Magistriõpe in Finance (MIF) on laialdaselt peetud kaaluka kõrgkoolijärgne rahanduse asjatundjad.

Programm, mis võib õppida täis-või osalise tööajaga, on õpetanud London Business School 's rahvusvaheliselt tuntud rahanduse ja raamatupidamise teaduskondadele ja pakub võimalust õppida koos soodustamine, kogenud ja mitmekülgne rahvusvaheline Vertaisryhmä. Programm on osa erinevaid Finance Programmid London Business School.


Miks London Business School Magistriõpe in Finance?

Top rahastama töökohtade nõudluse järsu otsuse tegija; keegi saab aru peenemaid üksikasju, samuti nende tähtsus suurem pilt. London Business School, meie Magistriõpe in Finance (MIF) programm keskendub range akadeemilise raamistiku koos reaalse maailma tekst ja praktilise kohaldamisega, nii et saate excel töökohal.

Paindlik kohandatud õpe on võti meie MIF programmi. Meie õppekava on lai, kuid konkreetne. Lai valik valikaineid tähendab, et saate kohandada programmi oma vajadustele, spetsialiseerunud kindlale valdkonnale, et aidata liikumas oma karjääri.

Meie ülikoolis on suurepärane tööhõivele. 99% meie 2006 täistööajaga MIF õpilastele tagatud töökohtade kolme kuu jooksul pärast kooli lõpetamist. Ulatuslikud ja Tihe võrk üle 26000 London Business School vilistlaste maailmas tähendab, et olete erakordne ettevõtete ühendusi. Tegelikult School vilistlased töötavad iga kümne Fortune 500 ettevõtted Euroopas ja USAs.


Üle 25 maailmatasemel rahastamiseks teaduskonna tuua tipptasemel teadusuuringute rahastamiseks programmi tagatud reaalne kogemus ja valmisolekut jagada oma teadmisi. Toetav, interaktiivse keskkonna abil saab suhelda top rahastamiseks mõtetes.


London eeliseks on võimas. Meie asukoht on maailma kõige eduka rahalise keskus annab meile - ja sina - suurepärane juurdepääs värbajate. Rahvusvahelised pangad ja top rahastamiseks ettevõtted on ainult kabiinis sõidu kaugusel ja top tööstuse osalejad külastavad regulaarselt meie campus annab teile parima võimaliku võimalus töötamiseks.


Praktiline rakendus on meile oluline. Meie programm, mis on CFA programmi partnerriikidega, varustab teid eluaegse rahalist tööriistakomplekt - kõike, mida vaja teha usaldusväärse finantsjuhtimise otsuseid. See on akadeemiliselt täpne veel tihedalt seotud kutsetegevuse, ja mille eesmärk on saada parim tulemus teid ja teie eakaaslased.


Stimuleerides klassi dünaamiline on äärmiselt oluline meie MIF programmi. Töö kõrval inimesi ligi 40 eri riikides pakub maailma võimeid ja oskusi, et teha äri kõikjal maailmas. Ühesuguste vaadetega eakaaslaste sarnase laius töökogemus sobib teile õpperühmades, surudes teil sooritada ülaosas mängu.

Programmi üksikasju

Mida saab Magistriõpe in Finance sind?

Magistriõpe in Finance programm:

  • annab osalejatele tugeva aluse põhimõtted ja praktika rahastada
  • esitab osalejatele analüütiliste vahendite ja uute oskuste vormis kindel alus rahaliste otsuste tegemisel
  • aidata inimestel parandada oma juhtimise tulemuslikkuse jooksul valdkonna rahastamiseks. & N bsp;

Kuidas on programmi ülesehitus?

Programmi saab valmis 10 kuu jooksul täistööajaga (alates septembrist) või osalise tööajaga 21 kuud (algab oktoobris). Osalise tööajaga õpilased tavaliselt osalema kahel õhtul nädalas, neil on vaja elada sõitmisest kaugusel Londoni kesklinnas. Õpetamise aasta on jagatud kolme tavatingimused: sügis, kevad ja suvi.

Kuidas kursuse sisu ülesehitus?

Magistriõpe in Finance koosneb kümnest üksused:

  • neli kohustuslikku tuum muidugi
  • üksikprojekti
  • viie valikained

Sihtrühm


Magistriõpe in Finance eesmärk on valmistada kogenud spetsialistid eduka karjääri rahastama tööstuses või rahastada funktsiooni äriorganisatsioonide
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust London Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
10 kuud
Päevane õpe
Price
29,700 GBP
stipendiumi ja fondi on saadaval
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

MSc Finance – Financial Markets & Regulation