Master võimalusi ja rahalisi Futures

&nbsp

Alates 2000 IEB Master pakub üksnes täielikult orienteeritud ala derivaadid. Kuna hilja 80's, optsioonid ja futuurid on muutunud nurgakivi finantsturgudel. Me oleme näinud, kuidas protsess lähenemine ühisraha on kaasa toonud märkimisväärse languse intressimäärad, mis lõppkokkuvõttes on viinud madalamate atraktiivsust traditsioonilisi investeerimiskulusid tooteid.

&nbsp

Selle tulemusena erinevad investeerimispangad on käivitanud otsida loovaid investeeringuid alternatiivide abil tuletatud toodete (garanteeritud fondid, võlakirjad ning indeksiga seotud deposiidid, aktsiateks konverteerimisest, ostutähed, jne ...). See protsess kaasab keerukamaid finantstooteid lähiaastatel, et saada parem ümbersuunamise vahel riski ja tulu investori jaoks.

&nbsp

Nagu kuidas juhtida finantsriski erinevate üksuste Samuti on oluline eelnevalt teada juhtumeid nagu Barings, Metallgesellschaft, Orange County, jne ... enam tajuda anekdoote kaasaegse ajalugu. Täna, finantsasutused, kes investeerivad aktiivselt parandada tehnoloogilisi vahendeid on vaja mõõta ja kontrollida nii oma tururiski ja krediidiriski. Viimasel juhul, krediididerivatiivide ("krediididerivatiivid") on muutunud võimsad tööriistad juhtida riske.

&nbsp

Lõppkokkuvõttes viimaste aastate kogemus näitab tuletised on muutunud asendamatuks vahendeid, et lahendada mitmed turu vajadustele, ning seetõttu alusvara, mida ta praegu tegutseb ulatuvad traditsioonilistest finantsvara (aktsiad, võlakirjad ja vääringus), et mitmekesisus tooraine (metallide, terade, jne ... ), Ja muid uusi kasutusalaga, nagu näiteks looduskatastroofid, energia, keskkonna saastatus, ilm jne ...

&nbsp

&nbsp

Eesmärgid


See Master on mitmeid eesmärke. Ühelt poolt püüab huvilisi siseneda maailma derivaadid toodete saavutatakse kõige ranget ja põhjalikku koolitusprogrammi, kes leiti Hispaanias. Teiselt poolt pakub võimalust ringlussevõtu spetsialistid finantsturgudel selle uue vahendi tüüp.


Lõpuks Master on mõeldud viisardit kasutada maksimaalselt ära arenenumad arvutioskus (arvutustabelite programmide Visual Basic tüüp jne ...), mis võimaldab teil hinnata erinevaid võimalusi ja igasuguste struktuuride ja hilisema kontrolli ja juhtimise.


Lõppkokkuvõttes eesmärk on, et osalejad, kes täidavad Master suudab pakkuda kõrgelt üksused, kuhu nad kuuluvad ja suudavad hallata ja kontrollida keeruliste finantsinstrumentide ja keerukam kui praegu ei ole.

&nbsp

&nbsp

Uuring Plan


Master on korraldatud põhineb seeria moodulid, mis võimaldavad assistent korrelatiivsed järk-järgult assimileerida erinevate mõistete kasutada kogu seda.

&nbsp

 • MOODUL 1. BASICS TULETISINSTRUMENTIDE
 • Mooduli 2 kohaselt. Statistiliste ja matemaatiliste ALUS TOODETE
 • MOODUL 3. Optsiooni hindamise
 • MOODUL 4. Tundlikkust ja juhtimisstrateegiatele PRODUCTS
 • MOODUL 5. EXOTIC OPTIONS
 • MOODUL 6. TOOTED omakapitali
 • MOODUL 7.. Fikseeritud tulumääraga
 • Moodul 8. TOOTED vääringuseadus
 • Moodul 9. RISK CONTROL
 • MOODUL 10.. TOODETE kollektiivsete investeerimisasutuste
 • Moodul 11. Raamatupidamine ja maksustamine optsioonid ja futuurid

&nbsp

Sisseastujale


Kõik, kes on huvitatud jälitavad MS finantsfutuuride ja optsioonide tuleks saata peakorter IEB (C / Alfonso XI, n º 6-28014 Madrid) järgmised dokumendid:

&nbsp

* Curriculum Vitae
* Kaks soovituskirja
* Transcript

&nbsp

Seejärel iga kandidaat peab olema küsitlust Sisseastujale komitee.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Hispaania

Vaata veel 6 kursust IEB - Instituto De Estudios Bursátilesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Price
18,500 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi