Magister värvi kujunduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursus esitatakse inglise keeles.


Spetsialiseerunud magistrikraadi värvitehnoloogia ja -tehnoloogia alal , mis toimus koostöös Associazione Italiana Colore'iga, on suunatud spetsialistide täiendkoolituse pakkumisele, et võimaldada neil mõista ja hallata paljusid tehnoloogilisi ja disaini küsimusi, mis sageli esinevad paljude distsiplinaarvaldkondade puhul. need kutse- ja teadussektorid, kus värvi kasutamine ja haldamine on väga oluline. Selliste tootmispiirkondade näited hõlmavad tööstustoodete disaini, sisearhitektuuri, kommunikatsiooni, moe-, meelelahutus- ja linnaplaneerimist. Erilist tähelepanu pööratakse kasutuse, kontrolli, ideede, korralduse ja planeerimise analüüsimisele ja kokkuvõtmisele värvi kasutamise kaudu. Järelikult ei käsitleta värvi kui objektide või pindade lihtsat atribuuti, vaid väljendamis- ja kujundusvahendit reaalsusega seotud tajumise ja interaktsiooni alusena.

Spetsialiseeruv Master koosneb kahest etapist. Teooria ja tehnikapõhise faasi eesmärk on koolitada õpilasi mõõtmise, kontrolli, digitaalse reprodutseerimise ja võrdlemisega seotud valdkondades, nagu füüsika, optika, kolorimeetria, keemia, psühholoogia ja taju. Teine etapp keskendub õpitud meetoditele, mis on kontekstualiseeritud ja katsetatud erinevates värvitoonides ja disainivaldkondades, nagu sisekujundus, linnaruumid, tööstustooted, mood ja kommunikatsioon.

Professionaalsed tulemused

Spetsialiseerunud kapten püüab toota uuenduslikku professionaalset näitajaid, mis on turu nõudmisel laialdaselt arenenud ning millel on arenenud tehnilised ja disainioskused, mis puudutavad värvi kasutamist ja kontrolli ning värvi disaini teadustöös ja mitmes sektoris, nagu sisekujundus, linnaplaneerimine, tööstustoodete disain, moedisain ja kommunikatsioon. Kursuse lõpus saavad üliõpilased professionaalselt hallata värviuuringute ja -juhtimise multidistsiplinaarseid aspekte ning nad saavad töötada mitmesugustes firmades ja ettevõtetes sisekujunduse, linnaplaneerimise, tööstustoodete valdkonnas. mood, kommunikatsioon, värvid ja värvid.

Kraad

Pärast kursuse läbimist ja lõpueksami sooritamist, 1. taseme spetsialiseerunud magistrikraad

Spetsialiseeriv Master annab 60 CFU, mis vastab 60 ECTS-le.

Sissepääs

Spetsialiseeriv Master on avatud kandidaatidele, kellel on vana või uue haridussüsteemi alusel ülikoolikraad või teaduse, inseneriteaduse, arhitektuuri, tööstusdisainilahenduse (või samaväärse kvalifikatsiooni alusel) uue haridussüsteemi all või muud erialad, kus magistrikursus täiendab kandidaadi varasemaid kogemusi.

Välisriigi taotlejatele on spetsialiseerunud kapten avatud võrdväärse kvalifikatsiooniga õpilastele.

  • Vastuvõetud õpilaste arv on 30.
  • Valiku teeb komisjon.

Õppemaks ja tasud

  • Magistriõpe kogumaksumus on 10 000 € .
Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies.

POLI.design operates in the field of design acting as an interface between universities, companies, and professional organizations, institutions, and bodies. Näita vähem