Meistrid Executive Coaching (AMEC)

Üldine

Programmi kirjeldus

Rangelt Asjakohane Reaalne. Peegeldav.

Teie Pathway muutumas täielikult akrediteeritud kommenteeritud treener.

Kui olete huvitatud täielikult akrediteeritud, professionaalse kommenteeritud treeneri saamisest, mis on varustatud uusimate teadmistega selles valdkonnas, on see teile mõeldud programm.

Meistrid Executive Coaching on kaheaastane, osalise tööajaga modulaarne iseseisev programm. See on võimalus oma tava läbi vaadata ja uuesti käivitada, teha oma looduslikke oskusi parimaks, õppida ennast treenerina järelevalve ja kaasõppe kaudu ning kohtuda mõnede kõige kogenumate praktikutega selles valdkonnas.

Teete oma juhendamise ja juhendamise oskusi kas integreerides oma olemasolevasse nõustamis- ja juhendamistöösse või looma tugeva aluse uuele juhendamisele ja nõustamispraktikale.

Programm võtab suhtelise psühholoogilise vaatenurga, mis süvendab teie klientide eneseteadvust ja nende arusaamist oma organisatsiooni peamiste suhete veebist. Eesmärk on arendada oma suutlikkust reageerida, algatada ja võimaldada muutusi juhendamise protsessi kaudu.

See programm on välja töötatud kogenud juhendamise praktikud, kes on kombineeritud teadusuuringute, psühholoogilise ja organisatsioonilise arengu kogemus. Kaks programmi moodulit on saanud kõrgemate praktikute tasemel EMCC Euroopa kvaliteedi auhinna (EQA). Kokku on viis moodulit, kuid te ei pea täitma täiskoormuse programmi kuni mooduli 3 lõpuni. Mooduli 1 puhul on teil kaks võimalust: konsultantide organiseerimise konsultandid või meeskondade juhendamine. Kuna mõlemad moodulid on avatud programmid, võite valida, kas alustada ainult ühega neist ja seejärel registreeruda kraadile, kui soovite edasi minna.

Pärast moodulite 1 ja 2 täitmist võimaldab moodul 3 valmistuda Ashridge'i akrediteerimise akrediteeritud treeneriks saamiseks. See populaarne sertifitseerimine on aidanud treeneritel suurepäraselt alates 2002. aastast. Samuti käitame trükimeeskonna järelevalve all lühikesi programme.

Mida sa õpid?

Programmi ajal saate:

  • Tutvuge uusimate mudelite ja väljavaadetega
  • Tutvuge relatsioonilise lähenemisviisiga juhendamisel
  • Arendage ja laiendage oma juhendamise ja juhendamise oskusi
  • Arendada suuremat eneseteadvust, mis võimaldab teil oma kogemusi kasutada teiste õpetamise ajal
  • Võrdle oma lähenemisviise treenerina
  • Mõista ja saada kursis teoreetiliste raamistikega, mis toetavad tõhusat juhendamist
  • Praktika nii tuttavaid kui ka uusi treenimisoskusi ja sekkumisi
  • Omandada isiklik nägemus oma juhendamistööst
  • Osa mitmekesistest ja kogenud treenerite kogukonnast.

Kuidas sa õpid

Programm peegeldab Ashridge'i filosoofiat muutuste ja õppimise olemusest. Sa õpid keskkonnas peegeldus ja katsetamine, mitte lihtsalt tugineda didaktilise sisend. Õppimise kogemus põhineb täiskasvanuhariduse ja -arenduse põhimõtetel ning on teadusuuringutes põhjendatud.

Seda antakse läbi lühikeste õpitulemuste abil teooriate ja mudelite juhendamise koos väikeste ja suurte rühmarakendustega. Iga moodul sisaldab ka koosõpetajat koos kaasosalistena ja ka live-järelevalvet. Teisel aastal muutub programmi edastamine koolituste põhielementide kollektiivseks ja sügavamaks uurimiseks: treener, klient, suhted ja organisatsioon.

Ekspertöötajad, teadustöö ja vastastikuse õppimine

Selles magistrikraadis õpetatavaid juhendamist käsitlevaid lähenemisviise on inspireerinud meie enda asjatundlikud teaduskonna väljaanded antud valdkonnas ja käimasolevad uuringud, mis toimuvad Ashridge'i koolituskeskuses.

Selle täiesti akrediteeritud treenerikvalifikatsiooni õpetamise stiil on mitteametlik - me töötame ilma laudadeta suurtes toolides ning oma punktide illustreerimiseks kasutaime grupiprotsessi ja dünaamikat. See ei ole ainult oskuste arendamise programm - teoreetiline sisu on lihtne seedida, kutsudes teid kriitiliselt mõtlema teooriale ja praktikale. Keskendume sellele, et aidata teil teadmisi praktikas rakendada.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our researc ... Loe edasi

Established in 1959 with initial support from companies including Shell and Unilever, Ashridge Executive Education has been focused on helping people, companies, and organizations succeed. Our research, pedagogy, and courses have always had one goal: to improve how organizations perform and how executives lead. Näita vähem
London , Berkhamsted + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud