Sisestage uus globaalne tootmismudel, mis hõlmab kõigi tööstuse ja teenuste sektorite digitaalset ümberkujundamist. Võrkude, rakenduste ja erinevate ühenduste lähendamine uuele tootlikule mudelile, kus juhtivad majandused on digitaalsed, on linnad digitaalsed ja ettevõtted digitaalsed.

Magistriõpe ja magistrandi loomise projekt, mis põhineb rohkem kui 20 aastat kogemusel pidevas koolituses, akadeemilises maailmas ja ärimaailmas. Koolitusprojekt on suunatud õpetamise demokratiseerimisele, pakkudes õpilastele seda, mida nad tegelikult vajavad, ja ühiskonda, mida nad tegelikult vajavad. Kõik see läbi akadeemilise kloostri on lihtsalt suurepärane ja Vic / Vic University ülikooli Kataloonia ülikooli akadeemiline tugi.

Internetis toimunud muutus on meie elu oluliselt muutnud ja see muutus on eksponentsiaalselt võimendatud majanduse digiteerimisega, luues neljanda tööstusrevolutsiooni esindava uue tootliku mudeli. Kõik see mõjutab väga oluliselt uute töökohtade loomist.

Selles kontekstis püüab käesolev koolitusprojekt uue digitaalmajanduse jaoks sobivaid kommunikatsiooni-, turunduse- ja reklaamitegevusi sobitada tänaste oskuste ja võimete kogumiga, mida lähitulevikus tohutult vajab. Seetõttu on see projekt, mis keskendub väga otseselt meie õpilaste olulise professionaalse tuleviku ülesehitamisele ja katab midagi, mida ühiskond nõuab silmapaistvalt.

See peegeldab digitaalmajanduse kontseptsiooni, selle põhikomponente ning peamisi aspekte, nagu teadmised, digitaalsus, virtualiseerimine, molekulaariseerimine. Analüüsige tehnoloogiaid, mis on kaasa toonud praeguse mudeli, ja lisage peamised platvormid, kus see on välja töötatud. Oletage ekspert digitaalse äri ümberkujundamise protsessis ja protsesside digiteerimise, protsesside digiteerimise ja digitaalsete äriülekannete erinevuste vahel. Lisaks edukusele, mida protsessis rakendada.

Master koosneb erinevatest erialadest, mida me üksikasjalikult kirjeldame allpool:

1) Spetsialiseerumine sotsiaalmeedias

2) veebipõhise analüüsi spetsialiseerumine

3) eriala elektroonilises kaubanduses

4) spetsialiseerumine meedias planeerimisele,

5) Spetsialiseerumine SEM-is

6) Reklaami loovuse eriala

Järgmisena on teil magistriprogramm digitaalmajanduses, kommunikatsioon

KURSUSED
Programmi õpetamise keel:
Inglise
Hispaania

Vaata veel 2 kursust Magistriõpe College Barcelonais »

Viimati uuendatud December 24, 2018
See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
1 - 1 aasta
Päevane õpe
Price
- kontakt
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date