Magistriõpe in Finance (MIF) on laialdaselt peetakse väljapaistvat kõrgkoolijärgne rahanduse asjatundjad.

Programm, mis saab õppida täis-või osalise tööajaga, on õpetanud London Business School rahvusvaheliselt tuntud rahanduse ja raamatupidamise teaduskondadele ja pakub võimalust õppida koos soodustamine, kogenud ja mitmekülgne rahvusvaheline Vertaisryhmä. Programm on osa valikut Finance õppekavad London Business School.


Miks London Business School Magistriõpe in Finance?

Top rahastada töökohti nõudlus terav otsustaja; keegi saab aru peenemaid üksikasju, samuti nende tähendus suurem pilt. London Business School, meie Magistriõpe in Finance (MIF) programm keskendub range akadeemilise raamistiku koos reaalse tekst ja praktilise kohaldamisega, et saaksite paista töökohal.

Paindlik kohandatud õpe on võti meie MIF programmi. Meie range õppekava on lai, kuid konkreetne. Lai valik valikaineid tähendab, et saate kohandada programmi oma vajadustele, kes on spetsialiseerunud kindlale valdkonnale, et aidata liikumas oma karjääri.

Meie lõpetajad on suurepärane töö rekord. 99% meie 2006 täistööajaga MIF õpilastele tagatud töökohtade kolme kuu jooksul pärast kooli lõpetamist. Ulatuslik ja Tihe võrk üle 26000 London Business School vilistlaste maailmas tähendab, et olete erakordne ettevõtete ühendusi. Tegelikult Kooli vilistlased töötavad iga esikümnesse Fortune 500 ettevõtted Euroopas ja USAs.


Rohkem kui 25 maailmaklassi rahanduse õppejõud tuua tipptasemel teadusuuringute rahastamiseks programmi tagatud reaalne kogemus ja valmisolekut jagada oma teadmisi. Toetav, interaktiivse keskkonna abil saab suhelda top rahastamiseks mõtetes.


Londoni eeliseks on võimas. Meie asukoht maailma kõige eduka finants hub annab meile - ja sina - suurepärane juurdepääs värbajate. Rahvusvahelised pangad ja top rahastamiseks ettevõtted on ainult kabiinis sõidu kaugusel ja top tootmisharu mängijad külastada regulaarselt meie campus annab teile parima võimaluse töötamiseks.


Praktiline rakendus on meile oluline. Meie programm, mis on CFA programmi partnerriikidega, varustab sind eluaegse finants tööriistakomplekt - kõike, mida vaja teha usaldusväärse finantsjuhtimise otsuseid. See on akadeemiliselt täpne veel tihedalt kutsetegevus, ja mille eesmärk on saada parim tulemus teid ja teie eakaaslased.


Stimuleerides klassi dünaamiline on äärmiselt oluline meie MIF programmi. Töötamine koos inimestega ligi 40 erinevast riigist annab sulle maailma võimeid ja oskusi, et teha äri kõikjal maailmas. Ühesuguste vaadetega eakaaslaste sarnase laius töökogemus sobib teile õpperühmades, surudes teil sooritada ülaosas mängu.


Täpsema info programmi kohta

Mida saab Magistriõpe in Finance sind?

Magistriõpe in Finance programm:

  • annab osalejatele tugeva sihtasutuse põhimõtted ja praktika rahastada
  • esitab osalejatele analüütiliste vahendite ja uute oskuste vormis kindel alus rahaliste otsuste
  • aidata inimestel suurendada oma juhtimise tulemuslikkuse jooksul valdkonna rahastamiseks. & N bsp;

Kuidas on programmi ülesehitus?

Programmi saab valmis 10 kuu jooksul täistööajaga (alates septembrist) või osalise tööajaga 21 kuud (algab oktoobris). Osalise tööajaga õpilased tavaliselt osalema kahel õhtul nädalas, neil on vaja elada sõitmisest kaugusel Londoni kesklinnas. Õpetamise aasta on jagatud kolme sõna: sügisel, kevadel ja suvel.

Kuidas kursuse sisu ülesehitus?

Magistriõpe in Finance koosneb kümnest üksused:

  • neli kohustuslikku põhilisi muidugi
  • üksikprojekti
  • five valikained

Sihtrühm

Magistriõpe in Finance eesmärk on valmistada kogenud spetsialistid eduka karjääri rahastama tööstuses või rahastada funktsiooni ettevõtlusorganisatsioonidega. Selle eesmärk on saavutada, andes teile

  • tugev alus põhimõtetes ja praktika rahastada
  • olulise baasi uute kontseptsioonide ja knowledgenew oskusi,
  • analüüsivahendeid ja perspektiivid, mis annavad kindla aluse rahaliste otsuste tegemisel.   

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust London Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
21 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
29,700 GBP
stipendiumi ja rahastamine on saadaval
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date