste riikide kodanikud:

 • Registreerimistasu: 120 €
 • Õppemaks (aastas): 2 000 €
 • Õppemaks (semestri kohta): 1 100 €

Ülejäänud riikide kodanikud:

 • Registreerimistasu: 200 €
 • Õppemaks (aastas): 3 000 €
 • Õppemaks (semestri kohta): 1 600 €

* Teiste riikide kodanikud, kes maksavad samu tasusid kui ELi kodanikud, hõlmavad: teiste Euroopa riikide kodanikke, kõiki Põhja- ja Lõuna-Ameerika, Kariibi mere piirkonna riike ning Armeenia, Aserbaidžaani, Gruusia, Kasahstani, Kõrgõzstani kodanikke, Mongoolia, Venemaa, Tadžikistan, Türkmenistan ja Usbekistan.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistul ... Loe edasi

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistula Group of Universities. Both institutions operate on one campus in Warsaw. In 2014, they were joined by the University of Business in Wroc?aw, and in 2018, by Józef Gieysztor Academy of Humanities in Pu?tusk and Olsztyn University. Näita vähem