Magistriõpe juhendamine moodis

Üldine

Programmi kirjeldus

Moedisisu juhtimise magistriõppe eesmärk on arendada spetsialist, kes suudab katta suhtlemise rollid moetööstuse ettevõtetes, mis juhib kaubamärke või tellivad allhankeasutused. Õpilased õpivad nende ettevõtete olulist tegevust, nagu näiteks pressiteadete ja reklaammaterjalide koostamine, pressiteenistuste kontaktide arendamine ja säilitamine, avalike suhete toetamine ja ürituste korraldamine. Muud kutsealad selles valdkonnas hõlmavad spetsiaalset suhtlust meedia kaudu, nagu ajakirjad, veebiportaalid ja televisioon, ning pidevat kommunikatsiooni, mis põhineb eriüritustel ja kuulsustel. Kursus õpetab õpilasi suutma hallata iga kommunikatsiooniplaani etappi, samuti hallata erinevate spetsialistide meeskonda, kes moodustavad osa moetööstuse kommunikatsioonivaldkonnast.

Karjäärivõimalused

Moesuhtluse juht, sündmuste juht, avalike suhete juht, pressibüroo juhataja, moetoimetaja, strateegiline planeerija, veebisisu kuraator, digistrateeg, moe- ja kuulsuste stilist, uuringukonsultant, pildikonsultant.

Mõned selles programmis õpetatavad õppeained

  • Rahvusvahelised ja moeturud
  • Luksuslik turundus ja litsentsimine
  • Moesuhtlus ja veebimood
  • Antropoloogia ja moesotsioloogia
  • Moeajakirjandus ja veebitoimetamine
  • Stiil ja pildistamine
  • Pressibüroo ja avalikud suhted
  • Fashion Graphic Design

Praktika võimalused

Accademia del Lusso Karjäär ja välissuhete osakond on väga aktiivne kontaktide loomisel tähtsate valdkondlike ettevõtetega, et võimaldada õpilastel leida internatuuri võimalusi.

Riiki sisenemise nõuded

  • Sobivad inglise keele oskused: seda tõendab ametlik sertifikaat või Skype'i keeleintervjuu
  • 3-aastane ülikoolikraad (õpilastele, kellel on mitte-Itaalia kvalifikatsioon, on nõue, et on edukalt läbinud kooli ja ülikoolihariduse vähemalt 15 aastat)

Taotlused on avatud!

Kursus algab oktoobris 2020 ja veebruaris 2021

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Accademia del Lusso School of Fashion & Design opened in 2005 with the specific objective of providing high-quality education to young people interested in starting a career in the fashion and ... Loe edasi

The Accademia del Lusso School of Fashion & Design opened in 2005 with the specific objective of providing high-quality education to young people interested in starting a career in the fashion and design industry or to professionals already working in the sector who wish to improve or update their skills and knowledge. Näita vähem